• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Підвищення заробітної плати працівникам поліції України в 2018 році

Після реформування правоохоронних органів професія поліцейського продовжує залишатися однією з найпопулярніших. Не дивно, що багато громадян цікавляться, коли поліції підвищать зарплату в Україні 2018. Реформа набула широкого розголосу в ЗМІ, оскільки вона викликала дуже багато обурення як серед працівників органів, так і звичайних громадян. Тепер бути поліцейським стало набагато простіше (адже для цього не потрібно мати спеціальну освіту), проте в той же час однієї «корочки» тепер недостатньо, адже молоді представники поліції повинні бути ерудованими і розвиненими в фізичному плані.

Підвищення заробітної плати працівникам поліції України в 2018 році


Коли планується підвищення зарплати?

Як повідомляє ТСН, вже в наступному році уряд збирається підвищити зарплату поліцейським. Про такі оптимістичні плани повідомив прем'єр-міністр України В. Гройсман.

Як стверджує глава Кабінету міністрів України, першими, кому підвищать заробітні плати, будуть поліцейські, які займаються карним розшуком. Коли прем'єра запитали про конкретні цифри і статистику зростання, то він їх не озвучив, і це цілком очікувано, так як про реальні показники до прийняття бюджету на 2018 рік говорити поки що рано.

Останні новини про індексацію зарплати поліції України в 2018 році містять інформацію про те, що з підвищенням зарплати підвищаться і вимоги до слідчих. До слова, число слідчих за останній рік зросла на 25%. Кількість злочинців в новому році обіцяє скоротитися, оскільки в червні 2017 року було скасовано одіозний закон Савченко. Згідно з цим законом, громадяни, які скоїли кілька злочинів (рецидивісти) можуть повертатися на волю.

Підвищення заробітної плати працівникам поліції України в 2018 році


Очікування від нового проекту бюджету

На проведення реформи було витрачено вже близько 26 мільярдів гривень, однак питання полягає в тому, чи достатньо цієї суми? У 2016 році на потреби Нацполіціі в бюджет 2017 року було закладено 30,5 мільярдів гривень, при цьому близько 85% цих грошей витрачаються на виплату зарплат співробітникам поліції. Наскільки зросте чи зменшиться ця сума в 2018 році поки невідомо, оскільки, як говорилося вище, проект бюджету на майбутній рік поки що не сформований.

Гроші, що витрачаються на поліцію, також йдуть на закупівлю нових автомобілів для поліції та іншого матеріального забезпечення (всього на це потрібно приблизно 2% гривень). За попередніми підрахунками А. Авакова (глави МВС України), на подальше проведення реформи в бюджет 2018 року треба закласти не менше 23 мільярдів гривень.

Всього бюджет 2017 року виділяє близько 130 мільярдів гривень на забезпечення національної безпеки і оборони, при цьому 56% цих грошей отримує Міністерство Оборони. Очевидно, що в період напруженої політичної ситуації і військового конфлікту на сході необхідно оновлення військової техніки в Україні, а також достатнє матеріальне забезпечення військових частин. У той час як МВС отримало приблизно 30% від загальної суми, виділеної на оборону грошей. Від того, яким буде цей відсоток в новому році, звичайно ж, залежить і зарплата поліції України 2018. Якщо цей показник не збільшиться, то підвищення зарплат очікувати не варто.Розмір зарплати поліцейських

Найвищу заробітну плату отримує глава Нацполіціі - сто тисяч гривень, в той час як його заступник отримує приблизно на 20 тисяч менше. Інші поліцейські, які перебувають на керівних посадах (керівники підрозділів і т.д.) можуть розраховувати на 30-35 тисяч гривень на місяць.

Що стосується рядових співробітників поліції, то їх заробітки набагато скромніше. Як заявляє Аваков, поліцейські, які пройшли конкурсний відбір, отримують не менше 6 000 гривень. Варто відзначити, що це стосується лише дільничних, тоді як слідчі можуть отримувати трохи більше в залежності від стажу, надбавок і т.д. (Докладніше про принцип формування розміру заробітної плати буде розказано нижче). Аваков стверджує, що після проходження атестації мінімальна заробітна плата слідчого становить 10 000 гривень.

Глава МВС зазначив, що на даний момент саме пошук новий талановитих слідчих, які б представляли собою «нову кров» правоохоронних органів, є пріоритетним завданням. Паралельно з пошуком нових людей проходимо переатестація кадрів. Подальше скорочення поліції в 2018 році в Україні поки не планується.

Конкурсні набори на посаду поліцейського проходять досі, тому всі бажаючі можуть спробувати свої сили і знайти собі роботу.

Підвищення заробітної плати працівникам поліції України в 2018 році


Як формується зарплата поліцейського?

Якщо ви знайомі з тим, як формується заробітна плата військових або інших «бюджетників» (викладачів, вчителів), то вам буде нескладно зрозуміти механізм нарахування зарплати поліцейських. У загальну суму заробітної плати поліцейських входять елементи, що представлені нижче.

Оклад. Основна сума доходу, яка визначається рангом поліцейського (чи буде це слідчий або працівник дорожнього патруля). Також саме ця частина піддається індексації.
Надбавка, яка нараховується за отримане звання. Актуально для всіх працівників поліції, які успішно пройшли переатестацію.
Надбавка, яка нараховується за стаж. Прослуживши певну кількість років, поліцейський може отримувати певний відсоток виплат за стаж. Досвідчені фахівці вважаються більш цінними, тому і їх праця оплачується краще.
Доплата, яка нараховується в разі ненормованої роботи (наприклад, коли у поліцейського надто напружений графік і т.д.).


Чи варто чекати індексацію зарплат?

У 2017 році вже було підвищення зарплати поліцейському в Україні 2018, що було викликано інфляцією в країні. На даний момент немає сенсу писати, яка буде індексація зарплат поліцейських в наступному році, тому що передбачуваний рівень інфляції стане відомий тільки після прийняття бюджету. Багато експертів пророкують, що різкого підвищення не варто очікувати, оскільки це суперечить меморандуму МВФ. Представники Міжнародного фонду наполягають на тому, щоб темпи підвищення соціальних стандартів в країні призупинилися.
загрузка...
Підвищення заробітної плати працівникам поліції України в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають