• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Погода на січень 2018 року в Україні

Якою буде в січні 2018 року погода в Україні?

Січень для більшості людей є найпрекраснішим зимовим місяцем. У цей момент зустрічаються такі найважливіші урочистості, як Новий рік і, звичайно, Різдво. Радість приносить і те, що січень пов'язаний з додатковим періодом відпочинку, який позначений у виробничому календарі і стосується всіх працівників підприємств і виробництв. У дітей наступають канікули, дорослі планують вільний час, тому актуальною стає питання, яка очікується погода в Україні на січень 2018?

Погода на січень 2018 року в Україні


Потрібно відразу ж визначити, що скласти точні прогнози на майбутню зимову пору не вийде, тим більше складно зробити це в листопаді-місяці. Синоптики здатні визначити максимально точні дані тільки за кілька днів до настання потрібного періоду. Складені зараз прогнози стають попередніми, так як абсолютно неможливо дізнатися, яким чином зможе змінитися континентальний фронт. Отже, якою буде в січні 2018 року погода в Україні? Які народні прикмети здатні передбачити достовірні прогнози з цього приводу?

Народні прикмети січня

У народі величезне значення надається не прогнозами синоптиків, а думка народних мудреців, які складають свої версії про майбутню погоду за принципом аналізування та порівняння. Які ж народні мудрості складені в народі щодо місяця січня?

Якщо в січні спостерігаються серйозні і тривалі холоднечі, то лютий «обдарує» людей вітряними і затяжними хуртовинами.
На початку року дуже рідко бувають затяжні морози, як правило, холоднеча зберігається максимум 2-3 діб.
Якщо в початковому місяці року природа часто влаштовує людям сюрпризи у вигляді відлиг, то морози «візьмуть» своє в березні.
Чим міцніше намічаються січневі холоднечі, тим спекотніше стане літня пора.
Тепла погода в новорічному місяці є передвісником сонячної і ранньої весни.

Слід нагадати, що народні мудрості не є способом стовідсотково вірно дізнатися майбутні температурні режими, а погода в січні 2018 може змінитися в кардинально протилежну сторону. У цій сучасності люди віддають більшу перевагу прогнозами, які складені фахівцями своєї справи, тобто синоптиками. Що ж розповідають про майбутню погоду в новорічному місяці професіонали?

Погода в січні в Україні

У загальних рисах про зимовий період кажуть, що морози в січні стануть тривалими і затяжними. Взагалі, початковий період нового року може стати досить суворим, в цей момент температурні значення нерідко переходитимуть нижню межу допустимих значень. Радує лише той фактор, що холоднеча тривалий час бушувати не стане, її люті вистачить щонайбільше на 3 дні.

Складені синоптиками попередні підсумки допоможуть визначити прогноз погоди на січень 2018 року в Україні. Початкові деньки новорічного місяця стануть досить прохолодними, в січень плавно «перебираються» суворі грудневі температурні режими, коли стовпчики на термометрах досягали режиму в -28 супер морозних градусів. Слід зазначити, що в різних частинах держави спостерігаються різні температурні режими. Наприклад, в північній частині України буде значніше холодніше, не варто дивуватися, якщо на стовпчиках термометрів з'явиться межа в -32 холодних градуси. На півднях, навпаки, набагато тепліше, січень тут має ознаки м'якості і ніжності.

Середина місяця буде сильно відрізнятися по температурним межам від початкових січневих днів. На стовпчиках термометрів стабілізуються більш комфортні температурні межі, коли значення сягатиме режиму в 15 приємних, але морозних градусів. Але дану частину січня відрізняють від решти періоду відповідного місяця сильні хуртовини, які будуть ночами перетворюватися в морозні хуртовини. Подібна погода стає небезпечною в плані розвитку епідемій і простудних захворювань, тому українцям рекомендовано заздалегідь подбати про зміцнення власного імунітету і бути готовим до появи снігових хуртовин.

В кінці місяця починаються сприятливі дні в місячному календарі на січень 2018 року в Україні, в цей період на стовпчиках термометрів з'являться приємні температурні режими, які доходять до -8 морозних градусів. Завершальні деньки січня будуть практично позбавлені сильних вітрів і затяжних хуртовин. Якщо звернутися до корисних порад професійних астрологів, то після 23-його числа січневого місяця настає ідеальна пора для подорожей. Погодні умови дозволяють українцям відвідати природні пам'ятки своєї Батьківщини, архітектурні будови, а також історичні та культурні споруди. Цей момент січня можна «витратити» на залучення приємних вражень, які можуть з'явитися після романтичних побачень або захоплюючих зустрічей.
загрузка...
Погода на січень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають