• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Розмір соціальної стипендії в 2018 році в Україні

Кожен студент, який числиться на безкоштовній формі освіти зацікавлений в питанні, чи буде підвищуватися соціальна стипендія 2018 у Україні. Фінансування відбувається від уряду, налічується з держбюджету, коли прийнятий і затверджений закон про нарахування стипендії.

Розмір соціальної стипендії в 2018 році в Україні


Існує нарахування виплат студентам з 2017 року двох різновидів:

соціальна;
академічна.


Соціальні виплати нараховуються студентам інвалідам, дітям сиротам, які живуть в багатодітних сім'ях, дітям, батьки яких постраждали на ЧАЕС, які переселилися із зони АТО, спадкоємці загиблих в період мітингів на майдані.

Академічна - нараховується учням, які відповідають певним навчальним вимогам, котрі вступили на бюджетну основу.

З державного бюджету перераховуються кошти на кількість одержуваних стипендій студентам, вони зберігаються на рахунку університету, потім нараховуються індивідуально кожному бюджетнику. Ці кошти навчальний заклад не має права змішувати з іншими фінансовими лініями, для того, щоб було видно наскільки точно фінанси переводять на потрібні цілі.

Розмір соціальної стипендії в 2018 році в Україні


За яких умов виробляють нарахування коштів студентам?

Запустили реформу названу ім'ям засновниці «Совсун», яка затверджена, що фінансувати студентів повинні або їх батьки, або для оплати за навчання студенти повинні заробити самостійно, як відбувається в західних країнах.

Підставою для виплат стипендії раніше враховувався середній позитивний бал, який брався з усіх іспитів, тобто навіть якщо студент здавав один іспит на 3, то здавши на 5 інший, в сумі виходило 4 бали. На сьогоднішній день, потрібно здати всю сесію на позитивні оцінки.

Це ще не все, для отримання стипендії, з кожного навчального закладу береться 40-45% найуспішніших і активних студентів. Тільки цій кількості дітей будуть нараховуватися виплати. З такими змінами у багатьох студентів і абітурієнтів виникає питання, які ж будуть соціальні стипендії в 2018 році в Україні.

Яка очікується стипендія в 2018 році, її розміри?

Ті, що навчаються на денному відділенні в ПТУ, вищих навчальних закладах і на аспірантурі, Міністерство освіти ухвалило певні розцінки.

Ті, що навчаються в закладах зі ступенем акредитації III і IV, зможуть отримувати від 1100 грн щомісяця, підвищена, для відмінників - 1601. В установах освіти зі ступенем акредитації I і II, виплати складуть 831. Для учнів в ПТУ сума виплат складе 416 грн.

Тільки мало хто зможе отримувати виплати в кілька разів вище інших. За умови, якщо певний предмет більшість абітурієнтів «провалюють», а ті, хто все-таки вступні іспити здадуть на відмінно, то гарантовано зможе стати претендентом високою стипендії. Розмір таких нарахувань у 2018 році буде 2036 грн (для III IV ступеня акредитації). Таким бакалаврам в закладах з I II ступенем акредитації вже нарахування складуть 1537, а навчаючим в ПТУ - 1000 систематично.

Розмір соціальної стипендії в 2018 році в Україні для вищих навчальних закладів буде 2000 Грн. Іменні стипендії нараховані Кабміном становитимуть 1601. Для учнів в закладах I II рівня акредитації виплати дорівнють 2100.

Учні які беруть участь у всесвітніх предметних олімпіадах покладена президентська стипендія 2000 грн, в разі зайнятого першого місця, сума складе 2300.

З виходом реформи більшість студентів замислюються над питанням, чи буде взагалі нараховуватися стипендія в 2018 році. Однак, виходячи із законів Конституції України, Кабінет Міністрів не приймає постанову про скасування, покладаючись на порушення прав студентів.
загрузка...
Розмір соціальної стипендії в 2018 році в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають