• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

В'їзд на Україну для росіян з 1 січня 2018 року

Через загострення ситуації на сході країни, уряд України вирішив посилити заїзд для громадян РФ. Пересування через державні кордони для всіх іноземців дуже часто змінюється, то стає простіше перетинати митницю, то складніше. Кожен житель нашої прекрасної планети має родичів, які живуть в різних країнах. Україна не стала країною виключення, але найбільше родичів і друзів в нашій країні є росіяни. Яким буде в'їзд на Україну для росіян в 2018 році ще не відомо, але деякі припущення є.

В'їзд на Україну для росіян з 1 січня 2018 року


Хто зможе без проблем перетинати кордон


Остання постанова говорить про те, що проїхати державний кордон зможуть ті громадяни Російської Федерації, які мають на руках свідоцтво або довідку про смерть родича, підтвердження хвороби когось із родини, а також з юридичного запрошення громадянином України.

Для працюючих росіян в нашій країні, пропуск на митниці відбувається за поданням документа, який виданий роботодавцем в якості підтвердження, що ця людина дійсно працює в Україні. Тим людям, у яких робота пов'язана з морським або повітряним транспортом, а також тим, хто займається міжнародними перевезеннями - обмежень не буде.

Виходячи з українських законів, прикордонна служба має право без пояснень не пропустити громадянина РФ. В'їзд в Україну з 2018 року залишається без заборони, але буде відбуватися жорсткий огляд для них. Заборони про перетин митного контролю чоловічому населенню з Росії для тих, хто проживає в Республіці Крим.

З боку Російської Федерації, території Луганської та Донецької так званих Народних Республік, а також Республіки Крим, росіяни зможуть перетнути кордон за паспортом, але їхати далі по країні не зможуть. Ривок на незаконний перетин з цих сторін буде розглянуто Україною у вигляді нелегального перетину кордону і росіян не пропустять на таможні.

Документи

Які потрібні документи для в'їзду в Україну для росіян в 2018 році? Це питання турбує тих росіян, які відвідують родичів.

Від першого січня дві тисячі вісімнадцятого року (тобто остання постанова), заїзд росіян буде здійснюватися з оформленню та біометричному документу.

Зараз потрібно представляти такі папери:

необхідна сума грошей;

закордонний паспорт;

квиток в обидва кінці (зворотний необхідно показати на митниці);

пропозиція для росіянина від українця.


Пропозиція повинна бути оформлена у нотаріуса (вартість до трьох сот гривень) і оригінал відправляють жителю Російської Федерації, який буде перетинати український кордон. Дана процедура є необов'язковою, але при наявності такого документа можна без всяких проблем перетнути державний кордон. Так само росіянам не потрібно оформляти страховий поліс. У разі будь-якої ситуації, пов'язаної зі здоров'ям, допомога буде надана безкоштовно.

Головною умовою в перетині кордону - свідоцтво присутності грошей в сумі п'ять тисяч триста шістнадцять гривень (якщо росіянин буде перебувати в Україні лише добу) чи двадцять шість тисяч шістсот гривень для знаходження громадянина Російської Федерації тридцять днів. Як правильно пред'явити суму на митниці:

показати і перерахувати при митнику готівкову суму;
мати при собі банківську карту і виписку до неї;
наявність запрошення громадянина України (у якого буде проживати певний період часу);
документ про оренду житла або бронювання номера в готелі.


За поданням перерахованих вище документів буде прийматися рішення про пропуск росіянина на територію України.

Фінансову перевірку можуть уникнути такі категорії людей:

біженці;
іноземці, у яких є власність в країні;
неповнолітні.


Щоб збільшити термін перебування громадянина Росії слід відвідати міграційну службу для реєстрації за місцем знаходження протягом трьох діб до закінчення терміну перебування в країні і подати наступні документи:

чек з оплатою державного мита;
два фото (стандартні для візи і закордонні паспорти);
закордонний паспорт;
заяву, щоб продовжити термін перебування в Україні від росіянина;
заяву від громадянина України.


Щоб уникнути проблем в чужій країні слід не забувати документи, а заздалегідь їх підготувати і покласти в валізу.

Перетин державного кордону на особистому транспорті

В'їзд в Україну з 1 січня 2018 року на машині здійснюється за допомогою документів, що підтверджують особу, а також необхідно мати документи, які підтверджують, що Ви є власником даного автомобіля. Перелік необхідних документів наступний:

український страховий поліс (який потрібно придбати перед поїздкою на Україну);

водійські права;

номерний знак і свідоцтво про реєстрацію машини;

посвідчення про відрядження якщо машина є власністю організації;

довіреність, завірена нотаріусом, на право керуванням машиною, якщо водій не є власником машини.


При наявності даних документів ви значно полегшите перетин державного кордону Украіни.

Чи будуть нові правила при перетині кордону

Якщо прислухатися до новин, то Україна хоче зробити нові правила в'їзду в Україну для росіян з 2018 року. Однак уряд країни поки не поспішає робити нововведення через те, що в країні є працюючі росіяни. При посиленні правил їм буде складніше перетнути кордон.

Висновок

На даний момент наша країна періодично закриває митниці з Російською Федерацією. В'їзд на Україну з січня 2018 для росіян хочуть посилити. Для того, щоб швидко і без проблем перетнути держкордон потрібно напередодні дізнатися про режим роботи і митного контролю і список необхідних документів, які повинні бути собою, а також варто стежити за зміною контролю з перетинання українського кордону.
загрузка...
В'їзд на Україну для росіян з 1 січня 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають