• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Виплати на дитину 2018 Україна

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в минулому році була збільшена на 50%, більшість соціальних виплат залишаються на попередньому рівні. Не виключенням стали і дитячі виплати, які влада найближчим часом підвищувати не збираються. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся про тонкощі оформлення соціальних виплат і їх розмірах. Зокрема, будуть розглядатися терміни подачі документів, умови отримання соцдопомоги, можливі причини анулювання допомоги і через скільки приходять дитячі гроші після оформлення 2018.

Виплати на дитину 2018 Україна


Про які типи виплат піде мова в статті?

Сімейна політика в Україні все ж залишається на високому рівні в порівнянні з країнами-сусідами і навіть західними країнами, тому майбутні мами можуть розраховувати на гідне забезпечення. В даному матеріалі будуть розглядатися наступні види соціальної допомоги для матерів:

допомога при вагітності;
допомога при народженні дитини;
допомога на дитину, якій ще не виповнилося три роки;
соцдопомога матерям-одиначкам;
виплати після усиновлення дитини.


Куди звертатися?

Щоб отримати допомогу на дитину, мамам необхідно звертатися в локальні управління соціального захисту. Якщо мама непрацездатна, то в такому випадку необхідно відвідати фонд соцстрахування.

Виплати на дитину 2018 Україна


Терміни

Вся документація, що потрібна для державної допомоги сім'ям і дітям, перевіряється інспекторами в місцевих органах соцзахисту. Максимальний термін - 10 діб з дня отримання заяви. Вам або зателефонують, або відправлять письмове повідомлення про нарахування допомоги, але в будь-якому випадку в управлінні вам на руки повинен бути виданий офіційний документ про рішення комісії. У разі відправки заяви через офіційний сайт перевірити статус розгляду заяви можна в режимі он-лайн.

У більшості випадків батькам відмовляють, якщо документи для оформлення дитячих грошей в Україні 2018 зібрані не в загальній кількості. Перед подачею ретельно потрібно перевірити весь пакет. У соцзабезі вам обов'язково скажуть, яких документів недостатньо. Щоб виплати на дитину почали нараховувати з моменту подачі заяви, у вас є один місяць, щоб зібрати всі необхідні документи.

Виплати на дитину 2018 Україна


Порядок виплати соцдопомоги

Декретні гроші виплачуються одному з членів сім'ї (опціонально). Це також може бути один з опікунів дітей. Гроші виплачуються через державне підприємство «Укрпошта». Батькам, які ще не отримали одноразову допомогу і цікавляться, коли прийдуть дитячі гроші 2018 у Україні, варто пам'ятати, що вони нараховуються протягом 1-2 місяців.

Якщо місце проживання сім'ї було змінено, то в орган соцзахисту необхідно подати відповідні дані. Гроші стануть нараховуватися за новою адресою з дня звернення, однак це потрібно робити вже після реєстрації.

Якщо допомога була не призначена з вини одержувача, то виплачуватися вона може тільки після закінчення 3-х місяців. Але в тому випадку, коли винуватцями були самі співробітники управління, то тоді сім'я може отримати виплати в будь-який час (немає ніяких обмежень в плані термінів).

Контроль над сім'єю

З 1 січня 2015 року соцзабез має повне право контролювати, чи розпоряджалися батьки виплатами за призначенням. Цілком можливо, що комісія інспекторів може вирішити позбавити батьків соціальної допомоги. Співробітники можуть перевіряти справжність документів, матеріальне становище сім'ї, а також стан дітей. Очевидно, що в ті батьки, які не забезпечують своїх дітей одягом та їжею, можуть бути позбавлені грошей. Також відбувається контроль над тим, щоб члени сім'ї подавали актуальну інформацію про зміни у складі сімейства, підвищення окладу на роботі і т.д.

Якщо сім'я недоцільно розтрачувала грошові кошти, або ж отримували гроші нелегально, то тоді, згідно з українським законодавством, ці гроші будуть стягуватися в судовому порядку. У той же час варто відзначити, що сума відрахувань не може перевищувати 20% від загальної суми державної допомоги.

Документи

Перед тим як оформити дитячі гроші в Україні в 2018 році, потрібно знати перелік документів:

написана у вільній формі заява від імені одного з батьків або опікуна;
ксерокопія свідоцтва про народження малюка;
документи, що засвідчують факт народження дитини (для іноземних громадян).


Виплати на дитину 2018 Україна


Припинення виплат

Нижче розглядаються випадки, коли виплати можуть бути припинені.

Недоцільна розтрата грошових коштів. Коли дитина не досить забезпечена для її фізичного і психічного розвитку, то за рішенням комісії сім'ї можуть втратити виплат. Повторно подати заяву можна тільки по закінченню 3-х місяців (цей термін для сімей може встановлюватися індивідуально).
Позбавлення одного з батьків або опікуна батьківських прав за рішенням суду. В такому випадку про дитину піклуватиметься держава, якщо ніхто з близьких родичів не захоче взяти не себе опікунство.
Позбавлення батьків свободи.
Смерть дитини.
Фальсифікація даних.
загрузка...
Виплати на дитину 2018 Україна
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають