• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Зарплата прикордонника в Україні в 2018 році

Тривалий час ситуація в Україні була нестабільною. Це пов'язано з військовими конфліктами на сході країни. Багатьох цікавить питання, яка зарплата прикордонників України в 2018 році?

Президент України неодноразово говорив про те, що необхідно підвищити зарплати прикордонників. Він говорив про внесення змін до бюджету. При цьому їх рівень повинен відповідати оплаті праці співробітникам Збройних сил України. Чи здійсниться це в цьому році?

Зарплата прикордонника в Україні в 2018 році


На які зміни сподіватися?


Зараз фінансова ситуація в країні починає налагоджуватися. У 2017 році був збільшений розмір мінімальної заробітної плати. Зараз він становить 3200 грн. При цьому ця тенденція буде зберігатися. Щорічно рівень мінімальної заробітної плати буде збільшуватися близько 10%. Також можуть статися і більш рішучі зміни.

Працівники державних сфер тепер мають більш гідні заробітні плати. І це далеко не єдині зміни в Україні. В цьому році можуть почати працювати нові прикордонні органи, які будуть відповідати за безпеку в Україні.

Зарплата прикордонника України 2018 повинна значно підвищитися. Це пов'язано з тим, що в цьому році мінімальна заробітна плата, можливо, збільшитися до 3 723 грн. Про це говорять законопроекти, які знаходяться на розгляді. Надалі вона також буде підвищуватися. Тобто очікується позитивна динаміка зростання соціальних стандартів з року в рік.

Військові дії

Зараз в нашій країні йдуть військові дії. Ці події спричинили за собою тяжкі наслідки. Нещодавно на кордонах були вбиті працівники прикордонної служби. Можливо, нові реформи дозволять врівноважити і згладити всі конфлікти.

Президент України говорив у своєму інтерв'ю про те, що неправильним є різні заробітні плати у військовослужбовців і прикордонників. Коли одні отримують 7 000 грн, а інші близько 3 000 грн. Це дискримінація, яка призводить до неправильних відносин в суспільстві.

Щоб врегулювати цю ситуацію будуть прийняті відповідні зміни. При цьому законопроект парламент повинен розглянути в першу чергу.

Слід зазначити, що рік тому заробітна плата військових була підвищена до 7 000 грн. А ті, які брали участь у військових подіях на сході, тепер отримують 10 300 грн.

Трагічна ситуація

Після того, як на сході країни загинуло близько 70 прикордонників, Петро Порошенко заявив, що необхідно терміново застосовувати належні заходи. Таку ситуацію можна назвати не просто жахливою, але і кричущою. Існують і інші дані, в яких кількість жертв набагато більше.

Всі ті люди, які залишилися в живих отримали нагороди та ордени. Зараз першочерговим завданням залишається збереження миру і спокою в нашій країні. Потрібно постаратися запобігти такій ситуації в майбутньому.

В першу чергу всі зусилля повинні бути спрямовані на забезпечення нормальних умов праці, людям, які охороняють територію нашої країни. Ця професія дуже складна і тому не менш поважна. Адже далеко не кожна людина здатна на неї.

Підвищення зарплати прикордонника в Україні 2018 повинні привести до поліпшення ситуації в суспільстві. Варто стежити за всією інформацією, щоб бути в курсі нових подій. Це можна зробити, переглядаючи новини по телебаченню або інтернету. Крім того, деякі люди вважають за краще купувати друковані видавництва.

Зменшення кількості працівників прикордонної служби

Раніше багато людей переживали про те, що працівників прикордонної служби має поменшати. Але чутки розвіялися. Скорочення прикордонників в 2018 році в Україні не буде. Навпаки їх кількість незабаром може збільшитися.

Зараз військових, які працюють на кордоні з Кримом, а також на сході стане тільки більше. Підвищення буде більше чим на три тисячі. Про це повідомляє сам президент України Петро Порошенко.

Якщо скорочення і пройдуть, то тільки в службі безпеки. Тому всі прикордонники можуть зітхнути спокійно і більше не турбуватися про те, що вони можуть виявитися без роботи.

Зарплата прикордонника в Україні в 2018 році


Обіцянки президента

Як неодноразово було сказано раніше, президент країни вказував на необхідність підвищення заробітних плат прикордонникам. Це пов'язано з тим, що захисники країни, виконуючи свою роботу, ризикують своїм здоров'ям і власним життям.

Зараз зарплата прикордонників буде становити 7000 грн. Слід нагадати, що зараз середня зарплата в країні становить близько 5 000 грн, то це досить непогана сума.

Слід стежити за виконанням всіх законів. Адже перш ніж вони набудуть чинності, вони повинні бути схвалені парламентом. А це досить тривалий процес, який вимагає часу.

Країни помічники

Цікаво, що допомагати Україні в питаннях прикордонників будуть Сполучені Штати Америки. Не Європа, до якої так прагне наша країна, а саме Америка.

Варто зазначити, що у нас в країні дуже сильна корупція. Тоді як в США такого немає. Тому наш уряд хоче боротися з цим. Тому нові реформи будуть спрямовані на її викорінення серед працівників прикордонних військ.

Останні новини про індексацію зарплати прикордонникам України в 2018 році можна знайти в інтернет ресурсах. Вони свідчать про те, що незабаром мають відбутися позитивні зміни.

Зараз дійсно можна говорити про те, що нарешті-то уряд став впроваджувати зміни, які здатні поліпшити життя в країні. Найважливішою проблемою залишається війна на Сході країни. Для того, щоб кордони були захищені, потрібно прикладати не малі зусилля. В першу чергу це стосується фінансового забезпечення.

Чи стануться всі зміни дійсністю, покаже час. Поки слід лише сподіватися на них і стежити за всіма змінами, які постійно відбуваються в парламенті. Адже регулярно, щось змінюється і часом неможливо встигнути, за всім устежити. Хоча робити це необхідно, щоб не пропустити нічого важливого.
загрузка...
Зарплата прикордонника в Україні в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають