• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Українські мелодрами 2018 року

Кіно завжди займало особливе місце в нашому житті. На сьогоднішній день існує багато різновидів, жанрів, фільмів від вітчизняного виробника. Є такі жанри: комедії, бойовики, фантастика, трилери. Серед них виділяється особливою жанр - мелодрами, які особливо люблять дивитися представниці прекрасної статі. Хто з дівчат не любить поспостерігати за героями, їхніми почуттями, які розвиваються за сюжетом, пережити разом з ними різні моменти. Щороку з'являється багато фільмів, які вражають своїми цікавими, захоплюючими сюжетами. З'явилися навіть нові українські мелодрами 2018 року.

Українські мелодрами 2018 року


Популярні українські фільми, зняті за останні три роки

За останні три роки українські режисери зняли багато цікавих вітчизняних фільмів. Найпопулярніші серіали - це:

«Співачка»;
«Безсмертник»;
«Все одно ти будеш мій»;
"Червона королева";
«Улюблена вчителька»;
«Клан ювелірів»;
«Нитки долі».


Кожен з цих серіалів займає особливе місце в українському кінематографі. Непроста доля Наташі з серіалу «Співачка» режисера Дмитра Гольдмана завоювала багато сердець. Непроста доля талановитої дівчини, яка прагне до слави, долаючи всі перешкоди, нікого не залишила байдужим.

Глядачі змогли співпереживати разом з Надією Шевченко, хіміком за фахом, терпіти всі кривди, біди в серіалі «Безсмертник».

Українські мелодрами 2018 року


4-серійний фільм «Все одно ти будеш мій» розповідає про «любовний трикутник». Багатий спадкоємець укладає парі з друзями, що він за тиждень спокусить дівчину, студентку. Незабаром у нього це вдається, а бідна Олена вірить в його справжні почуття. Доля розлучає їх, але дівчина робить все можливе, щоб відповідати рівню хлопця.

Серіал «Червона королева» - біографія відомої моделі Радянського Союзу Регіни Збарської. Це розповідь про те, скільки всього випало на долю дівчини на шляху до слави.

«Улюблена вчителька» - фільм про те, як старшокласник полюбив свою вчительку, скільки всього вони пережили, щоб бути разом.

Нові емоції, почуття, інтриги пережили глядачі в 2015 році разом з героями 95-серійного фільму «Клан ювелірів». Кінострічка розповідає, як двоє закоханих йдуть наперекір всьому, щоб бути разом. Це не просто, адже в світі багатства, великих грошей свої правила.

Жорстко переплелися нитки долі двох сестер, які не знають про існування один одного. Одна дівчина живе в бідності, без любові, ласки. Друга - багата, забезпечена дівчина. Доля змінює їх після аварії, коли одна з сестер втрачає пам'ять і потрапляє з бідної в багату сім'ю. Всі ці події, переживання глядачі змогли пережити разом з героями фільму «Нитки долі».

Заслуговує на увагу також медичні серіали «Черговий лікар», «Центральна лікарня», «Доктор Ковальчук», що вийшов в цьому році. Варто відзначити також серіал «На лінії життя», «Не зарікайся», «Господиня», «Райські місце», інші фільми. В інтернеті вже можна побачити нові українські мелодрами 2018 року російською мовою.

Нові мелодрами 2018 року

Уже з'явилися нові українські мелодрами 2018 року які вже вийшли і можна дивитися:

«Вільна грамота»;
«Чаклунки»;
«Сувенір з Одеси».


«Вільна грамота» - історичний фільм, знятий режисером Дмитром Черкасовим. Сюжет нагадує серіал «Бідна Настя». У ній також наведено доля дівчини, яка виховувалася як дворянка. Після смерті свого вихователя, головна героїня Поліна дізнається страшну таємницю: вона кріпосна. Що на неї чекає в майбутньому, глядачі зможуть побачити в новій історичній мелодрамі «Вільна грамота».

Любителі містики зможуть споглядати історію трьох подруг з особливими здібностями. Спочатку вони вирішують мстити людям, котрі проявили до них несправедливість, жорстокість. Після зустрічі з красивими хлопцями дівчата змінюють свої плани.

Знову історична мелодрама, «Сувенір з Одеси», перенесе глядачів в 1917 рік, час перевороту, бандитських угруповань. Як два люблячих серця Матвій і Ліза зможуть пережити ці події?

Це - серіали, є ще українські мелодрами 2018 короткометражні. Буде цікаво подивитися містичну драму «Морена», що розповідає про богиню смерті, холодної зими. Сюжет фільму залишається невідомим глядачам. Очікуваним фільмом є кінострічка «Чорна п'ятниця». Це психологічна стрічка, що змушує переживати за життя героїв. Глядачі зможуть повеселитися, переглядаючи комедію «Дзідзьо Контрабас». У 2018 року планує вийти 2 фільм, знятий за сюжетом відомого коміксу «Максим Оса». Знімаючи цю кінострічку, режисери спиралися на сюжет франшизи «Шерлок Холмс». Український кінематограф поповниться фантастикою «Поліна». Сюжет розгортається навколо дівчинки, яка вміє подорожувати світами.

З усього вищесказаного можна зробити висновок: в наступному році український кінематограф поповниться цікавими, захоплюючими фільмами. Якщо захочете пережити радісні, сумні моменти з героями, дивіться українські мелодрами новинки 2018 року.
загрузка...
Українські мелодрами 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають