• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли прийдуть дитячі гроші за січень 2018 року в Україні

Уряд України надає матеріальну підтримку певній категорій населення. Зокрема, молодим батькам, які мають на своєму утриманні одну або декількох діточок, від держави щомісяця виплачується соціальна допомога. Сума дитячої допомоги різна, це залежить від кількості дітей, що виховуються в родині, а також від права на отримання пільг сімейством. Але трапляється так, що соціальні нарахування не приходять на розрахунковий рахунок одержувача в призначений термін. Чому ж так відбувається? І коли прийдуть дитячі гроші за січень 2018 року в Україні?

Коли прийдуть дитячі гроші за січень 2018 року в Україні


Кому призначається дитяча допомога?

Правом на отримання соціальних виплат мають молоді матусі, які виховують одну або більше дітей. Термін виплати дитячої допомоги - до 18-ти річчя дитини. Якщо жінка отримує грошове нарахування на кожного з кількох дітей, то будь-яке з нарахувань виплачується їй до відповідного повноліття дітей.

Згідно із законом дитяча допомога має становити суму в 30% від суми нарахування прожиткового мінімуму. Але дуже часто трапляється, що закон не виконується, а підсумкова сума грошових нарахувань набагато менше. Які суми дітям виплачуються в Україні зараз?

на діточок молодше 6-ти років виплачується щомісяця по 1492 грн .;
на дітей у віковій категорії від 6-ти і до включно 18-ти років призначається державою 1860 грн .;
на молодих юнаків, а також дівчат, які проходять навчання за очною формою, виплачується допомога, рівна тисячі сімсот шістьдесят дві грн.


Коли прийдуть дитячі гроші за січень 2018 року в Україні


Зміни в 2018 році

У Верховній Раді готується до підписання законопроект, що дитячі виплати за січень 2018 у Україні зазнають значних змін. Важливо вказати, що держава має велику залежність від стану економічної системи, тому якщо в країні настане кризова ситуація, то цілком можливо, що інновації в сфері виплат соціальних нарахувань будуть знову змінені.

Поки що в уряді розробляється питання, як підняти демографічне збільшення в країні. І суттєвою проблемою в даному питанні є необхідність збільшення соціальних виплат. На сьогоднішній момент правом на законне отримання соціальної дитячої допомоги мають тільки батьки, чий сукупний дохід нижчий від прожиткового встановленого законом мінімуму. Статистика стверджує, що близько 76% загального населення України зараховані до статусу малозабезпечених, відповідно, на отримання соціальних нарахувань може претендувати велика частина населення України.

Які ж зміни будуть введені в дитячі виплати в січні 2018 року в Україні?

Сумарне значення дитячих буде переглянуто. На першу дитину буде нараховуватися 15% від суми прожиткового мінімуму, на другу - 25%, на третю - до 40%.
Сумарне значення допомоги на дітей, що не досягли 6-ти річчя, має бути прирівняне до підсумкового співвідношенню рівня прожиткового мінімуму.


Багато жінок в Україні стурбована чутками про відміну соціальних виплат. Але все це є непідтвердженою інформацією і скасування виплати дитячої допомоги в плани уряду не входить.

Порядок нарахування дитячих виплат

Більш глобальна проблема виникає тоді, коли дитячі виплати жінці нараховані, але покладена грошова сума не приходить на розрахунковий рахунок. Які причини провокують подібне явище? Чому не прийшли дитячі гроші за січень 2018?

Законом визначено терміни нарахування соціальних допомог. Після того, як жінка зібрала весь необхідний пакет документів і надала його в службу соціальної підтримки громадян, грошові нарахування за поточний місяць повинні надійти до неї на розрахунковий рахунок (банківська картка або ощадна книжка) по витіканню 10 діб.

Чому можуть не прийти на розрахунковий рахунок дитячі гроші до 18 років в січні 2018 роки?

Основна причина затримки виплати дитячої допомоги - це несвоєчасне перерахування коштів відповідними органами. Існують допустимі строки невиплат соціальної допомоги - це 1-2 місяці. Як тільки ситуація в службі соціального страхування з перерахуванням коштів налагоджується, жінці повинні прийти на розрахунковий рахунок всі підсумкові суми допомоги, включаючи періоди, коли вони не виплачувалися.
Якщо дитячі виплати нараховується не фондом соціального страхування, а роботодавцем, то основна причина затримки виплат - це нестача фінансування в бюджеті роботодавця. Якщо ситуація погіршується, а роботодавець не виплачує допомогу протягом 2-х місяців, то він зобов'язаний написати заяву в службу соц. страхування і перевести виплати дитячих за рахунок скарбниці держави.

Одержувачам дитячої допомоги необхідно пам'ятати, якщо виникла проблема з невиплатою соціальних нарахувань, то вони повинні самостійно звернутися з відповідним питанням або в бухгалтерію роботодавця, або до фонду соціального страхування.
загрузка...
Коли прийдуть дитячі гроші за січень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають