• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Реформа шкільної освіти в Україні в 2018 році

Українська влада піклуються про поліпшення якості освіти для багатьох дітей, підлітків і молодих людей. Оновлений варіант законопроекту «Про освіту» вдалося прийняти восени 2016 року. Реалізована реформа освіти в Україні в 2018 році сприяє тому, щоб українці мали хороші можливості для отримання потрібних знань, реалізації одержуваного досвіду.

Реформа шкільної освіти в Україні в 2018 році


Основні зміни в сфері освіти в Україні

Основною зміною в українській освіті є перехід на 12-річну систему навчання. Передбачається, що така зміна посприяє більш поглибленому вивченню різного матеріалу, а отже - ефективному навчанню. При цьому перші дев'ять років орієнтовані на загальну шкільну програму, яка також стає важливою для створення основи з подальшим розвитком в бажаній сфері. Протягом останніх трьох років навчання школа дозволяє підготуватися до університету, причому передбачається, що школярі вже визначилися з майбутньою спеціальністю.

В результаті гарантується успішне засвоєння всіх необхідних теоретичних знань, придбання основних навичок, які можуть бути корисні в подальшому.

Важливо відзначити, що в кожному випадку перехід на новий етап навчання в школі буде здійснюватися тільки за результатами ЗНО. Даний аспект посприяє успішному навчанню фахівців, які зможуть надалі проявляти свій потенціал на гідному рівні і сприяти зміцненню української економіки. До того ж останній етап навчання в школах буде розрахований тільки на цілеспрямовану підготовку для університетів, а отже - підвищенню шансів на отримання бажаного результату у трудовій діяльності.

Експерти відзначають, що реформа освіти в Україні заснована на тому, що час і знання відіграють важливу роль. Тільки ті підлітки, які зможуть визначитися з оптимальним напрямком навчання, рано чи пізно досягнуть бажаного успіху в карєрі.

Зміни навчальної програми

Фахівці відзначають, що на дітей навчальне навантаження має знизитися. Міністерство освіти планує виключити частину інваріантних (обов'язкових предметів). З 22 надалі збережуть тільки дев'ять. Така зміна навчальної програми дозволить орієнтуватися тільки на ті знання, які насправді виявляються важливими.

Реформа шкільної освіти в Україні в 2018 році


Чиновники пояснюють, що в середньому дитина повинна розраховувати на 33 години навантаження в тиждень. З цієї причини на вивчення одного предмета зазвичай в тиждень виділяється півтори години, що виявляється недостатньо для повноцінного засвоєння знань і навичок. Занадто висока швидкість вивчення дисциплін призводить до того, що старшокласники нераціонально використовують навчальний час і не можуть повністю присвятити себе профільним заняттям. Більш того, основні навчальні матеріали також не вдається освоювати в бажаному обємі.

Прийнятий закон про освіту в Україні в 2018 році відповідає сучасним життєвим реаліям і існуючим вимогам. З цієї причини школярі повинні подбати про отримання базових знань. Якщо дитина спочатку розуміє, що який-небудь предмет не буде потрібен надалі, від нього можна відмовитися. З самого початку вважається, що школяр повинен концентруватися на глибокому засвоєнні знань і незабаром визначитися з відповідним напрямком навчання в школі.

Зміна схеми навчання посприяє тому, щоб шкільними атестатами котирувалися в Європі. В результаті діти отримають гарну можливість для успішного розвитку кар'єри в європейських країнах, якщо вирішать вступати в закордонні університети.

Перший повноцінний прийом школярів з урахуванням реформи заплановано на перше вересня 2018 року.

Принципи якісної освіти в Україні

Якісна освіта в Україні завжди ґрунтується на головних принципах.

Новий зміст освіти, який відповідає сучасним вимогам і реаліям. Отримання знань і навичок має сприяти успішній кар'єрі випускників шкіл.
Вчителі повинні сприяти свободі творчості і успішному розвитку учнів. При цьому бажано орієнтуватися на потреби школярів.
Децентралізація та ефективне управління гарантує можливість отримання реальної автономії школами України. Це також сприятиме успішній реалізації навчальних планів.
Викладачі ґрунтуються на партнерстві між учнем, учителем, батьками. Тільки взаємодія між усіма сторонами гарантує гарну основу для ефективного навчання.
Отримання грошових коштів для подальшого справедливого розподілу. В результаті всі діти можуть розраховувати на повноцінне навчання.


Актуальні новини про реформу шкільної освіти в Україні 2018 підтверджують можливість успішного навчання багатьох дітей, які в подальшому будуть висококласними фахівцями.
загрузка...
Реформа шкільної освіти в Україні в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають