• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Зарплата медсестри 2018 в Україні

Найголовнішим стимулом для хорошої роботи є зарплата. Вона повинна бути гідною. Щоб кожна працююча людина йшла на неї з задоволенням. Однією з найголовніших професій в нашому житті є медичний працівник. Але, як відомо, зарплата у них не виправдовує їхньої роботи. Тому напередодні нового року багатьох цікавить питання, коли медсестрам підвищать зарплату в Україні в 2018 році і підвищать її взагалі? Чи буде підвищення зарплат у всього медичного персоналу? Відповіді на ці питання ви зможете знайти в даній статті.

Зарплата медсестри 2018 в Україні


Підвищення зарплати для медпрацівників

Нещодавно стало відомо, що уряд України підняв питання про нове підвищення зарплат. Відомо, що мінімальна виплата за добре виконану роботу у 2017 році досягла 3 тис. 200 грн. І відразу ж виникає питання, які суми українці зможуть отримувати в новому 2018 році, особливо медсестри? Отримавши останні новини про індексацію зарплати медсестри в Україні в 2018 році, можна сказати лише, те, що вона буде майже досягати сумі зарплат лікарів. Але чому так відбувається?

Багато, дізнавшись про підвищення зарплат, спочатку дуже раділи. Але це щастя було не довгим. Оскільки згідно з даними про підвищення всі працівники України будуть отримувати практично рівні зарплати. Не залежно від кваліфікації фахівця, або простого робітника навіть без освіти. Невеликі доплати зможуть отримати лише ті, хто має великий досвід роботи і ступінь кваліфікації. Цей фактор може стати причиною масового звільнення робочих місць висококваліфікованими фахівцями.

Також такий спосіб підняття зарплати може призвести до таких результатів:

в невеликих містах такий заробіток буде цілком влаштовувати, і покривати всі місячні витрати;
у великих містах (таких як, Київ, Харків) підвищаться виплати в конвертах, тим самим бюджет не поповнюватиметься за допомогою виплати податків.


Дохід пенсіонерів зможе складати не більше 1500 - 1600 гривень. А за даними попереднього року прожитковий мінімум становить до 3200 гривень. Виходячи з цього, з упевненістю можна сказати, що наші люди отримують пенсію не зможуть повністю задовольняти навіть свої мінімальні витрати.

Зарплата медсестри 2018 в Україні


Останні новини для медсестер про нову зарплату з 2018 року

Як вже говорилося вище, керівництво нашої країни з приходом нового року планує збільшити мінімальні зарплати. Без уваги не залишаться і працівники медичної сфери, особливо медсестри. Як відомо, їм завжди дістається найбрудніша робота, але, не дивлячись на це, їх праця оплачується зовсім не дорого. З приходом нового року їх оклад може зрости на 10 - 20%. Точний відсоток ще не відомий. Підсумкова сума не сильно зміниться, всього вона може збільшитися до 200 - 250 гривень на місяць. Це зовсім маленька сума, особливо, якщо взяти, до уваги сучасні цінні на продукти і речі. І тут же можна відзначити, що чиновники подбали не тільки про всіх бюджетних працівників, але і не забули і про себе. Їх доходи зможуть також зрости, тільки на кілька десятків відсотків більше.

Якщо порахувати, що в попередньому році зарплата лікарів, які працювали на ставку, і без надбавок досягала 3200 гривень. То в 2018 році вона максимально збільшиться на 640 гривень. Але тут варто відзначити, що оклад медсестер набагато менше. З урахуванням того, що в 2017 році зарплата середнього медичного персоналу була приблизно 1600 гривень. Яка буде зарплата медсестри в Україні 2018? Згідно обіцянкам вона може максимально збільшиться на 320 грн, і в сумі дати 1900 гривень. І ця сума не досягає прожиткового мінімуму.

Для медсестер і всіх інших працівників в медичних установах, залишилося ще одна радісна новина. Ті обіцянки, які держава давала, з приводу скасування надбавок. Вони не стримали. Тому з їх допомогою можна збільшити свій дохід.Робота медсестер дуже потрібна і важка

У всі часи, професія медичного працівника була затребувана, в усіх країнах світу, в тому числі і в нашій. Але, з недавніх пір, На території нашої держави кількість робочих місць серед працівників медицини стало значно зменшуватися. Це, в першу чергу, пов'язано з нестачею бюджетних коштів. Скорочення медсестер в 2018 році в Україні не залишиться безслідним. Оскільки планують закрити безліч лікарень районного значення, їх працівники залишаться без роботи.

І тут на допомогу приходять Європейські країни. Не одне запрошення в Україну приходило з Чехії. Вони запрошують на роботу наших фахівців, тому що саме наша країна випускає одних з кращих фахівців в області медицини. Для того щоб поїхати на роботу за кордон необхідно пройти курси мови, яка домінує в країні. А також обов'язково дізнайтеся, які варто підготувати документи. Перш ніж приступити до виконання своїх прямих обов'язків в чужій стані, вам доведеться здати кілька тестів, які підтвердять медичні знання і знання мови в цілому.

Багато медсестрів, потрапивши під скорочення штату, і не бажаючи сидіти вдома без роботи або їхати працювати в інші країни. Відправляються на допомогу, на Південно-Східну частину нашої країни. Там захисники нашої Батьківщини завжди потребують їхньої допомоги і підтримки. У зоні АТО у них немає свят, вихідних або відпустки. Цілодобово вони надають допомогу всім нужденним. Йдуть туди не багато, оскільки там можна не тільки врятувати чиєсь життя, а й своє власне втратити.

Зарплата медсестри 2018 в Україні


Висновок

Наші правителі обіцяють підвищення зарплати медсестрам в Україні 2018, якщо вона і буде, то не значна, судячи з вищевказаних даних. Тому їм доводиться у вільний від роботи час шукати собі додаткові заробітки у вигляді проведення курсів масажу на дому (якщо вміють), роблять уколи на дому або ставлять крапельниці. Не рідко люди, які мають медичну освіту підробляють доглядальницями або прибиральницями. Багато радості така робота не приносить, але доводиться зовсім змириться для того щоб прогодувати свою сім'ю.
загрузка...
Зарплата медсестри 2018 в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають