• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Безвізові країни для громадян України в 2018 році

Тепер українцям не страшний процес оформлення туристичної візи в країни Європейського Союзу. Витратну під силу і засобам процедуру замінили перевіркою пакета документів безпосередньо на кордоні. Список, що вміщає всі безвізові країни для України 2018 року, складається з 30 пунктів. Це дозволяє мандрівникові вибрати кращу країну для відпочинку відповідно до його переваг. Також, наявність українського паспорта дає можливість відвідувати безліч інших країн світу, які беруть участі в Шенгені.

Безвізові країни для громадян України в 2018 році


Куди можуть їхати українці

З набранням чинності безвізового режиму, українцям відкрився вільний в'їзд в такі країни, як:

Німеччина;
Франція;
Швейцарія;
Норвегія;
Австрія;
Чехія;
Польща;
Угорщина;
Румунія;
Греція;
Латвія;
Естонія;
Португалія;
Словенія;
Болгарія;
Данія;
Мальта;
Словаччина;
Кіпр;
Іспанія;
Ліхтенштейн;
Італія;
Фінляндія;
Бельгія;
Нідерланди;
Швеція;
Литва;
Хорватія;
Ісландія;
Люксембург.


Для подорожей до Англії та Ірландії доведеться відкрити візу.

Які документи зажадають на кордоні


В'їзд в безвізові країни для України в 2018 році буде здійснюватися на основі біометричного паспорта. Якщо його немає, то доведеться зі «старим» паспортом збирати купу документів, сплачувати консульський збір, вистоювати в чергах в надії, що вам відкриють візу.

Зверніть увагу! Якщо ви подорожуєте з дитиною, то їй необхідно оформити особистий біометричний паспорт. З початку літа втратило актуальність правило, що дозволяє вносити дітей в закордонний паспорт батьків. У найближчому майбутньому, починаючи з 1 березня 2018 року, прикордонна служба України заборонить дітям перетинати кордон без власного документа.

Тепер щодо пакету документів, який перевіряють прикордонники. Це невеликий список, який обов'язково потрібно мати при собі, виїжджаючи в іншу країну:

готівкові або безготівкові кошти (для доказу можна пред'явити валюту, показати стан рахунку в додатку інтернет-банкінгу або роздрукувати в банкоматі квитанцію з цими даними);
документи, що підтверджують мету візиту (запрошення на захід, який збираєтеся відвідати, листи від родичів або друзів, бронь з готелю і т. п.), де повинні бути вказані контактні дані приймаючої сторони;
медичний страховий поліс, що діє на території ЄС;
квитки на будь-який вид транспорту транспорт туди і назад;


Якщо подорожуєте на особистому авто, не забудьте оформити на нього страховку і тимчасове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, який видають людині, що перетинає кордон.

Рахуємо дні в Європі

Безвізові країни для України 2018, список яких зазначений на початку, дозволяють перебувати на своїй території всього три місяці протягом півроку.

При розрахунку вашого перебування за кордоном враховуйте, що в'їзд і виїзд - це дати перетину кордону Шенгенської зони. Проміжок 180 днів не фіксований і розраховується за останні півроку при виїзді з Шенгену. Враховуються всі поїздки за цей строк. Як приклад: ви залишаєте Європу (або повертаєтеся в Україну, або летите, скажімо, в Австралію) 1 вересня, то в розрахунок будуть включені всі дні з 5 березня включно.

Сума днів перебування в Європі не повинна перевищувати 90 днів (для зручності розрахунків створений спеціальний калькулятор на сайті Європейської Комісії).

При калькуляції до уваги беруться всі перетини кордону ЄС, незалежно від того в яку країну ви відвідували, тому стежте уважно, щоб працівники прикордонної служби внесли позначку про припинення в ваш паспорт.

Якщо попередні 90 днів ви не перетнете кордон Євросоюзу, то наступні 3 місяці зможете перебувати в його межах, не виїжджаючи. Тільки враховуйте, для такого тривалого часу потрібні вагомі підстави.

Важливі тонкощі

Мінімальну грошову суму, яку вам доведеться витратити на витрати, кожна країна розраховує окремо. Останні новини про безвізові країни для України в 2018 році демонструють, що в середньому вона становить 40 - 71 євро на добу. Зокрема, найнижча цифра в Угорщині - це 3 євро в день і вище, а найвища - Франція, яка, за умови, що у вас відсутня бронь на проживання і вас не поселять родичі, становить 120 євро на добу.

Плануючи поїздку до друзів або рідних, подбайте про наявність у вас листа-запрошення у вільній формі (простого листа по e-mail буде достатньо), де будуть їх прізвище, ім'я, дані паспорта, адреса і ваші контакти. Додатково, вам знадобитися скан-копія документів, що підтверджують особу родичів або друзів. Попросіть, щоб вам вислали і відзнятий вид на проживання або документ з підтвердженням громадянства.

Якщо бажаєте їхати в ЄС з метою навчання або роботи, то без оформлення спеціальної візи перетнути кордон вам не дозволять.
загрузка...
Безвізові країни для громадян України в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають