• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Зміни дитячих виплат в 2018 році в Україні

Вельми нестабільна ситуація, яка складається в усіх сферах діяльності в Україні, підштовхує кожну майбутню матір задуматися про те, чи скасують дитячі виплати в 2018 році в Україні. Незважаючи на це, відповідно до офіційних статистик і опитуваннь, українські сім'ї дійсно заводять дітей, але роблять це дуже продумано і сплановано, адже повністю розраховувати на допомогу з боку держави не приходится.

Зміни дитячих виплат в 2018 році в Україні


Яка ситуація з народженням дітей в Україні?

Хоча народження дітей є основою для зміцнення країни, на сьогоднішній день найбільш поширеними виявляються на території України «маленькі» сім'ї. В даному випадку маються на увазі осередки суспільства, в яких не більше двох народжених дітей.

Наявність сімей з невеликою кількістю дітей в Україні цілком виправдано, оскільки однією з головних причин цього виявляється неможливість фінансово утримувати дітей. Низький рівень платоспроможності насправді є причиною великого очікування майбутніх батьків виплат соціальних допомог. Саме цей варіант і виявляється в більшості випадків можливістю заводити дітей і зводити кінці з кінцями заради майбутнього покоління.

В основному, лише одна дитина припадає на українську жінку, яка перебуває в репродуктивному віці. Для того, щоб сприяти підвищенню народжуваності уряд постійно займається переглядом і оптимізацією прийнятих парламентом законопроектів, спрямованих на визначення матеріальної допомоги неповнолітнім громадянам країни.

Зміни дитячих виплат в 2018 році в Україні


Як йде справа з соціальними виплатами на даний момент?

Слід приділити увагу тому, що дитячі виплати в 2018 році в Україні матерям одиначкам будуть переглянуті урядом в найближчому майбутньому. Незважаючи на це, абсолютно не варто очікувати від такого перегляду занадто багато чого, оскільки в країні все одно спостерігається гостра нестача грошей для соціальних виплат. Але все-таки представники української влади продовжують говорити про досить непогане збільшення їх розміру.

Говорячи про матерів-одиначок варто підкреслити, що сума виплат буде залежати від кількості неповнолітніх дітей і мінімального рівня заробітної плати. В даний час, якщо дитині ще не виповнилося шість років, батьки-одинаки мають можливість отримати менше півтора тисячі гривень. Ця сума збільшується до 1860, якщо йдеться про дитину від шести до вісімнадцяти років. Соціальну допомогу від держави отримують батьки-одинаки, якщо дитина вчиться на стаціонарі до двадцяти трьох років.

Яких змін по дитячим виплат слід очікувати в 2018 українцям?

Як і раніше дитячі виплати в 2018 році в Україні, зміни не торкнуться самих маленьких діточок до півтора років: в відповідно до стандартної схеми батьки зможуть отримати щомісячну допомогу в розмірі 860 гривень. Додаткові фінансові кошти можуть бути нараховані тільки в разі, коли йдеться про малозабезпечених і багатодітних сім'ях, а також сім'ях, які виховують дитину-інваліда. В такому випадку мінімум від держави повинен скласти не менше 85 відсотків від мінімального прожиткового мінімуму для звичайного громадянина України.

Відповідно до офіційно опублікованої українською владою інформацією, в 2018 році для дітей мінімум становитиме тисячу сто п'ятьдесят одна гривень до шести років, 1435 гривень від шести до вісімнадцяти років і 1360 гривень від вісімнадцяти до двадцяти трьох років. Багатодітним сім'ям обіцяють додатково десять відсотків до вище зазначеним грошовим посібником. У сім'ях, де виховуються діти-інваліди додатковими можуть виявитися двадцять процентів.

Зміни дитячих виплат в 2018 році в Україні


Кому відмовлять у виплаті дитячої допомоги?

Як повідомляють останні новини про зміни дитячих виплат в 2018 році в Україні, допомогу від держави зможуть отримати далеко не всі. За попередніми даними, йдеться про наступні категорії населення, які можуть залишитися в 2018 році без очікуваних дитячих грошей:

діти, які отримали документи про народження від уряду ДНР і ЛНР, оскільки вони вважаються нелегітимними для української влади;
діти, народжені після 2015 року на території АР Крим, оскільки вони належать до іншої держави;
одинокі матері, чиї діти перебувають у шлюбі, заочно навчаються або офіційно працюють.


Необхідно звернути увагу на те, що до заповнення відповідних документів для отримання допомоги за дітьми варто приступити відповідально, вказуючи дійсно справжні суми доходів. Згідно з українським законодавством викриття неправдивої інформації щодо грошових доходів можуть спричинити за собою не тільки відмову від отримання соціальних дитячих виплат, але також і досить значну матеріальну відповідальність за спробу надання некоректної інформації.
загрузка...
Зміни дитячих виплат в 2018 році в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають