• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Штрафування за неоформленого працівника в 2018 році в Україні

На сьогоднішній день багато підприємств і організації грішать тим, що не оформляють деяких своїх працівників. Однак страх змушує людей цікавитися, яким буде штраф за неоформленого працівника в Україні в 2018 році. В не оформленні співробітників, звичайно ж, і свої плюси. Більш того, на тлі підвищення мінімальної зарплати це питання стало більш актуальним. А все тому що величина відрахувань цілком залежить від мінімальної зарплати. Простіше кажучи, чим більше мінімальна заробітна плата, тим більше величина податків, які потрібно сплатити підприємству.

Влада почала активну боротьбу з підприємцями, які не хочуть оформляти своїх працівників. На даний момент вже помітно зменшилася кількість несумлінних роботодавців, а незабаром вони і зовсім зникнуть. Кодекс законів України про охорону праці є одним з документів, який регулює це все. На даний момент штраф становить чималу суму, проте незабаром ці цифри помітно зростуть.

Штрафування за неоформленого працівника в 2018 році в Україні


Штрафи за неоформлених працівників не обійдуть стороною нікого. За словами влади і регулюючих органів, найсуворіші інспекції торкнуться кожного підприємства. Більш того, сам процес перевірки стане набагато простіше, так як служби незабаром отримають нові, більш високі повноваження. Таким чином, наприклад, якщо раніше перевірка обмежувалася встановленими термінами, і справа обов'язково закривалося в ці терміни, то тепер немає тимчасового обмеження на перевірку. Інспектори, в свою чергу, отримали можливість безперешкодно проводити перевірку за всіма можливими пунктам.

Питання про те, скільки складе штраф за неоформленого працівника в Україні, є дуже цікавим для багатьох роботодавців. Штраф становитиме приблизно 100 мінімальних зарплат, а це, як відомо, понад 300 тисяч гривень, що дуже немало. Однак, до такого величезного штрафу можуть додатися й інші, як, наприклад, штраф за протиріччя між фактичним і зазначеним у трудовому договорі робочим часом, який складає близько 100 тисяч гривень. Це все в сукупності може вилитися в величезну суму грошей. Варто лише нагадати, що подібних трудових гарантій на даний момент налічується більше сотні, що може в підсумку помітно поповнити бюджет держави.

Подібні заходи потрібні, в першу чергу, щоб убезпечити людей і зберегти постійний приплив грошей в державну казну, адже від неоформлених співробітників найбільше страждає держава. На гроші платників податків проводяться багато реформ, а несплата податків порушує цей процес. Введення відповідних заходів, і створення законопроектів допомагає викрити нечесних підприємців та роботодавців.

Раніше справи йшли так, що будь-яке підприємство, коли у нього було виявлено неоформленого співробітника, теж обходилися штрафом. Ось тільки ці самі штрафи були набагато менше, та й взагалі після цього підприємство просто продовжувало працювати далі, нічого не змінюючи. А тепер, коли плата штрафу істотно збільшилася, роботодавці будуть боятися залишати своїх співробітників неоформленими. Тут також свою значущу роль зіграє і поліпшення процесу інспекціі.

Ось як виглядають останні новини про штрафування за неоформленого працівника в 2018 році в Україні. Дивлячись на останні реформи і зміни в законодавстві, можна сказати, що краще підприємствам обійти стороною питання тіньових зарплат, так як це може повністю розорити їх, адже штрафи на даний момент тільки ростуть, а ризик виявлення стає все вище.
загрузка...
Штрафування за неоформленого працівника в 2018 році в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають