• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Соціальні виплати на дітей у 2018 році в Україні

Українська влада всіляко допомагає кожному, хто її потребує. Різноманітні пільги, надбавки, субсидії і багато інших видів виплат - все це створено для підтримки життєдіяльності людини на належному рівні. З приходом нової влади механізм нарахування посібників модернізується або зовсім набуває нового вигляду. Деякі зміни набудуть і соц виплати на дітей 2018 у Україні.

Міністерство обіцяє не скасовувати виплати одиноким українським матерям протягом усього року. З першого січня така категорія може розраховувати на допомогу від держави в розмірі 50% від прожиткового мінімуму. Також влада повідомляє про можливість оформлення додаткових тимчасових виплат на дитину. До такого випадку можна віднести ігнорування батьком зобов'язань перед дитиною. Тоді держава надасть допомогу матері, але лише до моменту вирішення спірного питання. Для оформлення таких надбавок слід надавати необхідні довідки до органів соц. захисту.

Важливо! Якщо дитина перебуває на державному утриманні (тобто в інтернаті), ніхто з батьків не отримає виплати, крім випадків, коли дитина перебуває вдома (наприклад, на канікулах) .

Соціальні виплати на дітей у 2018 році в Україні


Що нового обіцяє держава

Останні новини про соц виплати малозабезпеченим на дітей 2018 у Україні повідомляють: варто очікувати їх підвищення. Ця виплата передбачає собою добавку якої бракує між необхідним і фактичним доходом сім'ї. Такі сім'ї повинні надати пакет документів до відповідних органів. У цей пакет включені:

документи на кожну оформлену дитину;
документи заявника;
загальні доходи сім'ї, а також всіх дітей.


У декларацію, яка в обов'язковому порядку повинна додаватися до пакету документів, слід внести відомості про наступні доходи:

будь-які види тривалої соціальної підтримки (пенсії, стипендії, ін.);
повна зарплата (з усіма преміями і надбавками);
сума від здачі в оренду або продажу нерухомості будь-якого виду (якщо кошти були витрачені на лікування - слід надати необхідні документи та квитанції);
виплата по тимчасовій непрацездатності;
виплати, які отримав працівник через виробничі травми;
дохід від підприємницької діяльності.


Важливо! Розраховувати на допомогу від держави можна лише в разі, якщо сукупний дохід є нижчим за необхідний мінімум.

При подачі заяви також слід враховувати наявність в сім'ї інвалідів, учасників БД або АТО, Революції рівності. При змінах в будь-якому з необхідних параметрів слід надати нові документи в органи соціального захисту.

На яку допомогу можуть розраховувати українці

Переглянуті соц виплати дітям інвалідам у 2018 році в Україні. З 1 січня батьки неповнолітніх інвалідів можуть розраховувати на таку допомогу:

2 821 грн і 2059 грн для 1 групи інвалідності, для підгруп А і Б відповідно;
друга і третя група можуть оформити допомогу в розмірі тисячі триста сімдесят три грн;
якщо інвалідність дитини відноситься до підгрупи А і пов'язана з аварією на ЧАЕС, батьки можуть отримувати 2187 грн щомісяця (з народження до 6 років). З надбавкою на догляд сума зросте до 2371 грн;
при тих же умовах, але у віці від 6 до 18 років, дитина отримає допомогу в розмірі 3301 грн.


Важливо! Якщо дитина з інвалідністю вважається прийомною - держава для такої сім'ї оформить додатковий дохід.

Окремими випадками є виплати на дітей, які народжені на тимчасово окупованих територіях. Якщо дитина народжена до кінця 2015 року - влада готова розглянути заяву про нарахування посібників. В іншому випадку - вся документація і зобов'язання переходить на сторону окупанта.

Жителі ЛНР і ДНР, які покинули місце постійного проживання, без проблем можуть оформити як дитину, так і будь-який вид допомоги за місцем фактичного проживання.

Соціальні виплати на дітей у 2018 році в Україні


Особливості в нарахуванні допомоги на дитину

Окремими випадками є соціальні виплати на дітей у 2018 році в Україні, які народилися за кордоном. Такі діти теж мають право на отримання допомоги. Умовами для оформлення є відсутність даних про батька в документі про народження і договору з країною, в якій малюк з'явився на світ. Відомі випадки, коли українки отримували допомогу на дитину, при цьому проживаючи на території іншої держави.

Новими пропозиціями до законопроекту про виплату допомоги стали:

обов'язковий взаємозв'язок розміру виплат і кількості дітей (чим більше дітей - тим вище виплати);
рівняння посібника з прожитковим мінімумом для кожної вікової категорії;
поділ загальної суми покладеної виплати на частини. При першому нарахуванні буде переведена основна сума, а залишок буде виплачуватися рівними частинами три роки. Якщо одночасно народилися 2 і більше дітей - сума розділиться на 6 років.
загрузка...
Соціальні виплати на дітей у 2018 році в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають