• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Статті, що потрапляють під амністію 2018 в Україні

Амністія - це те саме явище, яке викликає неоднозначні емоції у всього населення країни. Однак все ж це необхідне явище. Останні новини про амністію в Україні 2018 свідчать про те, що влада хоче організувати її найближчим часом. Влада каже, що не всі ув'язнені повинні відсидіти повний термін. Є ті, хто вже давно змінився і поміняв свої погляди на життя. Таке судження грунтується не просто так. Ув'язнені повинні підтвердити своїми діями те, що вони гідні амністіі.

Статті, що потрапляють під амністію 2018 в Україні


Чому амністія викликає негативну реакцію


Дуже часто від українців можна почути те, що амністія є дурною справою. Це підкріплюється тим, що жодна людина не любить злочинців. Найчастіше такі люди розглядаються як потенційна загроза всьому сучасному суспільству. Тому одного разу заробивши таку репутацію, людина вже ніколи не позбудеться від неї. Ось чому безліч українців вважають, що дострокове звільнення ув'язнених є поганою затією.

Варто розуміти, що кримінальна амністія в Україні 2018 не станеться просто так. Обов'язково буде проходити строгий перегляд кожного ув'язненого. Крім того, самі уповноважені органи, які займаються питаннями амністії, стверджують, що жоден в'язень не покине місця ув'язнення без причини.

Які статті підпадають під амністію


Перш за все, варто сказати про увязнених, які раніше належали до соціально незахищених верств населення. Суть в тому, що найчастіше такі люди потрапляють за ґрати через перетин обставин. Якщо в той час, коли проводиться судове засідання, вдається якимось чином довести, що винний вчинив злочин через бездумні дії або поведінку в стані афекту, то, згідно з українським законодавством, така особа може покинути в'язницю раніше покладеного часу.

Якщо говорити більш точно про те, які статті потрапляють під амністію в 2018 році в Україні, то вийти на волю раніше, ніж передбачалося в'язні можуть при виконанні таких умов:

якщо раніше увязненим було скоєно правопорушення, яке не несе істотної загрози;
раніше на волю можуть вийти ті злочинці, які відносяться до категорії зниження для суспільства небезпеки. До даної групи людей відносяться особи похилого віку, ті, хто страждає від важких невиліковних захворювань і інші;
амністія покладається тим, хто за час перебування в зонах обмеження свободи не отримав жодного зауваження і відсидів хоча б половину відведеного часу;
на амністію можуть розраховувати ті, хто є єдиним годувальником дітей, які ще не повнолітні, або особин з інвалідністю;
звільнення особи, яка є малолітнім правопорушником, майже не несе загрози для соціуму;
амністія покладається і вагітним жінкам;
увязненні ветерани деяких видів воєн можуть бути звільнені раніше;
також дострокове звільнення стосується людей з інвалідністю. Група при цьому до уваги не береться.
увязненні які брали участь в ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС;
увязнений який раніше захищав кордони держави і відстоював її суверенність;
учасник АТО також може подавати необхідні документи на амністію.


Саме ці категорії людей на даний момент можуть задуматися про передчасне покидання місць позбавлення волі. Крім того, подати прощення про передчасне звільнення на підставі вищевказаних причин тепер можуть не тільки особисто засуджені. Тепер, згідно з нещодавно створеним нововведеням, це може бути зроблено і родичами, а також оточенням ув'язненого. До того ж, право на такі дії мають навіть законні представники або ж захисники людини, що перебуває в місцях позбавлення волі.

Статті, що потрапляють під амністію 2018 в Україні


Кому амністія навіть не світить


Незважаючи на те, що все ж немає офіційних даних з приводу того, буде амністія чи ні 2018 в Україні, рано чи пізно ця процедура все ж повинна відбутися. Варто знати, що також є категорії людей. Яким навіть не варто думати про дострокове звільнення, адже воно їм не світить в будь-якому випадку. Це обумовлюється тим, що держава, в першу чергу, повинна піклуватися про населення країни, не допускаючи появи потенційної небезпеки. Саме тому деякі категорії людей, на думку держави, повинні залишатися в місцях позбавлення волі як можна довше.

Отже, варто сказати, що амністія ні в якому разі не може бути застосована до наступних категорій злочинців:

на амністію не можуть розраховувати ті люди, які отримали довічний термін ув'язнення, внаслідок своїх тяжких злочинів;
також достроково не звільняються ті, хто є рецидивістами. Це люди, які вже раніше перебували у в'язниці і вчинили правопорушення повторно;
якщо людина здійснювала подібний злочин протягом 10 років після того, як вона була звільнена державою достроково;
якщо увязнений являє собою загрозу не тільки для суспільства, а й для влади, чиновників, важливих особистостей;
якщо в результаті злочину, який вчинив увязнений, загинуло двоє або більше людей;
якщо особа здійснювала вбивство, яке супроводжувалося жорстокими знущаннями, а також згвалтуванням;
якщо увязнений займався грабежами особливо великих розмірів, а також скоював злочини, пов'язані з контрабандним вивезенням або ж продажем зброї.


Статті, що потрапляють під амністію 2018 в Україні


З усього цього можна зробити висновок, що коли вступить в силу амністія в Україні в 2018 році, далеко не всі категорії засуджених зможуть вийти на свободу заздалегідь. Якщо ж ви можете розраховувати на амністію, то вам варто заздалегідь зайнятися процесом підготовки всіх необхідних для цього документів.

Варто також сказати, що проведення амністії відбувається з метою значно збільшити кількість вільних місць в камерах, адже злочинність в Україні на досить високому рівні і колись в тюрмах можуть просто закінчитися місця. Також ця мета стосується і камер попереднього ув'язнення.
загрузка...
Статті, що потрапляють під амністію 2018 в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають