• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Jeep Grand Cherokee 2018 року

Jeep Grand Cherokee 2018 буде семимісцевим. Можливо. Але що майже напевно, так це те, що він буде більш комфортним, ніж його попередник. І п'ятимісним, безперечно. У випадку з Черокі це лише приємне доповнення до існуючих можливостей. Його підвищений комфорт. У тому сенсі, що і попередня версія, і всі, що були до неї, могли похвалитися завидною комфортабельністю. Як-то так.


Jeep Grand Cherokee 2018: нова платформа і підвищений комфорт


Кажуть, що популярний позашляховик у своїй новій інкарнації буде побудований на іншій платформі. Втім, є інформація, що просто модернізують стару. Ну, не просто, звичайно, а по чому. Загалом, кінцевий продукт від цього тільки виграє.


Jeep Grand Cherokee 2018 року


Власне, завдяки цьому і стане можливим підвищити і без того підвищений комфорт на порядок. М'яка підвіска виявиться видатною, за словами інсайдерів. Практичність позашляховика після всіх проведених змін і описати важко. У тому сенсі, що слова так і ллються, і всі вони, що важливо, співвідносяться із захопленням, — і в цьому потоці можна заплутатися.


Коротка інформація про моделі


І все ж виплутатися з цієї ситуації можливо. Гаразд, хвалити треба, але перехвалювати не варто. Далі в тексті ми розповімо в усіх подробицях про кожному виявленому зміну. Зараз же давайте зупинимося на вже досягнутому.


Модель позашляховика Grand Cherokee, виробленого компанією Jeep, належить Chrysler, або, відповідно до останніх змін, — Fiat Chrysler, проводиться з 1992 року. Збірка ведеться на заводі в Детройті. За 20 з гаком років вийшло кілька цікавих версій авто. Сьогодні його відносять до сегмента J, а сам транспортний засіб випускають як із заднім, так і з повним приводом.


Jeep Grand Cherokee 2018 року


Конкуренти «індіанця» — це Kia Mohave і Toyota Land Cruiser Prado. Основні. Це щоб ви чітко розуміли всю його потужність на прикладі.


Екстер'єр


Все, тепер поринаємо з головою огляд новинки. Джип Гранд Черокі 2017-2018 зміниться зовні, і якщо в загальних рисах говорити про це — стане масивніше. Журналісти роздобули важливі відомості, згідно з якими у оновленого позашляховика буде збільшена колісна база. Все-таки про семимісному варіанті чутки не вщухають.


Разом з тим, якщо говорити про дизайн, то основна увага співробітників компанії, що займаються створенням вигляду автомобіля, було зосереджено на його передній частині. Якщо інженерам було доручено завдання щодо вдосконалення та створення платформи масивних конструктивних елементів, то дизайнери просто-напросто змінили останні в елегантні. Не просто, звичайно, але вони старалися. Одночасно вони виглядають великими і красивими. Відчувається їх «усамітнення».


Jeep Grand Cherokee 2018 року


Ще, згідно інсайдерської інформації, дизайнери займаються опрацюванням елементів світлотехніки. У останній версії з цим було все гаразд, бо хіба що трохи підретушувати. Власне, про це і говорять отримані відомості.


Ну а ззаду змін мінімальна кількість. По дрібниці дизайнери працювали обидві вихлопні труби. Знову ж таки, у попередника в плані зовнішності задній частині корпусу не було, так сказати, шорсткостей. Хіба що мінімально мінімальні.


Інтер'єр


Власне, трохи зміниться екстер'єр позашляховика. Як ми сказали, раз раніше все було гаразд, то навіщо що-небудь міняти в принципі? Потрібно всього-то доопрацювати зовнішність транспортного засобу згідно з тим фактом, що його трохи збільшать .


Власне, в результаті цього і всередині салону Jeep Grand Cherokee 2018 модельного року буде мінімум змін. Комфорту буде більше, і хтось навіть встиг порівняти його з мінівеном, а ось мультимедіа залишиться колишньою. Можливо, додадуть нових функцій.


Jeep Grand Cherokee 2018 року


Більше вільного простору в салоні з'явиться за рахунок збільшеної колісної бази. У випадку з семимісним варіантом третій ряд сидінь зможе вільно складатися, що дозволить збільшити місце в багажному відсіку.


Водієві, як ми вже сказали, запропонують скористатися знайомим набором опцій. В той же час не виключена можливість появи пари-трійки нових, які на повірку виявляться підручними, якщо так можна виразитися. Якими, коротше кажучи, водій зможе користуватися в своє задоволення.


Зазначимо, що встановлені крісла на всіх трьох рядах сидінь неодмінно пройдуть через стадію конкретних змін, застосованих в їх відношенні. Що це означає? А те, що виробник буде намагатися поліпшити конструкцію крісла та доповнити його (кожне з усіх, якщо хочете) допоміжними елементами управління.


Jeep Grand Cherokee 2018 року


Технічні характеристики


Комфортність, як бачите, підвищують. І це все, звичайно, добре, але воно б меркнула на тлі плохеньких техданних. І раз масивніше автомобіль став, отже, і потужність його збільшили. Зв'язок є.


Технічні характеристики «індіанця» в його новій інкарнації настільки гарні, що йому тільки й залишається робити, що брати участь в зйомках чергового екшна Джорджа Міллера. 500 кінських сил потужності у його арсеналі з'являться беззастережно. 700 — можливо. Цілком. Віримо?


Jeep Grand Cherokee 2018 року


Та там інсайдери взагалі кажуть, що до «сотні» Гранд Черокі тепер під силу розігнатися за три секунди. Ох!


Початок продажів в Росії і ціна новинки


Ох, але ніяк не ах! Ціна Jeep Grand Cherokee 2018 природно, буде високою, але і не захмарною. Хочеться вірити, що за 5 млн рублів його можна буде придбати в Росії.


Початок продажів оновленої моделі позашляховика Grand Cherokee, за попередніми даними, заплановано на перші місяці 2018 року. Втім, деякі журналісти стверджують, що ці відомості вже застаріли. Натомість їм вони ставлять дату іншу, виражену 2019 роком. Так чи інакше, а почекати в будь-якому випадку варто. Згодні?

Jeep Grand Cherokee 2018 року

Jeep Grand Cherokee 2018 року

Jeep Grand Cherokee 2018 року

Jeep Grand Cherokee 2018 року
Зітріть також відео з новим Гранд Черокі:


загрузка...
Jeep Grand Cherokee 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають