• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз погоди в Україні на лютий 2018

Якою буде погода в лютому 2018 року в Україні

Зимова пора - це найпрекрасніший час року, коли люди займаються спортом, беруть участь в зимових забавах і зустрічають безліч святкових подій. Але будь-яка людина вже ближче до закінчення календарного морозного періоду починає мріяти про весну. Найактуальнішим місяцем, який завершує холодну пору і відкриває теплий сезон, є лютий, тому багатьох цікавить прогноз погоди в Україні на лютий 2018. Що принесе жителям гордої і незалежної держави вітряна пора?

Прогноз погоди в Україні на лютий 2018


Прикмети лютого

Особливе значення при складанні прогнозу погоди віддається думка народних мудреців. Люди багато років склали прикмети, за якими можна визначити, якою буде погода в лютому 2018 року в Україні? Важливо відзначити, що з часом деякі прикмети стали неправдоподібними, тому 100% покладатися на них не можна.

По першому лютневому дню визначають погоду на місяць. Якщо в природі тепло і сонячно, то і всі решта лютневі дні будуть радувати. У тому варіанті, коли погода прохолодна і похмура, то весь лютий стане неприємним і досить вогким.
Якщо на початку останнього зимового місяця на небосхилі спостерігається велика кількість зірок, то зима виявиться затяжною.
Сонячна погода на 3 лютого віщує теплу стабільну погоду.
Коли з середини місяця в природі з'являються дощі, то можна впевнено сказати, що весна зовсім близько, що морози в природі більше не проявлять своєї суворої сили.
Якщо в середині місяця спостерігаються сильні морози, то зима не поспішає залишати природу. Дана прикмета є вірною ознакою того, що з морозами поки не варто прощатися, що вони зовсім скоро знову проявлять свою волю.
Відлига на 26-е число є добрим знаком, вона означає, що весна вступила у володіння природою і вже більше не залишить зиму «сидіти» на троні.


Зрозуміло, народні прикмети можуть і помилятися, особливо після того, як відбулося вторгнення людини в природу. Проте, народні мудрості допомагають визначити попередні прогнози, які цілком можуть втілитися в реальність.

Прогноз погоди в Україні на лютий 2018


Погода в лютому

Професійними синоптиками складено індивідуальний прогноз погоди на лютий 2018 року в Україні. Фахівці попереджають, що досконально точні прогнози в даний час вказати поки не вийде, їх можна буде позначити тільки в січні наступного року. Що ж розповідають попередні аналізи, якою стане погода в лютому 2018?

Територія України досить велика, тому в кожній частині держави будуть спостерігатися свої власні кліматичні умови. Наприклад, з боку півночі, а також північно-заходу погода очікується стати вологою, прохолодною і некомфортною. На південній і східній території в лютому можна практично щодня насолоджуватися сонячними днями, в цих частинах країни зима раніше покине природу, і раніше проявляться перші весняні ознаки, ніж на заході і півночі.

Що стосується температурних режимів, то вони також сильно відрізняються в залежності від місця розташування тієї чи іншої території держави. Наприклад, в столиці України з початку місяця встановиться тепла погода, температурні межі цього часу стабілізуються на межі +3 градусів. З середини місяць очікується невелике похолодання, але температурні межі не опустяться нижче нульових позначок. Зрозуміло, ночами на стовпчиках всіх термометрів позначиться ще мінусова температура, зате в денний час доби практично весь лютий можна буде спостерігати плюсові межі.

На південній території країни більш приємні температурні режими, там уже з початкових дат даного місяця на термометрах позначиться межа в +5 градусів, а ближче до завершення місяця буде спостерігатися все більш тепла і комфортна погода.
Прогноз погоди в Україні на лютий 2018

У гірських частинах України в лютому ще будуть прохолодні морози, середні температурні значення даного часу коливаються від -2 і до -8 суворих градусів. Обтяжує ситуацію ще й те, що в горах часто дмуть сильні вітри, які не додають позитивних нюансів погоді.

Відомо, що лютий є самим вітряним періодом зимового сезону, але і в цьому періоді існують сприятливі дні в місячному календарі на лютий 2018 року в Україні. Дані дати планомірно розподілені на початок місяця і його закінчення. У першій декаді місяця можна займатися активними видами зимового спорту. Зате остання декада лютого стане особливо сприятливою для завершення всіх раніше розпочатих справ. В цей же момент місяця добре зайнятися оздоровленням організму, зокрема, зміцненням власного імунітету. Це важливо врахувати і тому, що лютий іменується не тільки самим вітряним місяцем, а й найактивнішим на ймовірність прояви простудних і вірусних захворювань.
загрузка...
Прогноз погоди в Україні на лютий 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають