• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Розмір пенсій з 1 березня 2018 року в Україні

Проблема виплати пенсій - це суттєва проблема в усьому світі. Не є винятком в цьому питанні і Україна, тут пенсіонери, вже вийшли на заслужений відпочинок, мріють про індексацію соціальних нарахувань, а люди, які тільки готуються до пенсії, заклопотано обмірковують, чи буде підвищення пенсії з березня 2018 року в Україні?

Пенсійна реформа, яка планується вже давно, а зараз точно буде втілена в реальність, зачіпає майбутнє і справжніх, і майбутніх пенсіонерів. При цьому, в більш негативному становищі опинилися ті люди, які тільки готуються до заслуженого відпочинку. У даній категорії громадян пенсійні нарахування будуть менше порядку на 30%, ніж виплати тих пенсіонерів, які вже зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Що ж ще нового пророкує українцям пенсійна реформа?

Розмір пенсій з 1 березня 2018 року в Україні


Підвищення пенсії в 2018 в Україні

Пенсійні нарахування українського населення залежать від численних факторів. Головними складовими соціальних виплат є кілька аспектів:

відпрацьований стаж;
середні виплати по заробітним платам по всій Україні;
розмір заробітної плати певної людини.


Зазначені аспекти безпосереднім чином впливають на підсумковий розмір пенсійних нарахувань, тому не є дивним, що пенсії у всіх людей різні. Важливо відзначити, що пенсіонери, які вирушили на заслужений відпочинок після 2014 року стали отримувати істотно менше, ніж сучасні пенсіонери. Головна причина цього криється в стабілізації економічних структур в державі. Починаючи з 2016 р в Україні помічений приріст середніх окладів працівникам, відповідно, у таких людей і пенсія буде вище, ніж у тих, хто виходив на заслужений відпочинок з самими мінімальними середніми заробітними платамі.

Розмір пенсій з 1 березня 2018 року в Україні


Очікується, що пенсія в березні 2018 року звичайним пенсіонерам підніметься. Але на сьогоднішній день збільшення відбувається лише тим категоріям пенсіонерів, яким призначена мінімальна соціальна ставка, що залежить від рівня прожиткового мінімуму. Складається пряма, згідно з якою з збільшенням прожиткового мінімуму планомірно підвищується і пенсія. Починаючи з 2016 року мінімальна пенсія українців зросла на 12%. З урахуванням індексації з 2018 року пенсія мінімального розміру буде дорівнює 1234 грн.

Офіційно заявлено, що продовжиться індексація пенсій з 1 березня 2018 року. Взагалі ж в уряді було заявлено, що соціальні нарахування пенсіонерам протягом майбутнього року будуть збільшені в 2 рази, зрозуміло, назвати точні результати грошових нарахувань не можна, так як вони у всіх пенсіонерів різні. В середньому передбачається, що пенсії виростуть на 280 грн., Дана цифра, звичайно, мізерно мала, але і вона вселяє надію на загальне поліпшення фінансового становища в державі.

Існує й інша думка, яка свідчить, що гадане поліпшення економічної обстановки в державі насправді не є таким. Насправді, країна знаходиться на межі дефолту, тому особливо сильно довіряти обіцянкам уряду не можна. Проте, існують законні рамки в нарахуванні пенсій, «переходити» які не можна.

Середня пенсія українця повинна становити не менше 35% від його середнього офіційного заробітку. Якщо ж відсоток пенсійних нарахувань менше, то це є грубим порушенням з боку органів соціального забезпечення, і це може бути анульовано в суді. Таким чином, розмір зарплати людини сильно впливає на підсумковий розмір пенсійної виплати.
Величезне значення має і відпрацьований стаж, чим він вищий, тим більше нараховується пенсіонеру грошова виплата.


У питанні, чи буде збільшена пенсія військовим пенсіонерам в березні 2018 року в Україні, однозначної відповіді немає. Самий виграшний варіант в проблемі збільшення соціальних виплат відчують ті люди, які вийшли на заслужений відпочинок до 2011 року ті роки середні заробітні плати в українців були істотно вище, відповідно, і підсумковий розрахунок пенсії значно підвищиться. Даній категорії громадян можна сподіватися на збільшення пенсії на 600-800 грн., А так як обіцяно дворазове підвищення пенсій, то до закінчення майбутнього року вони можуть розраховувати на збільшення грошового забезпечення практично на 2000 грн.

Визначаючи те, чи буде індексуватися військова пенсія в березні 2018 року, важливо уточнити, що конкретно на весняний підвищення грошових виплат колишнім військовим не передбачено. В уряді йде обговорення про необхідність проведення індексації пенсій військовим, але будь-яких конкретних фактів поки що офіційно не оголошено. Якщо пенсійні нарахування військовим і будуть збільшені, то чекати цього раніше другої половини року не варто, так як пенсійна реформа передбачає торкнутися відповідну категорію пенсіонерів тільки в жовтні.
загрузка...
Розмір пенсій з 1 березня 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають