• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз курсу долара в січні 2018 року в Україні

Світова криза сильно нашкодила економічній стабільності України в недавньому 2014 році. З тих самих пір в державі спостерігається повна плутанина, яка зачіпає і політичну, і соціальну, і громадські сторони життя. Сподіватися найближчим часом на відновлення економіки ніяк не можна, але населення цікавиться, яким спрогнозований курс долара на січень 2018 у Україні? Питання це особливо сильно цікавить тих людей, які висловлюють відкриту недовіру до вітчизняної грошової одиниці і вважають за краще зберігати власні заощадження у вигляді валютних вкладень.

Прогноз курсу долара в січні 2018 року в Україні


Яким очікується курс долара?


Незважаючи на той фактор, що прогнози від експертів щодо курсу долара вже складені, вірити на 100% таким прогнозам не можна. Вся справа полягає в тому, що економічна ситуація країни продовжує залишатися нестабільною, тому висловлені фахівцями прогнози можуть виявитися абсолютно протилежними.

Проте, вже зараз висловлено прогноз курсу долара на січень 2018 року в Україні. Експерти поділяють думку на 2 підпункти - позитивний і, зрозуміло, негативний. Згідно оптимістичною думкою професіоналів, американська валюта на початку року дорівнюватиме не більше 28-ми грн. Більш того, експерти запевняють, що приблизно на однаковому рівні вона протримається весь рік, зрозуміло, очікуються невеликі «скачки», але вони не складуть нереальних значень. Опонентами позитивних прогнозів є негативні, згідно їх значенню, курс долара по відношенню до української гривні стане рівним більше 35 одиниць вітчизняної грошової одиниці. Якщо подібне і станеться, то загальна ситуація в державі стане ще більш напруженою.

Які ж чинники впливають на прогноз долара в Україні в січні 2018 роки?

Економічна ситуація в державі. Рівень внутрішніх доходів і витрат має прямий вплив на котирування світової валюти. Чим стабільніша економічна структура, тим на більш рівних позиціях знаходиться долар. Якщо ж всередині держави спостерігається розвал виробничої сфери, втрата контролю над рівнем цін, зниження рівня продукції, відправленої на експорт, то долар поведе себе «нерозумно». Саме при подібних негативних факторів та інтересів очікується підвищення вартості світової валюти до максимальних значень.

Економічна ситуація в Америці. Країна, де виробляють валюту, впливає на її курсову вартість. Якщо в Америці економіка почне падати, то долар в Україні різко підвищиться. Стабільність економіки Америки обумовлює гідне співвідношення американської грошової одиниці за прямим відношенню до вітчизняної гривні.

Вартість валютної «сировини». Основним постачальником нафти в Україну є Америка. Від вартості бареля "чорного золота" залежить стабільність гривні. Якщо Америка підвищує ціни на нафту, відповідно, гривня знецінюється, а долар приймає характер стабільності, але в цей же момент його ціна різко підвищується на фондових ринках.


Прогноз курсу долара в січні 2018 року в Україні


Дізнатися достовірно точно, що буде з доларом в січні 2018 року в Україні, не представляється можливим. На вартість американської грошової одиниці і стабільність вітчизняної валюти впливає досить велика кількість різноманітних факторів. Але все ж, найбільший вплив надає реальна ситуація економічного плану в державі, а саме, в Україні. При налагодженні та відновленні економічних структур можна сподіватися на зміцнення вітчизняної гривні. Але в даний час говорити впевнено про зміцнення економіки в Україні ще дуже рано.
загрузка...
Прогноз курсу долара в січні 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають