• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли прийдуть дитячі гроші за березень 2018 року в Україні

Офіційно оголошено, що економічна ситуація в Україні потихеньку налагоджується, але населення держави не помічає позитивних змін, навпаки, на думку громадян, жити стало набагато гірше і фінансово важче. Доводить даний фактор те, що в державі різко погіршилася демографічна ситуація - молоді сім'ї найчастіше обмежуються народженням однієї дитини, а деякі пари і зовсім не збираються збільшувати свою сім'ю. Батьки, які мають дітей, все частіше задаються питанням, коли прийдуть дитячі гроші за березень 2018 року в Україні? Така проблема виникає тому, що покладені державою гроші молодим сім'ям, які виховують дітей, затримуються на невизначений термін.

Коли прийдуть дитячі гроші за березень 2018 року в Україні


Нововведення 2018 року

Після того, як економіка в державі почала показувати більш позитивні, ніж раніше, результати, у Верховній Раді задумалися про поліпшення життєвої забезпеченості громадян. Поступово почали підвищуватися соціальні виплати, в тому числі планується збільшити і виплати дитячої допомоги. На даний момент в країні складається складна демографічна ситуація, а молоді сім'ї не поспішають народжувати дітей.

Деякий час назад на розсуд головам Верховної Ради надійшов законопроект, згідно з яким існує необхідність у збільшенні розміру дитячої допомоги. Перше, на що необхідно звернути особливу увагу, це виплата допомоги, що призначаються при народженні малюка. На даний момент дитячі виплати за березень 2018 у Україні не так вже й великі, за новим законопроектом пропонується збільшити підсумкову суму дитячих виплат при народженні малюка до 52 прожиткових мінімумів. Якщо брати дані 2017 р то така сума становить 80 300 грн. За другого новонародженого в родині пропонується виплачувати по 70 прожиткових мінімумів, в цьому варіанті підсумкова сума становитиме 108 000 грн., А за третю і всіх наступних дітей - по 120 прожиткових мінімумів, коли в результаті сума буде дорівнює 185 300 грн.

Звичайно, якщо подібний законопроект буде підписаний і випущений в «маси», то життєве забезпечення молодих сімей в значній мірі покращиться. У людей з'явиться стимул в збільшенні своєї сім'ї, адже в матеріальному плані вони будуть вже захищені.

Важливо відзначити, що не тільки на допомогу при народженні дитини можуть розраховувати молоді батьки, крім даної державної фінансової підтримки сім'ям, які мають дітей, виплачуються і інші дитячі виплати в березні 2018 року в Україні.

Коли прийдуть дитячі гроші за березень 2018 року в Україні


Дитячі виплати

Матеріальна державна підтримка, яка виплачується батькам до досягнення малюка трирічного віку, в Україні скасована. Але батькам покладена виплата матеріального характеру до віку малюка в 1, 5 року. Сума цієї допомоги з недавніх пір була збільшена. Якщо раніше вона становила 130 грн., То на майбутній рік фінансова підтримка буде рівною 860 грн.

Звичайно, сума дитячої допомоги не така вже й велика, але і вона для багатьох молодих сімей є справжньою «підмогою», яка в багатьох випадках допомагає вибратися з несподівано-сформованої фінансової проблеми. Щоб оформити соціальну допомогу, необхідно підійти з пакетом документів до органів соціального захисту населення. Виплати проводяться за рахунок держави щомісяця, але тільки після того, як на отримання матеріальної допомоги отримано дозвіл. Як правило, всім сім'ям, які виховують дітей до віку в 1, 5 року, виплачується даний вид соціальної підтримки, а ось виплата матерям і батькам-одинакам покладена лише в тому варіанті, якщо батьки одинаки і їх дитина (або діти) відносяться до категорії малозабезпечених.

Всім батькам-одинакам виплачуються дитячі гроші до 18 років в березні 2018 року. Оформлення даного виду допомоги також проводиться в органах соціального захисту. Заявник повинен надати фахівцям відділу соц. захисту весь необхідний пакет документів, в який обов'язково входить підтверджуюча інформація і статус самотньості.

Сума фінансової підтримки батькам одиноким безпосередньо залежить від офіційного прожиткового мінімуму. На сьогоднішній день офіційно встановлені сумарні підсумки наступного характеру:

на дітей до 6-ти річного віку при статусі самотньості - 1492 грн .;
дітям від 6-ти років і до їх повноліття - по 1860 грн .;
дітям, які досягли 18-ти річного віку, але не перейшли віку в 23 роки, за умови проходження ними навчання за очною формою, виплачується щомісяця по 1762 грн.


Після того, як допомога на дітей оформлена і отримано позитивну відповідь на його виплату, багато батьків починають задавати фахівцям відділу соц. захисту питання - чому не прийшли дитячі гроші за березень 2018 року в Україні? Важливо відзначити, що нарахування дитячої допомоги проводиться на особистий розрахунковий рахунок заявника (він може бути оформлений в будь-якому банку України). Зарахування на розрахунковий рахунок виробляються після 5-го числа, грошова сума може «йти» до заявника близько 3-5 робочих днів. Якщо дитячі гроші в установлений строк не надійшли на особистий рахунок заявника, то причина подібної ситуації - це затримка в роботі банку, що трапляється досить часто. Після усунення проблеми, що склалася дитячі грошові нарахування на розрахунковий рахунок заявника надходять в повному розмірі.
загрузка...
Коли прийдуть дитячі гроші за березень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають