• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мінімальна зарплата в 2018 році з 1 березня в Україні

Світова криза накладає свій відбиток на життя жителів України. Населення ретельно стежить за новими постановами уряду, які стосуються збільшення всіляких виплат. Актуальною залишається проблема, яка мінімальна зарплата з 1 березня 2018 року в Україні буде встановлена ​​урядом? Відомо, що в планах керівництва країни є активні дії, спрямовані на нормалізацію життєвої забезпеченості громадян, але чи будуть вони найближчим часом втілені в реальність?

Мінімальна зарплата в 2018 році з 1 березня в Україні


Мінімальна зарплата в Україні в березні


Світова криза сильно проявила себе в 2014 році, в цей момент населення України відчуло на собі весь негатив, який тільки може бути спровокований політичними і економічними загостреннями. З того самого моменту життєва забезпеченість українців стала рідко падати, заробітні плати роботодавці знижували, а уряд не поспішав збільшувати соціальні виплати.

Змінити сформовану економічну ситуацію було вирішено з 2016 році, в цей момент керівництво держави оголосило про початок боротьби з бідністю. Саме в той час на урядовому рівні було вирішено щорічно збільшувати важливі грошові виплати, які впливають на матеріальне забезпечення населення. На сьогоднішній день планується, що мінімалка з 1 березня 2018 у Україні повинна підвищиться в кілька разів. А які плани має на уряд?

На нараді в Кабінеті міністрів було запропоновано поступово збільшувати мінімальні оклади працівникам України. У план закладено досить тривалий період, який починається з 2017 року, а закінчується в 2019 році. За вказаний проміжок в часі мінімальна зарплата повинна збільшитися в таких пропорціях - 2017 р. - 3200 грн., 2018 р. - 5000 грн., 2019 р. - 7500 грн. Якщо закладені на майбутнє плани втіляться в реальність, то таким чином, на думку керівництва країни, можна буде боротися з «сірими» зарплатами, а також істотно нормалізувати економіку в країні.Як відомо, заплановані завдання не завжди виходить втілити в реальність. Що ж відбувається на сьогоднішній період в країні? Як було обіцяно, мінімальна зарплата в 2018 році з березня в Україні буде збільшена, але як раніше офіційно було зазначено, до 5000 грн. вона збільшена не буде. Зараз уряд має можливість підняти розмір мінімалки лише до розміру в 3200 грн. Планована цифра в 5000 грн. обіцяна працівникам України в травні майбутнього року.

Населення України сподівається на збільшення грошових виплат, адже велика частина людей страждає від безгрошів'я. Злидні в країні зростають, і як-небудь боротися з цим дуже складно. Існує впевненість, що збільшення розмірів мінімальних окладів спонукає керівників приватних підприємств також почати збільшення грошових виплат своїм працівникам, тим більше, що обіцяне зростання інфляції складе 7%, і хоч на це співвідношення роботодавці зобов'язані будуть збільшити своїм працівникам оклади. В державі діє законопроект, згідно з яким виплата зарплат нижче мінімального розміру грошових виплат заборонена. Але, на жаль, не всі роботодавці (особливо приватні підприємці) виконують основи даного закону, встановлюючи для своїх працівників оклади нижче мінімалки.

Всі заплановані зміни плануються на початок року. Офіційно оголошено, що з 1 січня розмір мінімалки в Україні становитиме 3200 грн. В майбутньому, точніше в травні, планується ще одне збільшення мінімальної зарплати, але до якого саме рівня буде збільшена грошова виплата, точно не відомо.
загрузка...
Мінімальна зарплата в 2018 році з 1 березня в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають