• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мінімальні аліменти в Україні в 2018 році

Поки фінансова ситуація в Україні не стабільна, рівень інфляції скаче, то значить і стабілізації у виплаті аліментів теж чекати не доведеться. Для початку потрібно, як слід розібратися, що ж таке це складне кризове слово «аліменти»? Аліменти - це специфічна форма виплати (грошова допомога), яку виплачує один з батьків (найчастіше це тато), якщо він не живе в своїй сім'ї і не бере активної участі в житті дитини та родини в цілому. У цій статті ви дізнаєтеся які будуть мінімальні аліменти в Україні в 2018 році. Але заздалегідь експерти говорять, що залишкових даних немає і найближчим часом не буде, все це тільки попередні розрахунки.

Мінімальні аліменти в Україні в 2018 році


Які аліменти очікувати українцям у 2018 році

Як тільки людина чує слово «аліменти», відразу в голові цифра про непідйомну суму, яка рівноцінна заробітній платі, але в реальному житті це не так. Розмір аліментів обчислюється від відсотка повної суми заробітної плати, одного з батьків (того, хто виплачує). Дотримуючись всіх правил 2017 року і до сьогодні, то в даний момент діє такий розмір аліментів 2018 у Україні:

мінімальний розмір на одну дитину становит близько 30 відсотків затвердженого прожиткового мінімуму;
повна виплата не повинна бути вище, ніж 10 прожиткових мінімумів.


Головне не упускати той момент, що сума аліментів в Україні на майбутній 2018 рік може різко підвищитися, пов'язано це зі стрімким зростанням прожиткового мінімуму. Але щоб не доводити справу до суду і вище стоячих органів, експерти рекомендують вирішувати це питання швидко і чітко. На даний момент часу сума аліментів виплачується таким чином: близько 750 гривень діткам до 6 років, відповідно дитині старшого віку, ніж 6 сума підвищується до порядку на 900 гривень. Основна мета виплати цих коштів - це матеріально забезпечити дитину. Якщо рішення суду сказано, що батько повинен виплачувати аліменти на дитину, то в разі якщо дитина одна - це 25,5% від заробітної плати, відповідно за 2 дитини - 36 відсотків і за 3 і більше дітей сума виплати становит 50%. Матері слід подати заявку на офіційну роботу чоловіка, після чого бухгалтерія повинна автоматично знімати цю суму з зарплати платника. Більшість жителів України з повагою ставляться до таких нововведень.

Як виплачувати аліменти в 2018 році

В цілому повна сума аліментів прямо пропорційно залежить від суми прожиткового мінімуму, тому в цьому 2017 році, сума становит близько 50 відсотків. Так само, згідно із законодавством України, платник аліментів зобов'язаний погашати свої заборгованості в сроки, інакше ризикує прив'язати цю справу по правоохоронних органів, в кращому і спрощеному випадку ризикує отримати штрафи. Основні нововведення на 2018 рік слід очікувати такі:

сума аліментів призначається, як власність дитини;
на 50 відсотків вже збільшений розмір аліментів до порядку 50 відсотків від прожиткового мінімуму;
оскаржити рішення виплати аліментів можна тільки рішенням суду.


Так само слід зазначити, що ще одним нововведенням є і список причин виплати цих самих аліментів, наприклад, як написано нижче:

якщо платник має рухоме або ж нерухоме майно;
якщо ж витрати платника в десятки разів перевищують норму прожиткового мінімуму або ж якщо він не відповідає офіційним рахунках платника.


Але експерти говорять, що це тільки попередні дані і рішення про мінімальні аліменти 2018 у Україні остаточно ще не відомі, ясно одне, що точно збільшаться, а ось на скільки покаже тільки час і фінансовий стан країни.
загрузка...
Мінімальні аліменти в Україні в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають