• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Зарплата поліції в 2018 році в Україні. Грошове забезпечення поліцейських

Професія поліцейського вважається однією з найважливіших і затребуваних в Україні. Реформування правоохоронних органів призводить до того, що практично кожен представник даного професійного спрямування цікавиться своїми робочими обов'язками і потенційним розміром заробітної плати. Багато професіоналів цікавляться, коли поліції підвищать зарплату в Україні 2018.

Важливо відзначити, що працевлаштування істотно спростилося. Тепер поліцейські не повинні володіти спеціальною освітою, але тепер наявність тільки однієї «корочки» виявляється недостатнім. Багато поліцейських повинні проявляти хороший фізичний розвиток і навіть гідні знанання.

Зарплата поліції в 2018 році в Україні. Грошове забезпечення поліцейських


Коли відбудеться підвищення зарплати?

Останнім часом українська влада підвищує зарплати практично всім фахівцям. При цьому з 2018 року поліцейські можуть заробляти ще більше, ніж це було раніше.

Перш за все, рівень доходу зросте у тих поліцейських, які займаються карним розшуком. Однак конкретні цифри і навіть офіційні статистичні показники все-таки не були озвучені. Важливо розуміти, що до теперішнього часу остаточний бюджет ще не прийнятий, тому передбачити, наскільки зросте дохід поліцейських неможливо.

Запланована індексація зарплати поліції України в 2018 році стає обов'язковою процедурою. Актуальні новини підтверджують можливість збільшення розміру доходів слідчих, число яких зросло на 25%. При цьому передбачається, що в самий найближчий час злочинців буде менше, адже в червні 2017 року скасували закон Савченко. Таким чином, рецидивісти отримують можливість повернутися на свободу.

Що готує новий проект?

Для проведення реформи вже витратили приблизно 26 мільярдів доларів. Однак цієї суми може виявитися недостатньо. До того ж приблизно 85% коштів витрачаються на виплату заробітних плат поліцейським. У 2018 році сума, закладена на проведення реформ і надання зарплати співробітникам поліції, може збільшитися. Все залежить від стану економіки України, а отже - затвердженого державного бюджету на певний період. В даний час передбачається, що для підтримки роботи поліції можуть закласти, по крайней міре, 23 мільярдів гривень.

Гроші, які витрачаються на розвиток української поліції, потрібні для покупки нових машин та іншого матеріального забезпечення. Зазвичай для таких придбань закладають до двох відсотків від основної суми. Подібні витрати гарантують поступове підвищення якості роботи поліцейських. Експерти відзначають, що через політичні проблем і подальшого проведення АТО в східній частині України матеріальне забезпечення поліцейських грає ще більшу роль.

Наприклад, у 2017 році заклали приблизно 130 мільярдів гривень. При цьому 56 відсотків коштів було направлено в Міністерство оборони України. При цьому від загальної суми МВС направили близько 30%, яких виявилося достатньо для обороту грошових коштів.

Встановлена ​​зарплата поліції України 2018 завжди залежить від того, якими будуть фінансові вкладення в розвиток національної оборони держави. Якщо збільшення суми, що спрямовується в сферу, не відбудеться, зарплати залишаться на колишньому рівні.

Зарплата поліції в 2018 році в Україні. Грошове забезпечення поліцейських


Скільки будуть заробляти поліцейські?

В Україні максимальна зарплата встановлена ​​для глави Національної поліції. Він заробляє до 100 тисяч гривень, замістники - 80 тисяч. Інші поліцейські, які знаходяться на будь-яких керівних посадах, мають право розраховувати максимум на 35 тисяч гривень.

Звичайні співробітники поліції заробляють набагато менше. При цьому мінімальний рівень прибутку становить 6 тисяч гривень. Необхідно відзначити, що 6 000 - це дохід дільничних. Якщо поліцейський має певний стаж, він може розраховувати на спеціальні надбавки. Якщо пройти конкурсний відбір і атестацію, зарплата стартує від 10 тисяч гривень. Схема визначення доходу поліцейських і слідчих сприяє тому, щоб у правоохоронних органах успішно працювали новачки, які володіють розумінням правильного пошуку злочинців, готові прагнути до успішного виконання всіх робочих завдань.

В Україні планується проводити не тільки пошук нових працівників, а й здійснити переатестацію всіх кадрів. Надалі скорочення рядів поліції не передбачається. Таким чином, навіть новачки вправі розраховувати на успішний початок робочої діяльності та поступове досягнення поставлених цілей, поліпшення фінансового та матеріального становища.Як визначається зарплата поліцейського?

Зміцнення української економіки призводить до того, що підвищення зарплати поліцейському в Україні 2018 стає все більш реальним. При цьому необхідно правильно розуміти, як визначається розмір доходу співробітників правоохоронних органів.

Оклад. Дана сума буде основною. Оклад залежить від рангу поліцейського. Необхідно відзначити, що саме ця частина доходу завжди піддається індексації.
Надбавка за отримане звання. Дана частина додається тільки після того, як поліцейські пройшли переатестацію та довели наявні знання, навички.
Надбавка за стаж. Якщо поліцейський пропрацює певний час, він має право розраховувати на збільшення своєї заробітної плати. Необхідно відзначити, що досвідчені фахівці все-таки залишаються більш цінними кадрами, тому вони і заробляють більше.
Доплата. До цієї частини доходу відносяться різні надбавки за ненормовану роботу.

Певна схема визначення розміру доходу співробітників правоохоронних органів дозволяє розраховувати на поступове поліпшення фінансового становища.


У 2017 році зарплата поліцейським була підвищена внаслідок інфляції в Україні. При цьому не планується скорочення поліції в 2018 році в Україні в зв'язку, з чим розмір доходу буде збільшений тільки при зміцненні національної економіки.
загрузка...
Зарплата поліції в 2018 році в Україні. Грошове забезпечення поліцейських
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають