• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Інфляція в Україні в січні 2018 року

Статистами відзначені позитивні зміни в економічній структурі України - важлива система в державі потихеньку відновлюється. Експерти запевняють, що найближчим часом позитивні зміни продовжаться, зокрема, «справа» торкнеться підвищення рівня життя населення. У Міністерстві фінансів теж звітують про зміни, більш того, вже сьогодні складено план найближчих завдань, який допоможе підвищити рівень ВВП і знизити відсоток зростання інфляції. Саме останнє значення впливає і на політичну основу держави, і на громадян держави, тому практично всім цікаво знати, якою стане інфляція за січень 2018 року в Україні?

Інфляція в Україні в січні 2018 року


Останні новини - інфляція за січень в Україні

Незважаючи на те, що 2017 рік ще не закінчився, в уряді вже починають підбивати підсумки. Офіційно оголошено, що рівень інфляції за 2017 р склав 11%. Для більшості людей це значення здасться підвищеним, але в уряді запевняють, що зростання економічної структури очевидний, адже в Україні починає розвиватися виробництво, відповідно, відбувається інвестування товарів, а місцеве населення отримує збільшений матеріальний дохід. Всі перераховані основи прямим чином впливають на зростання інфляційної структури, але важливо відзначити, що офіційно заявлене підвищення інфляції в 11% насправді сильно відрізняється від реальності. Якщо брати неофіційні дані, то інфляційне зростання за 2017 р склало більше 23%, і ці цифри більш реалістичні, так вважають громадяни України.

Експертами попередньо оголосили індекс інфляції за січень 2018 року в Україні. Фахівці припускають, що за 2018 р зростання інфляції складе приблизно 7%, а ось саме в січні дане значення може вирости на 1-2%. В уряді впевнені, що інфляційне зростання на рівні 7% є досить оптимістичним, а головне підтвердження цьому - це зростання мінімальної заробітної плати, а також рівня прожиткового мінімуму на початку наступного року.

Проте, існує і протилежна думка, яка стосується того, що з ростом «мінімалки» і прожиткового мінімуму невблаганно вгору піднімуться і тарифи на ЖКП, підвищать собівартість продукції і виробники товарів життєво необхідної важливості. У цьому варіанті рівень інфляції за січень 2018 стане абсолютно не таким, як оголошено в уряді. Планується, що після збільшення соціальних нарахувань зростання інфляції складе не менше 5%, і це тільки лише за січень місяць. В майбутньому планується ще більше збільшення економічної структури, то за рік може скласти рівень в 20-30%. Важливо відзначити, що зазначені цифри є попередніми, насправді ж інфляційне зростання може скласти і значніші значення. Але необхідно вказати і те, що експерти спростовують чутки, що економіка держави знаходиться в аховому стані, тому збільшення інфляційного зростання більше 30% точно не передбачається.

На сьогоднішній день достовірно точно визначити, якою стане інфляція в Україні в січні 2018 року в Україні, дуже складно. Події, які вплинуть на зростання економіки, також спрогнозувати неможливо. Величезне значення на рівень встановлення споживчих цін впливають і взаємини України з іноземними державами. Якщо підтримка держави з боку ближніх країн продовжиться, то загальна економічна ситуація стане більш-менш спокійною. У тому ж варіанті, якщо від взаємовигідної співпраці відсторониться і Америка, і інші держави, то в Україні може відбутися політична «катастрофа».
загрузка...
Інфляція в Україні в січні 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають