• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Нові моделі Автовазу 2017-2018 року

Нові моделі Автовазу 2017-2018 року будуть представлені в нашому матеріалі як вже вдалі, адже витрачати ваш час на прочитання інформації про менш вдалих продуктах ми не збираємося. Що ж, не будемо гальмувати, а тому безвідмовно тиснемо на газ!


Про нове керівництво Волзького автомобільного заводу


Зупинимося, щоб дозаправитися важливими відомостями. Тут ми маємо намір відразу ж помітити, що в 2016 році піст президента підприємства залишив шведський топ-менеджер Бо Інге Андерссон, який вирішив зосередитися на власних проектах. Нагадаємо, що панував він три роки. Йому на зміну прийшов француз, ім'я якого Ніколя Мор. Саме цій людині і належить переконати російських водіїв і шанувальників продукції Автовазу, що вони, віддаючи свої «кровні», стають власниками високоякісної речі, яка принесе багато користі своєму власнику в майбутньому.


Реноме Ніколя Мора неоднозначне, адже раніше він працював у Румунії, конкретно в Dacia, де переважно звільняв і знижував зарплати своїм співробітникам. Але то все залишилося позаду — в минулому. У Росії французький фахівець має намір вивести в лідери автомобілі виробництва Автовазу за рахунок запуску нових моделей, істотного зниження собівартості виробничого процесу і вірного прямування сформованим тенденціям в автомобільному співтоваристві.


В цілому, відповідно до наявного плану, випуск новинок Автовазу розпланований до 2025 року включно. Ми ж зосередимося виключно на періоді 2017-2018. Продовжуємо наш рух до кінцевої точки заданого маршруту!


Лада Гранта /Lada Granta


Отже, першим ділом в 2017 році нове керівництво Автовазу має намір оновити свій бюджетний автомобіль Лада Гранта. Коли-те саме Granta стала повноцінною заміною моделі Samara. Планується лише випуск рестайлінгової версії, і інженери, займаючись своїми прямими обов'язками, повинні будуть поліпшити технічні характеристики, залишивши незмінними екстер'єр та інтер'єр, перетворюючи їх впізнаваний вигляд лише частково.


Поява моделі Granta в Росії очікується в середині 2017 року. Вартість автомобіля залишиться тією ж, якою вона була раніше.


Нові моделі Автовазу 2017-2018 року

Нові моделі Автовазу 2017-2018 року


Лада Калина /Lada Kalina


З новою Ладою Калиною справи йдуть подібним чином, як і з новенькою Грантой. Займаючись удосконаленням даної моделі авто під керівництвом Ніколя Мора, інженери мають намір зробити її трохи могутніше. Також їм під силу збільшити транспортний засіб в розмірах, але ненабагато. Все це робиться для поліпшення показників експлуатації. Зовнішній вигляд машини за рахунок цього стане трохи більш агресивним, що теж важливо.


Випуск рестайлінгової версії Лади Калини намічений на середину 2017 року. Як і оновлена Granta, нова Kalina буде продаватися за колишньою ціною.

Нові моделі Автовазу 2017-2018 року


Нові моделі Автовазу 2017-2018 року


Лада Ларгус /Lada Largus


Ще один «бюджетник» Автовазу, який вписується у новинки 2017-2018 — LADA Largus — переживе рестайлінг. Працюючи над новою версією авто, інженери врахували побажання вищого керівництва щодо зміни його зовнішності, яку тепер їм належить зробити спортивнее. У той же час транспортний засіб залишиться таким, яке призначене для всієї родини. Одне з нововведень — перероблена колісна база.


Поява оновленої моделі Largus намічено на період 2017-2018. Що касаетсяцени, то, ймовірно, вона не зміниться.

Нові моделі Автовазу 2017-2018 року


Нові моделі Автовазу 2017-2018 року


Лада Веста /Lada Vesta


Нові моделі АвтоВАЗа в період 2017-2018 передбачають також випуск доопрацьованій лінійки Веста. Не секрет, що в недалекому майбутньому саме ця модель стане повноцінною заміною на ринку Priora. Планується повноцінна зміна курсу розвитку Vesta в бік розширеного функціоналу і збільшених потужностей.


Є інформація, що частина плану по оновленню конкретно даної моделі буде виконана в першій половині 2017 тоді як все інше — у другому півріччі того ж року і протягом 2018. Ціна кінцевого продукту повинна залишитися незмінною.


Нові моделі Автовазу 2017-2018 року

Нові моделі Автовазу 2017-2018 року


Лада 4х4 /Lada 4x4


Нова Нива, причому акцент робиться саме на першому слові. Від другого у даної моделі транспортного засобу, виробленого на Волзькому автозаводі, є традиції, які досі пам'ятаються шанувальниками автомобіля. Новинки АвтоВАЗа 2018 року, здається, під голову списку піставлять саме 4x4. У авто буде троє дверей, а також примітний дизайн. Звісно, не обійшли стороною і технічні характеристики, які не пройшли через етап модернізації для визначення найбільш правильного варіанту.


Вихід нової Ниви на російський ринок запланований на 2018 рік. Вже зараз є інформація від аналітиків, що її ціна складе близько 700-800 тисяч рублів.


Нові моделі Автовазу 2017-2018 року

Нові моделі Автовазу 2017-2018 року


Лада З-Крос /Lada C-Cross


Оновлена версія кросовера стане частиною наміченого плану по заміні поточної Ниви. Так, ще одна версія Ниви, як бачите. Вона схожа з моделлю XRAY лише в деяких параметрах. Серед досягнень новинки варто виділити багатофункціональну систему управління і елегантну зовнішність. Зовнішній вигляд та інтер'єр авто вийшов шикарний.


Очікується, що у вільний продаж оновлена модель C-Cross надійде на початку 2018 року. Ціна новинки поки не називається, але навряд чи вона збільшиться.


Нові моделі Автовазу 2017-2018 року

Нові моделі Автовазу 2017-2018 року


Лада З Седан /Lada C Sedan


В принципі, якщо вірити чуткам, це автомобіль C-класу, оформлений в кузові седана. В принципі, у нього буде багато переваг над конкурентами. В принципі, в ньому будуть встановлені передові технології. Кажуть, що красивою зовнішністю авто не буде обділений. Взагалі, непогано, так?


Імовірно, вихід седана C-класу від Автовазу відбудеться у другій половині 2018 року. Його вартість буде знаходитися у межах від 500 тис. до 1 млн рублів.


Нові моделі Автовазу 2017-2018 року

Нові моделі Автовазу 2017-2018 року


Нові моделі Автовазу 2017-2018


В принципі, це все. Як бачите, поки що Ніколя Мор не поспішає впроваджувати свої порядки вже усталений лад функціонування налагодженої системи виробництва авто на заводі Автовазу. Є ще інформація про швидкий вихід якихось LADA B-класу, але ці чутки непідтверджені. Залишається почекати трохи, щоб дізнатися, що по-справжньому нове, НЕСПОДІВАНЕ — зможе привнести в модельний ряд Автовазу французький фахівець.загрузка...
Нові моделі Автовазу 2017-2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають