• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз курсу долара в лютому 2018 року в Україні

Ціна долара постійно змінюється, ця обставина відповідним чином позначається на життєвій забезпеченості населення. У роки активності світової кризи за вартістю американської валюти неможливо було простежити, її ціна змінювалася не те що щотижня, а практично кожні 2-3 дні. При цьому, долар «скакав» то різко вгору, то опускався до найнижчих рівнів. В останні роки загальна ситуація в світі стабілізувалася, це помітили і багато держав, зокрема, Україна, але проблема, яким прогнозується курс долара на лютий 2018 року в Україні, залишається вельми актуальною.

Прогноз курсу долара в лютому 2018 року в Україні


Прогноз курсу долара на лютий

Важливо відразу ж зазначити, що достовірно точний прогноз курсу долара на лютий 2018 року в Україні вказати не зможе жоден експерт. Ситуація в світі постійно змінюється, якщо сьогодні спостерігається стабільність, то немає ніякої впевненості, що завтра станеться щось неординарне, яке вплине і на економіку, і на політику більшості країн. В Україні вартість долара залежить від багатьох факторів:

Величезне значення має зовнішньополітична ситуація. Якщо в Америці спостерігається стабільність, то і долар «тримається» на одній позиції і не дивує населення своєю підвищеною вартістю.
Рівень економічного добробуту країни - це теж одна з головних позицій, які впливають на цінову вартість американської валюти. Коли в державі налагоджено виробництво, на гідному рівні організована імпортна і експортна торгівля і надходить в місцеву казну достатня кількість матеріальних засобів, то долар залишається стабільним, а гривня починає потихеньку зміцнюватися.


На прогноз долара в Україні в лютому 2018 року впливає і достатня кількість другорядних факторів, наприклад, відсутність природних катаклізмів сприятливо позначається на стані світових валют. Але в тому варіанті, якщо станеться в природі щось несподіване, яке можна буде назвати природною катастрофою, то держави змушені будуть на відновлення зруйнованих позицій витратити велику суму матеріальних засобів, а нестача в бюджеті грошей відповідним чином позначиться на рівні валюти. Що ще може сильно вплинути на стабільність долара, так це можливі військові дії між Америкою і будь-якою державою. Зрозуміло, поки що говорити про війну рано, так як немає ніяких передумов для її початку, але в цій сучасності все можливе, тому даний пункт виключати не можна.

І ту, і іншу обставину спрогнозувати неможливо, особливо складно щось впевнено сказати про майбутній рік. Проте, проблема, що буде з доларом в майбутньому лютому 2018 року в Україні, обговорюється серед експертів і багато хто з них вже висловлюють свої припущення.

Оптимістичні прогнози стосуються того, що американська валюта в лютому буде коштувати приблизно 30 грн., При цьому ближче до середини і закінчення майбутнього року вона ще більше опуститься на фондових біржах і зупиниться на рівні 28 грн. за одиницю долара. Складено й песимістичні прогнози, в яких експерти запевняють, що в наступаючому році нестабільність долара буде сильно активізовано. Американська валюта продовжить показувати свою мінливість, на початку майбутнього року вона може досягти вже рівня 40 грн. за долар, до середини року вона стане трохи нижче, але ближче до закінчення відповідного періоду в часі знову різко підніметься вгору.

Визначити точно стан американської валюти неможливо, але сподіватися на стабільність долара і зміцнення гривні все ж можна, особливо, якщо держава і далі буде направлена на відновлення внутрішньої економіки.
загрузка...
Прогноз курсу долара в лютому 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають