• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Chevrolet Niva 2018 року

Нова Шевроле Нива, вихід якої заплановано в період 2017-2018 вже заздалегідь обіцяє своїм старим прихильникам і новим прихильникам, що вона вийде набагато красивіше за попередницю. Та й витривалість її підвищиться. І так, ми говоримо про автомобіль, не подумайте нічого зайвого.


Нова Шевроле Нива 2017-2018: основні зміни


Основні зміни, які відбулися з легковиком підвищеної прохідності, вона ж компактний позашляховик, зводяться до наступного: більш брутальна зовнішність, більше вільного простору всередині салону і збільшення технічних показників.


Окремої уваги заслуговує і той момент, що корпус транспортного засобу також був змінений інженерами. В бік Далі в тексті ви дізнаєтеся, в яку. Трохи пізніше ми розповімо про все це в подробицях. А поки давайте зануримося в історії і простежимо, як відбувався розвиток моделі.


Chevrolet Niva 2018 року


Коротка інформація про моделі авто Chevrolet Niva


Отже, оригінал з'явився на світ у 2002 році. Після цього компанією «GM-АвтоВАЗ» було випущено рестайлінгова версія і спецсерій. Потім проект, згідно з яким інженери повинні були займатися виробництвом другого покоління Ниви, був відкладений. Згідно з останніми даними, його відновили.


Інсайдери говорять, що зараз спільне підприємство «GM-АвтоВАЗ» щосили трудиться над новою версією Niva. Вони ж дізналися, що основні риси новинки обов'язково припадуть до душі фанатам. Також важливо й те, що вони будуть схожі з тими, які можна було помітити, оглядаючи концепт-кар позашляховики Niva II, представленого ще в 2014 в рамках ММАС.


Chevrolet Niva 2018 року


Екстер'єр Шевроле Нива 2018 року


Що ж, вистачить лірики. Трохи відступили в інтересах справи, а тепер знову наступаємо. Ви вимагаєте подробиці, і ми ділимося ними з вами. Нова Нива Шевроле 2018 року виходу в продаж, якщо вірити чуткам, зміниться в плані своєї зовнішності. Корпусзалишиться колишнім. У сенсі, ні в висоту, ні в ширину, ні в довжину він не зміниться. Інженери пропрацювали лише той момент, коли кузов змінюється за рахунок форми. І от як раз таки над цим вони довго працювали.


Журналісти запевняють, що по всьому периметру транспортного засобу можна помітити наявність кутів. За рахунок цього, цілком можливо, автодели СП «GM-АвтоВАЗ» мають намір додати «хорошестей» автомобілю в його показниках аеродинаміки. Також зміні підлягає кожна складова системи світлотехніки. І фари, протитуманки, і різного роду «освітлювальні прилади» виявилися звуженими. Перевірку проводили інсайдери, тому нам залишається тільки повірити їм на слово. Зазначимо також, що підвищиться їх захист завдяки своєрідному внедорожному обважування.


Chevrolet Niva 2018 року


В Мережі вже зараз можна знайти рендери другого покоління Шевроле Нива, але врахуйте, що вони можуть бути далекі від істини. Повертаючись до обважування, хочеться доповнити сказане тим, що за рахунок цього конструктивного елемента довжина транспортного засобу може запросто збільшитися. І тільки за рахунок цього.


Інтер'єр Chevrolet Niva 2018


Усередині салону Шевроле Нива 2018 року випуску також є те, про що можна розповісти окремо. По-перше, приладова панель. Що ж до неї, то розшириться її функціонал. Можливостей у водія стане більше, в результаті чого зміниться його «ставлення» до поїздки. «Витривалість» при заїздах на далекі відстані буде вдячна в першу чергу підвищеної комфортабельності. Прийняті керівництвом інженерні рішення, як кажуть інсайдери, виявилися вельми до речі.


Chevrolet Niva 2018 року


Підвищена комфортабельність чекає не тільки водія, а і всіх пасажирів, які знаходяться в салоні. Крім цього, порушити створений спокій не дозволить продумана система шумоізоляції. Для її створення застосовували високоякісні матеріали.


Підвищення шумоотталкивания благоволить і установка нових вікон, що, втім, залишається непідтвердженою інформацією. Обробка конструктивних елементів салону авто виконано з дорогих матеріалів, серед яких і тканина, і дерево, і навіть шкіра. У топових версіях обіцяють установку кондиціонерів і системи навігації.


Chevrolet Niva 2018 року


Ще раз сідаючи в крісло водія, хочеться зауважити, що тут розташовується триспицеве кермове колесо з цілою низкою встановлених функціональних клавіш, за допомогою яких можна буде запросто здійснювати оперативні операції, безпосередньо пов'язані з керуванням машини. Швидко задавати потрібний курс руху, в сенсі.


Технічні характеристики


Конкурентів у Chevrolet Niva чимало: це і Renault Duster, і Toyota Highlander, і Jeep Grand Cherokee, Nissan Murano і т. д. Тому, щоб надати гідну конкуренцію кожному зі своїх «ворогів», автодели, які працюють у цехах спільного підприємства «Джі Ем-АВТОВАЗ», вирішили «підкупити» потенційних покупців вдосконаленими силовими установками. З їх допомогою водій зможе розвинути «добротну» потужність на раз-два. Наприклад, бензиновий мотор здатний конвертувати залите в авто паливо в 140-150 «конячок» без особливих зусиль. Погодьтеся, для Ниви і її шанувальників цього буде достатньо.


Chevrolet Niva 2018 року


Початок продажів в Росії і ціна новинки


Останні новини, які нам вдалося знайти до цього моменту, змушують нас повідомити вам про те, що Нива Шевроле 2018 року буде коштуватине вище 1 млн рублів. Тобто ціна залишиться колишньою. Взагалі, залежно від комплектації, стати власником Chevrolet Niva зразка 2018 року можна буде, заплативши в касу автосалону 500-750 тис . рублів. Старт продажів — приблизно кінець 2017 якого початок або середина 2018 року.

Chevrolet Niva 2018 року

Chevrolet Niva 2018 року

Chevrolet Niva 2018 року

Chevrolet Niva 2018 року
Дивитися відео з новим авто:


загрузка...
Chevrolet Niva 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають