• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Погода в Україні на березень 2018 року. Прогноз

Весна - це чудова і позитивна пору року, теплу і зелену весну відкриває сонячний березень, який є втіленням всього прекрасного, що є в природі. Цей місяць стає дуже активним практично для кожної людини, дачники починають посівні роботи, любителі екзотики і романтики планують майбутні відпустки і подорожі. Приваблива і погода в Україні на березень 2018, в цей момент природа починає своє пробудження і активно радіє кожному сонячному дню.

Питання, якою буде в березні 2018 року погода в Україні, можна дізнатися різними способами. Одні люди довіряють прогнозам синоптиків, інші - вважають за краще визначати погодні умови за народними прикметами. І в тому, і в протилежному випадку важливо усвідомлювати, що спрогнозовані результати цілком можуть кардинально змінитися, адже в останні роки природа стала абсолютно непідвладною людині.

І все ж, народні та професійні синоптики вже зараз склали попередні прогнози про погоду в майбутньому березні. Чим же порадують українців результати?

Погода в Україні на березень 2018 року. Прогноз


Прогноз погоди на березень від синоптиків

Багато синоптиків схиляються до думки, що зима в Україні очікується стати затяжною. Цей період в природі може порадувати українців і великою кількістю сонячних днів, і численними заморозками. Важливо розуміти, що територія України достатньо велика, тому в різних частинах держави будуть спостерігатися різні кліматичні умови. Якщо на півдні в початкові дні березня вже стануть активно проявлятися весняні і радісні ознаки, то в північних регіонах країни вони покажуть себе лише в завершенні першого весняного місяця.

Створені професійними синоптиками прогнози розкажуть, якою стане погода в березні 2018 у центральних областях держави.

Перша декада березневого місяця буде нагадувати зимовий період. Звичайно, в денний час доби часто буде показуватися сонечко, яке своїми яскравими промінчиками почне потихеньку розтоплювати сніжний покрив. Але ось ночами температурні режими будуть різко опускатися. Не виключено, що заморозки триватимуть аж до середини березня. Середня денна температура українського повітряного середовища в першій декаді березня стабілізується на відмітках до +5 вдень, а також до -10 вночі.
Друга березнева декада стане більш сприятливою. У цей період позначені сприятливі дні в місячному календарі на березень 2018 року в Україні. Радує в цей момент і погода - на вулиці стає сонячно, починають робитися листочки на деревах і численних чагарниках. Після 15-го числа ймовірність прояву заморозків різко знижується, мінусові температурні значення можливі тільки в північних областях держави. А ось в центральних областях, а також по всьому півдню переважає сонячна і помірно-тепла погода. Температурні режими даного періоду будуть стабілізуватися на межах від +5 градусів. Але ночами вірогідне пониження температурних значень практично до нульової позначки.
Завершення березневого періоду стане активним і вельми позитивним. Погода стає вже повноправно весняною, все частіше на небосхилі можна буде спостерігати яскраве і веселе сонечко. Імовірність заморозків і появи мінусових температур мізерно мала. Середні режими температурних значень розташовуються в межах до 12 плюсових градусів. Ночами стовпчики на термометрах трохи знизяться і досягнуть приблизно +3 теплих градуси.

Що ж стосується березневих опадів, то вони дуже різноманітні. Якщо в початкові дні весняного місяця на небосхилі можна буде спостерігати снігопади, то вже ближче до середини цього місяця снігові опади змішаються з вкрапленнями дощику. Закінчення березня можна сміливо назвати дощовим, в цей період вірогідність появи опадів висока. Але не варто засмучуватися прогнозом про дощовий березнь, адже опади у вигляді весняного дощу допомагають природі скоріше розпрощатися зі снігом і наповнюють грунт живлющої і корисною вологою.

Прикмети з народу про березневу погоду в Україні

Народними синоптиками складені прикмети, що розповідають яким стане прогноз погоди на березень 2018 року в Україні.

Якщо на початку березня на дахах будинків «виростають» довгі бурульки, то весняна пора стане затяжною.
Часті дощі на початку весняного сезону вказують на грибне літо.
Березневий грім є вірним провісником швидких тривалих заморозків.
Як тільки з'являються в природі перелітні пташки, то це означає перемогу весни над зимою.
Якщо в березні часто дмуть теплі вітри, то попереду обіцяється спекотне літо. І навпаки, північні і вогкі вітри обіцяють про прохолодному літньому сезоні.
Коли в березні дятел починає активно стукати по стовбуру дерева, то він вказує на наближення морозів і мінусових температур.
загрузка...
Погода в Україні на березень 2018 року. Прогноз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають