• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Розмір пенсій з 2018 року грн

Пенсійні виплати - важлива складова соціальної політики країни. В Україні для більшості пенсіонерів пенсійні виплати - єдине джерело доходу. Тому пенсіонери та громадяни, які незабаром досягнуть пенсійного віку з особливою уважність стежать за будь-якими змінами в законодавстві. Їм цікаво знати яка буде мінімальна пенсія в Україні 2018 року в грн, адже від цього безпосередньо залежить якість їх життя. Введення нової системи виплати пенсій має відбутися в 2018 році.

Розмір пенсій з 2018 року грн


Сума пенсії з 2018 року в грн

Назвати точну суму пенсії і чи буде вона підвищуватися протягом року, поки що складно, але депутати обіцяють, що по можливості розмір пенсійних виплат поступово буде збільшуватися. Підвищення торкнуться в основному тих 8 мільйонів пенсіонерів, які отримують мінімальну пенсію.

Соціальні стандарти змінюються і разом з ними змінюються виплати для населення. Розмір мінімальної пенсії в Україні в 2018 році поки не відомий, але депутати обіцяють, що вона зросте, порівняно з минулим роком, приблизно на 340 грн.

Розмір пенсій з 2018 року грн


Осучаснення пенсії

Однією з основних складових реформи є її осучаснення. Що це означає? Тепер розмір пенсії буде залежати від розміру мінімальної заробітної плати. Зараз пенсії дуже відрізняються одина від одної. Так, наприклад, у простого шахтаря, у якого страховий стаж становить 47 років, а вийшов він на пенсію в 2008, пенсія становить 3331,87. А якби він вийшов на пенсію в 2016, то він отримував би 8446,21 грн.

Склад пенсії:

страховий стаж;
зарплата, яку отримувала людина;
розмір середньої зарплати на території країни.


А ось і перша проблема. Зарплата з кожним роком підвищується, а пенсії від цього не змінюються. У той час як зарплата виросла практично в три рази, пенсія у деяких пенсіонерів не сягає навіть прожиткового мінімуму. Прикладом для таких реформ стала практика деяких країн Європи.

Триває формування Єдиного реєстру пенсіонерів. Пенсія буде виплачуватися з трьох джерел:

солідарний фонд;
накопичувальний фонд;
недержавні пенсійні та страхові фонди.


Не буде «загальної скарбниці», всі відрахування, які в майбутньому повинні входити до складу пенсії, будуть перебувати на індивідуальному рахунку у кожної людини.

Всі пенсіонери, які вийшли на пенсію за віком, зможуть претендувати тільки на мінімальну виплату. Всі інші надбавки будуть нараховуватися з накопичувального фонду.

Передбачається, що відрахування, які накопичилися і не використовувалися, зможуть перейти у спадок.

Мінімальна пенсія в бюджеті України на 2018 рік, за словами Гройсмана, складе 3-5 тисяч гривень. Зараз пенсіонери - незахищена категорія населення. Ними легко можна маніпулювати. Пообіцявши перед виборами добавку до пенсії в розмірі 50 грн, можна легко розраховувати на голос здебільшого пенсіонерів. Таким чином, «справжні» пенсіонери, які дійсно не можуть працювати, будуть отримувати пенсію і не голосувати за гречку. Пенсія - НЕ подачка, а чесно зароблені гроші.Критика нової системи

Як відомо, саме середній і малий бізнес в більшості країн надає багато робочих місць. В Україні, у зв'язку з останніми нововведеннями, закрилося близько двох тисяч ФОП. Тому надходження до Пенсійного фонду не тільки не збільшаться, але і взагалі відпадуть. Підприємці будуть шукати будь-які лазівки, щоб заощадити на відрахуваннях. Також, відомий факт, більшість людей отримують дві зарплати - офіційну і сіру, з якої взагалі немає ніяких відрахувань до державної скарбниці. На це уряд відповідає утворенням фінансової поліції, яка і зобов'язана буде строго за цим стежити.

Згідно з пенсійною реформою, мінімальна пенсія в Україні в 2018 році залежатиме від того, скільки встигла накопичити людина. А значить, працівники самі будуть зацікавлені в тому, щоб отримувати білі зарплати.

Є ще одне «але» - це нестабільність гривні. Як складуться справи з відрахованими грошима через 25 років? Чи допоможуть вони пенсіонеру? Або ця сума вже буде неактуальною? Недовіра українців до банків можна зрозуміти.

Розмір пенсій з 2018 року грн


Пенсія в державному бюджеті


Яким чином збільшиться розмір пенсії:

пенсіонери, які продовжують працювати після виходу на пенсію, зможуть розраховувати на пенсійні виплати в повному розмірі;
скасують пенсію «за вислугою років»;
розрахунок пенсій за новою схемою.
Це не стосується військових пенсіонерів. Навпаки, для цієї категорії буде розроблений ще один законопроект.


Підвищення пенсій не повинно відобразитися на субсидії. Кожен українець зможе самостійно підрахувати розмір своєї пенсії, адже її максимально зрівняють, а підрахунок зроблять більш прозорим. Виходячи з того, що розмір пенсії буде залежати від ряду індексів, підрахувати мінімальний розмір виплати на даний момент неможливо.
загрузка...
Розмір пенсій з 2018 року грн
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають