• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Підвищення зарплати шахтарям в Україні 2018

Шахтар - це одна з найбільш відповідальних професій, що передбачає постійне зіткнення зі страхом і ризиком. Працівники повинні добувати корисні копалини, необхідні для комфортного і повноцінного існування багатьох людей. Незважаючи на таку значимість професії і наявність ризику для життя і здоров'я, відзначається наявність серйозних фінансових проблем. З цієї причини багато експертів намагаються передбачити, коли шахтарям підвищать зарплату в Україні 2018 і чи відбудеться це.

Останнім часом стає зрозуміло, що зарплата гірникам все-таки буде підвищена. Однак для того, щоб зрозуміти справжню ситуацію, рекомендується провести експертну оцінку, адже обіцянки 2015 і 2016 року таки залишилися невиконаними. До того ж в даний час спостерігаються серйозні фінансові проблеми з доходом, який практично не дотягує до середнього показника. У зв'язку з цим, багато працівників шахт вирішуються на зупинку видобутку вугілля для подальшого проведення страйку в надії на те, що вимоги будуть виконані. Регулярні страйки сприяють підвищенню шансів на збільшення розміру заробітної плати, але при цьому не є 100% гарантіями.

Підвищення зарплати шахтарям в Україні 2018


Причини підвищення зарплати шахтарям

Перед тим, як зрозуміти, за якою схемою все-таки буде змінюватися ситуація, рекомендується уважно вивчити останні новини про індексацію зарплати шахтарям в Україні в 2018 році. Перш середній розмір заробітної плати шахтарів становив близько 5 тисяч гривень, що виявлялося надзвичайно мало. У Європі та США відзначається більш високий рівень прибутку, внаслідок чого українська влада також повинна проявляти велику турботу про фінансове забезпечення своїх шахтарів.

Серед найважливіших вимог значаться:

проведення антикорупційних заходів;
зниження вартості на комунальні послуги;
підвищення мінімального рівня на проживання.


Багато шахтарів намагаються подбати не тільки про особисті інтереси. У зв'язку з цим, наголошується особливе прагнення до розвитку економічної та фінансової сфери в Україні. Однак уряд готовий відгукуватися тільки на вимоги щодо підвищення зарплати шахтарям, причому всі заходи проводяться з запізненням.

Підвищення зарплати шахтарям в Україні 2018


Про що говорять міністри?

У 2017 році відбулося незначне підвищення середнього окладу шахтарів. В результаті розмір прибутку становить 8 тисяч гривень. При цьому, якщо в Україні не буде чинитися достатня підтримка гірників, може статися справжній вибух в соціальній сфері. Внаслідок цього потрібний відгук на вимоги гірників.

В Україні регулярно проводяться протести працівників у вигляді барикади доріг і відсутність можливості пропуску транспорту. На мітинг часто виходять сотні шахтарів, які спільними зусиллями сприяють проведенню реформ. Подібні протести призводять до того, що українські влада бере до уваги потреби працівників гірської сфери і намагаються враховувати їх побажання.

Ще одна причина частих бунтів і прагнення налагодити зв'язок з українськими політиками - це той факт, що рідне вугілля замінюється нафтовою продукцією з Південної Африки. Внаслідок цього зарплата шахтаря в Україні 2018 не може відповідати реальним вимогам робочого персоналу шахт. Українці розуміють, що фінансів для зарплати виявляється недостатньо, причому тонни зарубіжного вугілля такої ж якості вдається замовляти. Однак представники державної влади повідомляють про те, що вугілля, що видобувається в Україні недостатньо для опалення житла та комерційних організацій. Беручи до уваги такі обсяги здобичі, можна зрозуміти, що сенсу скаржитися немає і необхідно подбати про збільшення зарплати шахтарям.Можливості розвитку нафтової сфери

Багато страйкуючі працівники шахт успішно добиваються поставлених цілей. У більшості випадків сторони домовляються про компроміси. При цьому відкладання виконання обіцянок призводить до того, що шахтарі страйкують знову і знову. При цьому керівники підприємств в нафтовій сфері виправдовуються необхідністю закупівлі спеціального обладнання, проведення заходів з модернізації техніки і реалізації інших проектів, що сприяють відкриттю нових перспектив і виходу на новий рівень трудової діяльності.

Найчастіше підвищення зарплати шахтарям в Україні 2018 відбувається внаслідок мітингів, які регулярно висвітлюються в актуальних державних новинах. При цьому шахтарі розуміють, що страйки є єдиним варіантом прискорення вирішення важливих питань. Найчастіше шахтарі розуміють, що вони стикаються з ризиком звільнення і змушені йти на компроміси. До того ж тривалі страйки на шахтах призводять до того, що в робочі приміщення починає надходити технічна вода. Труднощі із забезпеченням питного режиму призводять до того, що мітинги доводиться скорочувати на етапі досягнення компромісу.

При планомірній реалізації планів все-таки можна домогтися підвищення заробітної плати навіть до тисячі доларів для працівників Криворізького залізорудного комбінату, що є одним з найбільших в країні. Комбінатом володіють Коломойський і Ахметов, внаслідок чого персонал шахт «Батьківщина», «Тернівська», «Жовтнева» і «Гвардійська» найбільшою мірою можуть розраховувати на надання повноцінної фінансової підтримки з боку держави. До того ж щорічні показники свідчать про отримання дуже високого прибутку шахт, що дозволяє згодом виконати вимоги робочого персоналу. Однак затримки виконання фінансових зобов'язань, невиплати привели до того, що до теперішнього часу звільнилися тисячі чоловік. Насправді Криворізький залізорудний комбінат є одним з найбільш перспективних підприємств в Україні, де присутні хороші шанси для отримання гідної заробітньої плати.

Можливе скорочення шахтарів в 2018 році в Україні також турбує працівників багатьох нафтових і вугільних шахт. Питання, пов'язане з вимушеним зменшенням кількості працівників, залежить від економічної та політичної ситуації в Україні, ситуації на ринку праці та проведенні всіх необхідних реформ для модернізації сфери.
загрузка...
Підвищення зарплати шахтарям в Україні 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають