• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

З якими хворобами не беруть в армію 2018

Чи беруть в армію України з плоскостопістю, гастритом і сколіозом в 2018 році?

Всі, напевно, погодяться з думкою, що служба в армії вже не є настільки патріотичною. В сьогоднішній час вона несе загрозу для життя молодого покоління, і є тратою часу даремно. Ще один фактор, про який не варто забувати, так це стан здоров'я нинішнього покоління.

З якими хворобами не беруть в армію 2018


Він зовсім неміцний, і тому завжди існує висока ймовірність отримати бажану відстрочку від служби, пройшовши обстеження. З цієї причини варто трохи витратити свій час, але це може привести до бажаного результату.

Нова версія «Списку хвороб»

Хлопцям призовного віку слід завжди стежити за списком хвороб, які звільняють від служіння «за батьківщину», оскільки органи влади їх часто оновлює. На даний час слід прийняти до уваги редакцію 2014 року, що діє в 2017, 2018 роках.

Цей офіційний документ можна зустріти під назвою «Розклад хвороб». У ньому налічується понад 2000 хвороб. Вони розділені на різні категорії. Але нас найбільше цікавить категорія Д.

Давайте її розглянемо, адже до неї відносяться хвороби, при яких гарантованим є звільнення від служби до кінця життя. До її складу включено такі хвороби:

Сколіоз, «плоска стопа» третього ступеня і багато різних недуг, що відносяться до системи, що відповідає за рух людини
Захворювання шлунково-кишкового тракту, такі як виразка (всі типи), поліпи та інші.
Епілепсія, параліч і ряд інших захворювань неврологічного характеру.
Недуги сечової системи - нефрит, сечокам'яна хвороба і т.п.
Туберкульоз Патології, що спостерігаються в органах, які відповідають за зір
Фізично слаборозвинене тіло.


Зівіривши своє захворювання зі списком хвороб, з якими не беруть в в армію 2018, призовник може дізнатися, чи є у нього можливість отримати повне звільнення від виконання обов'язків перед державою. Ми постараємося коротко викласти перелік хвороб, що дають можливість на деякий час відпочити від армії, або взагалі ніколи не служити.
З якими хворобами не беруть в армію 2018

Список хвороб, з якими не беруть в армію 2018 року

Але таке рішення приймає комісія, що складається з багатьох фахівців - медиків, дивлячись на тяжкість конкретного захворювання.

Хвороби інфекційного характеру. До таких хвороб відносяться туберкульоз органів дихання та інших систем, лепра, ВІЛ, гонорея і подібні до нього захворювання, що передаються під час статевого акту. Утворення пухлин. Захворювання цієї категорії включають як новоутворення злоякісного, так і доброякісного характеру.

Захворювання крові. Сюди можна віднести анемії різного роду, хвороби пов'язані з порушенням структури еритроцитів або ж гемоглобіну, функцій, а також багато інших хвороб кровоносних органів.

Зміни в діяльності ендокринної системи та системи травлення.
Хвороби такого роду включають ожиріння третього і четвертого ступеня, недостатня вага тіла і т.п.

Хвороби психічного характеру.
Перелік їх складається з таких захворювань як шизофренія, психозів, а також наркоманії, алкоголізму, токсикоманії та безлічі інших.

Нервова система. Під захворюваннями цієї системи людського організму мають на увазі такі, як епілепсія, склероз, а також травми і хвороби, які пов'язані зі спинним мозком і ряд хвороб, які виявляють негативний вплив на роботу центральної нервової системи.

«Очні» хвороби ». У категорію таких захворювань потрапили такі недуги, як патологія повік, атрофія, пов'язана із зоровим нервом, косоокість, глаукома і сліпота.

Вушні захворювання. У переліку хвороб, які позбавляють від армії, ми можемо зустріти такі вушні захворювання як відсутність вушної раковини, отит хронічного характеру, глухота або стійке зниження можливості чути, і розлади вестибулярного характеру.

Також, перелік хвороб переповнений безліччю захворювань, пов'язаних з системою згущення крові, органами, що відповідають за дихання, органами травлення, шкірним покриттям, опорно-руховим апаратом і сечостатевої системою організму. Повний перелік можна знайти в затвердженому документі.

Поради для призовників

Якщо ви хворієте хворобою, яка позбавить вас від усіх принад військової служби, то не забудьте про один важливий момент - це підтвердження вашого захворювання в поліклініці в вашому населеному пункті.

Для цього необхідно зібрати такі документи як медична карта, аналізи, рентгенівські знімки, справки з госпіталів. Весь цей перелік потрібно пред'явити на медогляді у військкоматі.

Дуже важливо! Здавайте тільки копії документів, оскільки часто військові «медики-фокусники» можуть зробити так, що ваші оригінали зникнуть.


І тоді потрібно буде їх відновлювати, а це тривалий процес. А захворювання можуть попросту «пропустити». Це життєва порада. Адже ви не хочете, через втрату медиками ваших документів, повернутися додому з будь-якою травмою.
загрузка...
З якими хворобами не беруть в армію 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають