• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мінімальна заробітна плата (зарплата) з 1 січня 2018 року в Україні

Економічна ситуація в Україні починає потихеньку відновлюватися. Великий вплив на сталість економіки надають зовнішньополітичні зв'язки. На тлі появи політичної та економічної визначеності у Верхній Раді було вирішено підвищити мінімальну зарплату праці працівникам різних категорій. Після того, як офіційно було оголошено про соціальні інновації, актуальним залишається питання, яка мінімальна зарплата з 1 січня 2018 року в Україні буде нараховуватися працівникам і службовцям бюджетних організацій?

Мінімальна заробітна плата (зарплата) з 1 січня 2018 року в Україні


Важливо визначити, що інтерес до підвищення мінімального розміру праці проявляють не тільки бюджетники, а й інші категорії працівників, адже у більшості з них оклади залежать саме від «статусу» мінімалки, а її планомірне підвищення самим прямим чином позначиться на збільшенні повної заробітної плати.

Мінімальний розмір заробітньої плати в Україні з січня 2018

На початок нового року в уряді України заплановано величезну кількість змін. Головна тема, яка масово обговорюється і серед населення, і серед керівних кіл - це підвищення розміру мінімальної зарплати. Необхідно нагадати, рівень мінімалки впливає на заробітну плату бюджетників, тому саме для даної категорії населення дана проблема залишається відкритою.

У Верховній Раді розробляються законопроекти, які будуть спрямовані на поліпшення добробуту громадян. Так як ситуація в економічній сфері знаходиться не в ідеальному стані, то індексація соціальних виплат відбуватиметься поступово. На сьогоднішній день заплановано, що мінімалка з 1 січня 2018 в Україні буде планомірно підніматися в своєму підсумковому розмірі. Нагадаємо, що на 2017 р значення даної фінансової виплати одне 3200 грн. Дана сумарна одиниця позначена урядом з початку року і буде дійсна до його закінчення.

А ось вже з січня наступного року офіційно оголошено зміна рівня мінімальної заробітної плати. Поки що підвищення підсумкової суми грошового нарахування буде незначне і складе всього 23 грн., В результаті, мінімалка з 1 січня 2018 року в Україні буде дорівнює 3223 грн.

Мінімальна заробітна плата (зарплата) з 1 січня 2018 року в Україні


На даному підвищенні важливої грошової величини Верховна Рада не планує зупинятися, планомірно, з року в рік, рівень мінімальної оплати праці буде збільшуватися. На сьогоднішній момент позначені попередні результати збільшення грошової величини:

в 2019 р. - 4173 грн .;
в 2020 р - 4425 грн.

Точно відомо, що мінімальна зарплата в 2018 році з 1 січня в Україні вплине на заробітні плати працівників і службовців бюджетної сфери. Планується, що підвищення окладів у даній категорії працівників відбудеться на 10%.

З початку майбутнього року стане зміненим і прожитковий рівень. Його сума позначена сумою 1762 грн. В уряді офіційно заявлено, що на протязі 3-х наступних років підсумкове значення прожиткового мінімуму буде планомірно збільшуватися. Зразковими термінами зміни суми грошового значення позначені наступні місяці кожного року - січень, потім липень, а також грудень.

Якщо визначати підсумкові суми прожиткового мінімуму, то вони представлені такими значеннями:

в 2018 р - 1762 грн .;
в 2019 р - 1921 грн .;
в 2020 р - 2073 грн.


Населення України сподівається, що після зміни рівнів прожиткового мінімуму і мінімалки, в позитивну сторону зміниться і життєва забезпеченість громадян. Планомірне збільшення державних нарахувань повинно вплинути і на зростання заробітних плат, що виплачуються працівникам приватними організаціями. За розрахунками експертів, середня зарплата в Україні може вирости до 10 000 грн.
загрузка...
Мінімальна заробітна плата (зарплата) з 1 січня 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають