• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Зарплата в Нацгвардії в Україні в 2018 році

На сьогоднішній час українська держава переживає не найкращі дні з моменту прийняття своєї незалежності. Це особливо помітно по геополітичній та економічній ситуації в країні. Через військовий конфлікт на сході України з Російською Федерацією у військову галузь стали вкладатися великі гроші з бюджету країни. Професія військовослужбовця стала вкрай затребуваною, а тому і дуже високооплачуваною. До того ж військові отримують хороші надбавки в свою зарплату. Багатьох військових зараз почало цікавити питання про те, коли в Нацгвардії підвищать зарплату в Україні 2018.

Зарплата в Нацгвардії в Україні в 2018 році


Актуальність даної структури в Україні

Необхідно пам'ятати, що влада в Україні вважає, що підняття зарплат представникам Національної Гвардії є важливим складовим для розвитку військової галузі в державі. Тому надбавок слід очікувати не тільки тим українцям, які цілими днями захищають територію рідної країни в зоні АТО, але і аналітикам в питанні військових дій. Адже всі вони відіграють велику роль в досягненні перемоги і збереженні цілісності української держави. Аналітики шукають і розробляють нові грамотні військові стратегії і своєчасно попереджають бійців про всілякі погрози з боку противника.

Індексування зарплат в Нацгвардії

Верховна Рада України впевнена, що підвищення зарплати Нацгвардії в Україні 2018 позитивно вплине на якість і продуктивність роботи даної військової структури. Це розвіює всі сумніви про те, що грошова надбавка все-таки буде. Додатковою причиною для цього рішення є те, що бійці в зоні АТО кожен день жертвують своїми життями і тому заслуговують гарної оплати своєї праці на благо держави. У 2018 році очікувана зарплата нацгвардійцам становитиме не менше семи тисяч гривень.

Логічним буде міркувати, що виростуть і пенсії у військовослужбовців. Держбюджет на наступний рік довго і ретельно планувався владою. Це виступило одним з факторів, що дозволили підняти заробітну плату солдатам, які знаходяться безпосередньо в зоні АТО на сході України. Підводячи підсумки є можливість стверджувати, що бійці будуть отримувати як мінімум десять тисяч гривень на місяць. На думку влади це послужить гідною оплатою за їх працю в ході проведення антитерористичної операції. До того ж така сума непогано збільшить фінансове становище нацгвардійців, що не може не позначитися на якості виконуваної ними роботи. Планується підняття зарплат і пенсій навіть бійцям в запасі. Як повідомляють останні новини, індексація зарплати Нацгвардії в Україні в 2018 році точно відбудеться.

Зарплата в Нацгвардії в Україні в 2018 році


Ситуація з контрактниками

Україна хоче досягти повного переведення своєї армії на контрактну службу, як це вже зробили більшість розвинених європейських країн. На шляху до цієї реформи українська влада внесла поправку в проходження строкової служби. Тепер для призовника вона становитиме менше, ніж один рік. Повний перехід на контрактну службу вимагає великих грошових коштів, тому в останні кілька років Україна при плануванні бюджету велику увагу приділяє вкладанню грошей у військову галузь.

Скорочення в лавах нацгвардійців

Чутка про те, що відбудеться скорочення в Нацгвардії в 2018 році в Україні виявилися безпідставною, адже немає ніяких причин знижувати чисельність українського війська поки. Це підтверджує потребу в нових військовослужбовців. А підняття зарплати бійцям має послужити сильним стимулом для юнаків і дівчат поповнити ряди Національної Гвардії України. Мінімальна сума виплат для рядового військового буде в розмірі семи тисяч гривень. І з часом вона буде продовжувати рости. Командири можуть отримувати подвійну мінімальну суму своєї заробітної плати. В результаті зарплата в Нацгвардії в Україні 2018 року має становити від семи до двадцяти тисяч гривень, а в бійців, які воюють в зоні АТО - навіть в рази више.

Інші переваги

Крім істотних збільшень до заробітної плати, нацгвардійці в 2018 році будуть мати і ряд інших переваг. Бійці, які знаходяться на контрактній службі, зможуть розраховувати на такі переваги:

Повністю оплачувана відпустка терміном в середньому на сорок п'ять днів;
Можливість безкоштовного навчання в будь-якому українському ВНЗ;
Безкоштовне медичне обслуговування як для самих бійців, так і для їх сімей.


Але всі ці переваги доступні тільки тим бійцям, які проходять контрактну службу. Також відбулися зміни з тривалості періоду укладення контракту. Мінімальний термін служби контрактника тепер може становити і шість місяців, хоча ще кілька років тому він становив як мінімум три роки.

Аваков про підняття зарплат нацгвардійцям

В одному з інтерв'ю міністр Арсен Аваков заявив, що Нацгвардії і українським спецназівцям піднімуть заробітну плату. Він зробив акцент на тому, що таке рішення було прийнято завдяки президенту Петру Порошенко. Аваков уточнив, що на надбавку до зарплати зможуть розраховувати не тільки командири, а й звичайні бійці рядового складу. Також міністр додав інформацію про підписання наказу, в якому йде мова про формування бригади спеціального призначення. Вона буде входити до складу Національної Гвардії, називатися ім'ям Героїв Небесної Сотні. Арсен Аваков повідомив, що цей підрозділ буде складатися з кращих фахівців у військовій сфері. Він обіцяє, що ця бригада стане найбільш оснащеною всіма необхідними засобами і зможе проводити антитерористичні операції в будь-якому куточку української держави.

Зарплата в Нацгвардії в Україні в 2018 році


Підводячи підсумки, можна сміливо стверджувати, що влада в Україні намагається якомога більше поліпшити умови життя і несення служби для військовослужбовців Національної Гвардії. Залишається лише сподіватися на те, українського бюджету вистачить на здійснення всіх реформ і нововведень, щоб служити в лавах рідної держави стало для громадян України престижною і фінансововигідною справою.
загрузка...
Зарплата в Нацгвардії в Україні в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають