• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Підвищення зарплати вчителям в 2018 році зарплата педагогів

Коли вчителям підвищать зарплату в Україні 2018, цікавить і педагогів, які працювали в школах по два десятка років, і студентів, що навчаються за цією спеціальністю, і тих, хто тільки проходить зовнішнє незалежне оцінювання.

У боргу перед людьми, що присвятили життя навчанню дітей, в першу чергу представники законодавчих органів країни. Адже багато в чому завдяки наполегливій праці вчителів державні діячі досягли того, чого мають - визнання в суспільстві, високих доходів.

Перед тим як посилати в закордонні коледжі своїх синів і дочок депутати і члени уряду відводять їх в українські школи і вимагають, щоб вчителі, які мають трохи більше мінімальної зарплати, давали дітям такі знання, як отримують в Англії або Німеччині, де праця педагогів оцінюється гідно.

Підвищення зарплати вчителям в 2018 році зарплата педагогів


Особливості реформи школи

У грудні 2016 року міністром освіти і науки було представлено пропозицію по новій школі в Україні. На основі цього документа повинна розроблятися стратегія по створенню програми, яка передбачає реформи у середню освіту. Зміна торкнеться терміну навчання.

У початковій школі діти будуть займатися 4 роки, за 5 отримають базовий рівень знань в гімназії. Далі на дітей чекає ліцей або професійно-технічний заклад, в стінах якого проведуть 3 роки. Перехід на таку систему навчання повинен стартувати з 2018.

У законопроекті закладено питання сертифікації педагогів. Планується також створити агентство, якому буде доручено розробку національної програми кваліфікації та контроль якості надаваних знань. Однак поки цей документ відправлений на доопрацювання.

Останні новини про індексацію зарплати вчителям України в 2018 році обнадіюють, оскільки законопроект передбачає її істотне підвищення.

Підвищення зарплати вчителям в 2018 році зарплата педагогів


Якщо реформа освіти стане впроваджуватися в життя, почнуть діяти і інші положення закону. Правда, розтягнеться вона надовго. За короткий проміжок часу змінити систему неможливо. Поки озвучена цифра, яку слід очікувати освітянам -3 розміри від мінімуму. Таким повинен бути базовий оклад.

Зарплата вчителів України 2018 також буде включати різні надбавки. Але для цього необхідно мати сертифікат. Механізм його отримання поки на стадії розробки. Велика роль відводиться стажу. Завдяки цим показником дохід педагога може збільшитися на 10% при вислузі в 3 роки, якщо він пропрацює 20 років - зросте на 20, 30 - на 30 відсотків.

На підвищення зарплати з урахуванням надбавок можуть претендувати фахівці, які пройдуть переатестацію. Позитивний результат це гарантує. Але якщо рівень знання виявиться недостатнім, проводити заняття вчителю не дозволять.

Зі стартом реформи, а це буде 2018, не стане десятих, одинадцятих і дванадцятьох класів. Дітям доведеться вирушати в коледж або ліцей. В епоху інтернету корисну інформацію можна відшукати на різних ресурсах. Тому підхід до навчання в сучасних умовах повинен змінитися. Фахівцям належить показати школярам, ​​як обробляти і засвоювати і класифікувати знання, набуті з численних джерел. У цьому полягає основне завдання педагогів.

Показники середнього доходу

На жаль, зарплата педагога, який навчає дітей у школі, навіть зі стартом реформи не наздожене доходи прокурорів, суддів, депутатів різного рівня, чиновників міністерств. Законодавці обіцяють, що отримувати фахівці, які пройшли атестацію будуть стільки, скільки мають працівники, зайняті в промисловості.

Якщо вірити інформації, яку надають органи статистики, то середня зарплата педагога в квітні 2017 дещо не дотягувала до 7 тисяч гривень, а, отже, набагато менше трьох мінімальних її величин. Хоча зростання спостерігається. Найбільше заробляють фахівці, які навчають малюків -7500.

Однак є дані, які дещо не стикуються зі статистикою. Фахівці, які викладають екзотичні предмети у вигляді японської або китайської мови мають дохід понад 19 тисяч. Правда, таких придметів немає в звичайній сільській або навіть міській школі. Вони користуються попитом в елітних спеціалізованих закладах.

Підвищення зарплати вчителям в 2018 році буде обов'язково, оскільки змінитися мінімальний її рівень.

Підвищення зарплати вчителям в 2018 році зарплата педагогів


Незважаючи на те, що номінальні доходи працівників, які працюють в сфері освіти, збільшуються, реальні не встигають за рівнем інфляції. Вакансій вчителів вистачає. Найбільше таких фахівців потрібно в Київській області. На другому місці йде Харківський регіон, за нею йде Одеський.

Відповідно до розробленої концепції реформи освіти посаду педагога зможуть отримати лише фахівці, які успішно пройдуть сертифікацію. Влаштуватися педагогом стане складніше. Вакансій стане менше, оскільки щоб збільшити в три рази зарплату педагогам, грошей в бюджеті не вистачить. Тому скорочення вчителів у 2018 році в Україні неминуче.

Така доля чекає в основному працівників пенсійного віку. Вони, безперечно, мають великий досвід роботи і знають свої предмети. Такі фахівці теми вивчили мало не напам'ять. Але через те, що п'ята частина вакансій в школах зайнята педагогами, яким давно пора йти на заслужений відпочинок, молодь не може влаштуватися за спеціальністю.З віком люди починають скаржитися на здоров'я, забувати елементарні речі. Вони не в змозі йти в ногу з часом, осягати комп'ютерні програми. У цьому не допоможе «стара закалка».

Не всіх пенсіонерів будуть скорочувати. Ті, хто пройде атестацію, в ході якої підтвердить необхідний рівень знань, підписує контракт на рік. Як і належить, такі фахівці будуть отримувати оклад. Їм не відмовлять в надбавці за вислугу, заплатять за стаж.

Реформа школи в Україні необхідна. Від неї залежить доля країни. Саме в цьому закладі починає формуватися ставлення маленької людини не тільки до отримання знань, а й до життя. Тому за свою настільки потрібну працю вчителям повинна бути гарантована гідна зарплата.
загрузка...
Підвищення зарплати вчителям в 2018 році зарплата педагогів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають