• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Військова пенсійна реформа 2018 в Україні підвищення пенсії військовим пенсіонерам

Нестабільна економічна ситуація викликає побоювання у багатьох українців. Особливо вразливими виявляються люди пенсійного віку. Військові пенсіонери, чисельність яких сягає близько двох мільйонів, зацікавлені в збільшенні розміру пенсійних виплат. Однак чи можлива державна фінансова допомога після того, як військові вийшли на законний відпочинок? Для того, щоб зрозуміти суть ситуації, що склалася, потрібно уважно вивчити проект військової пенсійної реформи 2018 у Україні і зрозуміти можливості його реалізаціі.

Військова пенсійна реформа 2018 в Україні підвищення пенсії військовим пенсіонерам


Особливості нинішньої ситуації

Останнім часом в Україні відзначається активне підвищення вартості продуктів і послуг ЖКГ, громадського транспорту. При цьому споживчі можливості виявляються уразливими. Люди похилого віку розуміють, що вони практично все своє життя служили на благо державі, але при цьому не можуть розраховувати на фінансову допомогу.

Українська влада насправді створює проблематичні умови для пенсіонерів. До того ж колишні військові пожертвували своєю активністю і хорошим здоров'ям, практично нічого не отримуючи взамін. У багатьох європейських країнах пенсіонери можуть розраховувати на отримання пенсій до дев'ятисот євро, але подібні суми виявляються недоступними для українських громадян.

В Україні військові під час служби можуть отримувати до 13 тисяч гривень. Однак після того, як людина відправляється на заслужений відпочинок, на місяць можна розраховувати тільки на 2 - 3 тисячі з усіма доплатами. Не дивно, що українські військові пенсіонери відчувають серйозні проблеми з організацією поживного харчування, купівлею дорогих медикаментів, оплатою послуг громадського транспорту та ЖКГ організацій.Можливості збільшення пенсійних виплат

Експерти відзначають, що військова пенсійна реформа в Україні в 2018 році повинна як і раніше проводитися. Попередньо пенсійні виплати збільшувалися щорічно, причому вони завжди були прив'язані до рівня інфляції. Тепер літні громадяни розуміють, що розраховувати на гарантовану фінансову допомогу практично нереально.

Передбачається, що з 2018 року військові пенсіонери знову будуть отримувати більше. Нарахування повинні бути прив'язані до окладів за званням та посадою. При цьому премії за посади і звання не повинні перевищувати 85 відсотків. Тільки успішна служба дозволяє розраховувати на забезпечене майбутнє.

Пенсії як і раніше будуть доступні для тих, хто відслужив не менше двадцяти років і має стаж від 30 років, або отримав інвалідність першої або другої групи.

Реформа гарантує збільшення розміру пенсійних виплат практично для всіх військових пенсіонерів.
загрузка...
Військова пенсійна реформа 2018 в Україні підвищення пенсії військовим пенсіонерам
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають