• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Оклади держслужбовців в 2018 році в Україні таблиця

Незважаючи на всі погані прогнози для економіки України, представники влади всіма силами намагаються підвищити рівень життя мирного населення. Одним із кроків для підвищення цього показника було змінено рівень мінімальної заробітної плати, яка зросла вдвічі і тепер складає 3200 гривень. Відповідно, стали збільшуватися виплати представникам багатьох професій. Оклади держслужбовців в 2018 році в Україні не є виключенням.

Оклади держслужбовців в 2018 році в Україні таблиця


Чи потрібно це підвищення

Як заявляють багато експертів, підвищення рівня виплат є необхідним заходом. Крім того, така потреба виникла ще кілька років тому. Справа в тому, що фактичний прожитковий мінімум знаходиться на рівень вище інших показників. Таким чином, наприклад, оклад педагогів освітніх установ становив лише 1600 гривень, що мізерно мало. Цих грошей не вистачає на оплату всіх необхідних послуг, а також для покупки продуктів харчування. Зараз же підвищення соціальних стандартів призводить до того, що українці можуть нормально існувати. Більш того, влада держави планують подальше поетапне підвищення соціальних стандартів.

Варто звернути увагу на те, що оклади держслужбовців в 2018 році в Україні можуть припинити своє зростання в будь-який момент. Причиною цього можуть стати як вимоги МВФ, так і нестабільна економічна ситуація в країні, яка супроводжується зростаючою інфляцією і загрозою дефолту. Транш є необхідним для України, адже тільки так держава зможе вижити.

Оклади держслужбовців в 2018 році в Україні таблиця


Стимуляція праці


На даний момент оклади за тарифною сіткою в 2018 в Україні держслужбовців є не такими вже й великими, як хотілося б. Це призводить до того, що люди просто перестають виконувати свої обов'язки як годиться. Тому було прийнято рішення про підвищення розміру додаткових виплат, що знову поверне держслужбовцям стимул до праці. Таким чином, зміни передбачають надбавку за інтенсивність виконання роботи. Вона буде нараховуватися при підготовці особливо складної документації, при терміновості виконання поставлених завдань, а також за прояв ініціативи. Крім того, додатково буде оцінюватися важливість проведених робіт.

При розрахунку заробітної плати держслужбовців не треба забувати про надбавки за вислугу років, а також за ранг, адже вони можуть досягати значних сум. Тому якщо ви вирішили визначити величину свого доходу, то обов'язково врахуйте всі накидки і преміальні виплати.

Скорочення держслужбовців

Крім того, що влада буде всіляко стимулювати працю цієї категорії працівників, варто згадати також про скорочення штату. Справа в тому, що буде введена обов'язкова атестація співробітників, а тому багато хто може позбутися своєї посади. Варто сказати, що скорочення має позитивну і негативну сторони. Негативна полягає в тому, що тепер представникам державних служб потрібно буде мати багато знань, щоб не втратити своєї професії. Тому велика кількість чиновників буде просто звільнено. А ось позитивна сторона скорочення має на увазі те, що таким чином відбудеться підвищення ефективності праці держслужбовців. Крім того, скорочення числа співробітників призведе до того, що буде зекономлено велику кількість коштів. Тому таблиця окладів бюджетників у 2018 році в Україні дуже сильно зміниться, і цифри значно зростуть.

На звільнені місця потрібно буде набрати нових співробітників. Набір буде відбуватися не так як було раніше, тепер по знайомству потрапити на роботу не вдасться. Кандидати будуть проходити строгий відбір. Згодом всі місця будуть зайняті новими співробітниками, а тому особливого скорочення штату небуде.

Оклади держслужбовців в 2018 році в Україні таблиця


Несподівані зміни

Справа в тому, що дані про підвищення окладів держслужбовцям були оприлюднені зовсім недавно. Ця інформація стала приємною несподіванкою. Швидше за все, такі зміни можна розглядати, як чергову спробу уряду підняти свій рейтинг напередодні виборів, які будуть уже дуже скоро.

Треба згадати, що варіантів підвищення виплат було розглянуто кілька. Однак те, який варіант виявився найбільш оптимальним, поки не оголошували. Відомо лише те, що всі зміни будуть робити з оглядкою на зростання заробітних плат представників усіх професій, а також на зміну величини соціальних стандартів.

Залишається лише чекати оприлюднення всіх елементів законопроекту, який зараз розробляється владою. Уже зараз відомо, що він певним чином ліквідує радянську систему. Решта змін поки замовчуються. В цілому всі правки будуть спрямовані саме на зміну системи і на довгоочікуване збільшення суми окладів держслужбовців.
загрузка...
Оклади держслужбовців в 2018 році в Україні таблиця
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають