• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Нові тарифи Водафон в Україні в 2018 році

Компанія Водафон на сьогоднішній день є одним з найбільш перспективних лідерів на ринку мобільних послуг. За допомогою цього мобільний оператор за роки своєї стабільної роботи завоював свою чималу аудиторію, яка щодня задовольняється дешевим і якісним мобільним зв'язком, швидким інтернетом, а також безкоштовними повідомленнями. Крім того, абоненти цього мобільного оператора досить часто користуються кабельним телебаченням від Водафон. Однак компанія зацікавлена ​​в залученні більшої кількості абонентів. Це стало тією самою причиною, чому були придумані нові тарифи Водафон в Україні 2018.

Нові тарифи Водафон в Україні в 2018 році


Що компанія пропонує своїм абонентам?

Водафон має чимало різних тарифних планів, кожен з яких заточений під певні вимоги людини. Користуватися ними можна на основі передоплати. Всього є шість пакетів. Варто знати, що тарифні плани постійно змінюються в кращу сторону. Крім того, мобільний оператор досить часто проводить додаткові акції і пропонують безкоштовно випробувати деякі особливі послуги, як, наприклад, приховування телефонного номера.

Які є тарифи?

Red Light - найпростіший тарифний план. Він хороший тим, що вам не треба вносити передоплату за місяць. Ви платите тільки тоді, коли користуєтеся послугами компанії. Це дуже зручно для тих, хто не розглядає Водафон в якості основного мобільного оператора. Однак мінусом є те, що вам потрібно весь час мати на рахунку грошові кошти. Таким чином, всього лише за дві гривні ви можете користуватися безлімітними, а за п'ять гривень - отримати 100 мегабайт високошвидкісного Інтернету. Що стосується повідомлень, що більше сотні повідомлень коштуватимуть вам лише півтори гривні.

Red XS - найпростіший і дешевий тариф з абонплатою. Коштує цей тарифний план всього лише 40 гривень на місяць. За такі невеликі гроші абоненту надається один гігабайт Інтернету, а також безлімітні дзвінки всередині мережі оператора. Крім того, вам буде надано 60 хвилин на дзвінки на інші оператори. Цей Тарифний план найбільше підійде тим, кому потрібно спілкуватися в мережі Водафон, але іноді потрібен і вихід в Інтернет.

Red S - стандартний тарифний план, який вибирають найчастіше. Абонентська плата становить 60 гривень, що в порівнянні з цінами інших мобільних операторів мізерно мала. За таку невелику суму вам буде надано чотири гігабайти Інтернету, а також 75 хвилин безкоштовного спілкування в мережі інших мобільних операторів. На цьому переваги даного тарифу не закінчуються. До того ж ви отримуєте 25 хвилин безкоштовних розмов у роумінгу. Цей тарифний план є найбільш практичним, а тому його вибирають найчастіше.Це були найбільш дешеві тарифи Vodafone Україна 2018. Звичайно ж, компанія має варіанти подорожче, які мають ряд додаткових переваг.

Red M - пакет вибирають ті, кому переваг попереднього варіанту не вистачає. Підключаючи цей пакет, ви будете гарантовано отримувати вісім гігабайт Інтернету і 105 хвилин безкоштовного спілкування в мережі інших мобільних операторів щомісяця. Однак це задоволення буде стояти вам 90 гривень на місяць. Також при підключенні вам додається на десять хвилин більше спілкування в роумінгу - 35 хвилин. Крім того, ви отримуєте 70 безкоштовних повідомлень.

Red L - це, як вже багато хто встиг здогадатися, найбільш дорогий пакет. Його ціна становить 180 гривень. Red L став дуже популярний серед тих, для кого послуги, що надаються мобільним оператором - невід'ємна частина життя. За цю плату ви отримуєте 12 гігабайт Інтернету, безкоштовне спілкування в мережі, а також безкоштовні повідомлення. Крім того, вам також надають 300 хвилин на дзвінки іншим операторам і 75 хвилин безкоштовного спілкування в роумінгу. Якщо ви постійно користуєтеся Інтернетом, досить часто здійснюєте дзвінки і взагалі не випускаєте телефон з рук, то даний тариф буде ідеальним вибором.

Варто сказати про те, що Водафон не веде свою діяльність на окупованих територіях. Це означає, що тарифи Водафон Україна для Донецької області 2018 не діють. Зв'язок в цих областях забезпечується за старими тарифними планами МТС.

Бонуси від Водафон


Якщо ви не хочете платити постійні абонплати, то ви можете коли завгодно звернутися в офіс мобільного оператора і укласти договір, який дозволить вам стати контрактним абонентом. Після підписання контракту для вас будуть діяти особливі правила. Після укладення договору ви постійно будете отримувати спеціальні бонуси і знижки, які дозволять вам значно економити. Однак ви не можете стати контрактним абонентом в тому випадку, якщо ви були постійним клієнтом цього мобільного оператора менше року. Плата за місяць становитиме 150 гривень. Натомість вам буде надано 7 гігабайт високошвидкісного Інтернету, а також 150 хвилин спілкування в мережі інших мобільних операторів. Якщо ж ви будете перевищувати зазначені в контракті норми, то вам доведеться доплачувати за спеціальним тарифом.

Нові тарифи Водафон в Україні в 2018 році


Це не всі нові тарифи 2018 Водафон в Україні, офіційний сайт може вам розповісти про те, що незабаром буде запущений новий «розумний» тариф. Він відрізняється тим, що буде підлаштовуватися під індивідуальні потреби кожної людини, а сама ціна буде варіюватися від 45 до 90 гривень. На жаль, поки немає ніяких подробиць з цього приводу. Залишається лише чекати моменту, коду цей пакет стане доступним кожному.
Регіональне поділ

Варто знати, що деякі тарифні плани компанії мають регіональний поділ. Їх суть полягає в тому, що вони прив'язуються до певних областей України. Вартість таких тарифів на порядок нижче, але вони будуть незручні, якщо ви подорожуєте по Україні. Якщо ви будете залишати дозволені межі, то вам неодмінно прийде повідомлення про це. Крім того, були створені спеціальні тарифи МТС в Україні для Донецької області в 2018 році, які діють тільки для цього регіону. Їх створення було необхідним заходом, так як у жителів цих регіонів можуть виникати проблеми з абонентською платою.
загрузка...
Нові тарифи Водафон в Україні в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають