• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мінімальна пенсія 2018 Україна

Багато літніх українців змушені заощаджувати на всьому, внаслідок чого відзначається серйозна стурбованість щодо фінансових питань. Останнім часом в Україні успішно проводиться реалізація пенсійної реформи, яка передбачає кардинальну зміну принципів нарахування пенсійної допомоги. В результаті ті, хто повинен вийти на пенсію, отримуватимуть виплати на 30 відсотків менше, ніж ті, хто вже розраховує на фінансову допомогу державної влади. Не дивно, що багато українців цікавляться, яка мінімальна пенсія в Україні в 2018 році і на які умови життя в рідній країні все-таки можна разраховувати.

Мінімальна пенсія 2018 Україна


За якою схемою змінюються пенсії в Україні?

В останні кілька років питання, пов'язане з пенсіями для українців, виявляється ще більш важливим, ніж це було раніше. Для проведення розрахунків потрібно враховувати стаж, середній показник зарплати в Україні і розмір власної заробітної плати. Потрібно розуміти, що результат виявляється суто індивідуальним. Більш того, найуразливішими виявляються українці, які вже вийшли на пенсію. Ті люди, які повинні вийти на пенсію в 2018 році можуть розраховувати на більш гідну фінансову допомогу, так як поступове збільшення зарплати сприяє подібній тенденції.

До 2018 року при розрахунку пенсій було прийнято враховувати середню зарплату за попередній рік. При цьому щороку отриманого стажу прирівнювали до одного відсотка доповнення до пенсійних виплат. Згодом даний показник збільшили до 1,35 відсотка, причому враховували останні три роки трудового стажу українця. Це виявляється не вигідним, так як рівень зарплати змінюється щорічно внаслідок інфляції та індексації, тому при врахуванні трьох останніх років можна розраховувати тільки на менші виплати. До того ж питання , чи відбудеться все-таки підвищення пенсії в 2018 році в Україні, викликає тривалі обговорення в колі людей похилого віку і призводить до серйозних суспільних хвилювань.

Мінімальна пенсія 2018 Україна


Коли в останній раз підвищувалися пенсійні виплати?

Насправді багато українців можуть розраховувати на підвищення не тільки зарплати, але і пенсій. Даний процес є абсолютно нормальним. Здавалося б, все повинно бути добре і грошових коштів має бути достатньо для того, щоб забезпечити себе. Насправді збільшення виявляються дуже смішними.

Чиновники перед затвердженням річного бюджету завжди аналізують законопроекти, результати пенсійних реформ для того, щоб визначити можливість надання фінансової допомоги українцям. Однак економічні проблеми все-таки дають знати про себе, внаслідок чого не так-то легко проводити підвищення пенсійних виплат в Україні.

Якою буде індексація пенсій в 2018 році?

Багато літніх людей цікавляться, якими все-таки буде розмір мінімальної пенсії в Україні в 2018 році. Даний інтерес виявляється далеко не простим, адже передбачається постійне подорожчання послуг ЖКГ, проїзду на громадському транспорті, продуктів харчування та побутових речей. Потрібно розуміти, що далеко не завжди можна скористатися пільгами, внаслідок чого все-таки потрібно досить багато коштів на життя. Більш того, пенсіонери змушені піклуватися про покупку різних медикаментів для проведення повноцінного лікування.

Передбачається, що мінімальні пенсії будуть наступними:


2018 рік - 2 454 гривень;
2019 рік - 2 668 гривень;
2020 рік - 3 048 гривень.

Можна здогадатися, що подібні підвищення виявляються мізерними і вони не можуть розраховувати на сприятливі умови життя. Експерти відзначають, що останнім часом Україна зіткнулася з серйозною кризою, після якої тільки починається поступове відновлення. Для того, щоб в дійсності поліпшити існуючу ситуацію, потрібно докласти достатнього багато часу і зусиль.

Звичайно, експерти намагаються уважно стежити за всіма змінами та особливостями реалізації пенсійної реформи в Україні. Однак далеко не всі новини виявляються настільки позитивними, наскільки хотілося б. Вже багато хто звик до того, що державна влада намагається годувати населення порожніми обіцянками. Припустимо, в грудні 2017 року мало відбутися підвищення пенсійних виплат на десять відсотків, але це виявляється практично неможливо.

Українці повинні підготуватися до того, що заплановані виплати пенсії в бюджеті на 2018 рік в Україні будуть більше, ніж в останні кілька років. Однак літні люди як і раніше отримують не так багато, як хотілося б. До того ж збільшення зарплат, яке активізувалося в останні кілька років, позитивно грає тільки на деяких пенсіонерів. При цьому коштів для гідної фінансової допомоги пенсіонерам, які раніше вийшли на заслужений трудовий відпочинок, вже недостатньо. Не дивно, що багато пенсіонерів намагаються продовжувати робочу діяльність, яка дозволяє заробляти більше, ніж можна було б під час перебування на пенсії.

Мінімальна пенсія 2018 Україна


Особливості життя українських пенсіонерів

В даний час застарілу пенсію в Україні отримують близько 8,5 мільйонів чоловік, причому загальне число пенсіонерів досягла понад 12 мільйонів. Потрібно відзначити, що навіть ті, хто має право розраховувати на підвищення виплат, не можуть бути впевнені в тому, що коштів буде достатньо для повноцінного життя і покупки всього необхідного. Більш того, на збільшення фінансової допомоги не може розраховувати більше половини пенсіонерів. Якщо українці працюють на низькооплачуваній роботі на бюджетних посадах або в аграрній сфері, вони не можуть розраховувати на гідні виплати. Важливо відзначити, що навіть пенсії чорнобильцям у 2018 році в Україні можуть шокувати своєю мізерністю і дозволяти зрозуміти, наскільки українська влада не дбає про свій народ в той час, коли вони намагаються вибратися з економічної кризи, в яку самі себе загнали. Надбавки пенсій в 2018 році світять тільки працівникам промислового сектора і людям з пільговим стажем.

В Україні також відзначається статева дискримінація. З цієї причини багато жінок не можуть розраховувати на оптимальні пенсійні виплати. Це обумовлено тим, що жінки мають менші зарплати і недостатньо робочого стажу.

На що можна розраховувати, якщо і надалі буде розвиватися ситуація настільки несприятливим чином і економічні проблеми як і раніше будуть давати знати про себе? Отже, прожитковий мінімум рано чи пізно може стати вище пенсії, внаслідок чого навіть літні люди збунтуються проти влади. Однак і в такій складній ситуації уряд відмовиться кардинально міняти ситуацію, зазначаючи серйозні економічні проблеми. Навіть, якщо розмір пенсії в Україні з 1 січня 2018 збільшиться, багатьом літнім українцям як і раніше буде жити вкрай складно.

Українці повинні бути готові до того, що рівень проживання почне прагнути до найгіршого за всю історію незалежної держави. Влада загнали себе в глухий кут, після чого вони визнають, що подолання наслідків кризи затягнеться надовго і фінансів для додаткового забезпечення громадян буде зовсім мало.

Мінімальна пенсія 2018 Україна


Прогнози для українських пенсіонерів


Останнім часом літні українці особливо активно цікавляться прогнозами щодо фінансової допомоги з боку держави. При цьому перерахунок пенсій в Україні в 2018 році, як і раніше, повинен проводитися з урахуванням середньої зарплати, показник якої змінюється практично щороку. Це призводить до того, що люди, які виходять на довгоочікуваний відпочинок в різний час, можуть володіти пенсійними виплатами, що відрізняються в кілька разів. Більш того, в Україні вже практично не враховують наявний стаж і профіль трудової діяльності.

Потрібно відзначити, що не так давно відбулося формальне збільшення пенсійного віку. Таким чином, громадяни України при наявності страхового стажу, який в даний час складає 15 років, можуть розраховувати на вихід на пенсію тільки після виконання 60 років. Це стосується чоловіків і жінок.

Важливо пам'ятати про те, що в подальшому існує ризик збільшення страхового стажу, без якого не вдасться отримувати пенсійні виплати. При цьому максимальний показник необхідного страхового стажу буде досягнутий в 2028 році, внаслідок чого багато українців зіткнуться з додатковими проблемами при виході на заслужений відпочинок. Потрібно відзначити, що страховий стаж передбачає необхідність сплати податків роботодавцем за офіційно працевлаштованого працівника. При цьому для виходу на пенсію страховий стаж можна докупити, але тільки до п'яти років. Важливо відзначити, що один рік обійдеться приблизно в 16 800 гривень, внаслідок чого багато людей похилого віку стануть ще більш незахищеними. Якщо ж ми докуповували страховий стаж, то припинити трудову діяльність можна буде тільки в 65 років і з отриманням тільки мінімальних виплат.

Чи є хоч якісь позитивні зміни? На щастя, так! З 1 жовтня 2017 року працюючі пенсіонери можуть отримувати 100 відсотків пенсії, незважаючи на те, що раніше вони повинні були жертвувати 15 відсотками. Однак з зарплат пенсіонерів будуть вираховувати податкові внески до Пенсійного фонду та інших державних органів.

Отже, мінімальна пенсія в Україні в 2018 році все-таки буде трохи збільшена. Багато українців сумніваються в тому, що уряд піде на зустріч і подбає про те, щоб хоч в якійсь мірі полегшити життя. Економічні проблеми як і раніше будуть ставати основною причиною занепокоєння працюючих українців.
загрузка...
Мінімальна пенсія 2018 Україна
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають