• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли прийде осінь в Україну в 2018 році

Як показує практика, синоптики досить таки часто помиляються в прогнозах погоди, навіть якщо прогноз розрахований на найближчу добу. Невже за стільки років розвитку галузі не вдалося створити максимально точну апаратуру, визначальну температуру повітря, напрям і швидкість вітру та інші погодні явища? Але, як стверджують фахівці-метеорологи, погода - дуже непередбачувана і може змінюватися щогодини, тому занадто сміливо проводити далекоглядні прогнози, але і це практикується. І ось що говорять погодні фахівці про те, коли прийде осінь в Україну в 2018 році.

Коли прийде осінь в Україну в 2018 році


Наукові прогнози


Укргідрометцентр України стверджує, що з кожним роком простежується тенденція потепління. І це стосується не тільки осені, а й інших сезонів. Так, роблячи настільки далекоглядні прогнози, можна тільки окреслити загальні показники, тоді як стверджувати точні амплітуди температур або кількість сезонних опадів - неможливо.

Отже, синоптики обіцяють, що осінь буде пізньою. Десь із середини вересня місяця почне відчуватися осіння прохолода, а бабине літо очікується і того на кінець жовтня місяця. В цілому незвично високі температури для першої половини цієї пори року і вкрай рідкісні опади. Час дощів триватиме лише 2-3 тижні, очікувано на початку листопада. А потім почнеться поступове похолодання. І, коли буде осінь 2018 року в Україні з звичними холодами і нічними морозами сказати складно, але синоптики орієнтуються на листопад місяць. Пізня і затяжна осінь, безумовно, стане результатом пізньої і теплої зими. Чи так це, ми зможемо дізнатися вже в наступному році.

З огляду на сказане, фахівці з наукової точки зору не радять поспішати зі збором врожаю. Також, повинні порадувати хорошою плодючістю сади.

Пророцтва за зірками


Астрологи багато говорять про те, що чекає державу в наступному році. І не менше сказано про довгострокові прогнози. Також, деякі приділяють увагу і прогнозуванню погодних умов для України. Так, що ж говорять провісники за зірками про те, коли прийде осінь в Україну в 2018 році.

Найперше слід відзначити, що карти зірок деколи бувають точніше висновків синоптиків. Фіксуючи свої передбачення, астрологи детально аналізують положення зірок і катаклізми, які вони можуть за собою спричинити. Також, максимально вірні висновки зробити дозволяють аналізи попередніх років. Це тривала і копітка робота, яка полягає не тільки в умінні спостерігати і аналізувати, а й в здібностях зробити правильні висновки.

Що стосується зміни пір року, то тут астрологи солідарні з фахівцями і стверджують, що в 2018 році слід очікувати пізньої осені з незвично високими температурами і малою кількістю опадів. Також, не буде занадто багато вітряних днів. Це повинна бути одна з найтепліших осеней за останні кілька років. Як результат, слід очікувати пізньої зими, яка порадує лояльною температурою і малим числом днів з сильними морозами.

Прислухаємося до народних прикмет


Жителі сіл іноді бувають набагато ближче до істини, кажучи про те, коли прийде осінь 2018 року в Україну і якої погоди слід очікувати. Це пов'язано з передачею з покоління в покоління знань про прикмети і закономірності природи, які стають ранніми провісниками зміни погоди, опадів та інших кліматичних особливостей. Тому не можна залишати поза увагою народні прогнози щодо погоди на майбутній сезон.

В Україні є ряд фахівців, які на протязі всього свого життя займалися прогнозом погоди на підставі народних прикмет. І, з огляду на, що такі прогнози робилися без додаткового обладнання для всієї території країни, не дивлячись на різницю в рельєфі і кліматичних поясах, істинність цих висновків доводилася в 75% випадків. Такими показниками і Укргідрометцентр не завжди може похвалитися. Також, зручно те, що такі прогнози дозволяють передбачати деталі і дрібні особливості змін клімату.

Так, дані висновки трохи розходяться з висновками синоптиків і астрологів. Послідовники теорії народних прикмет згодні з тим, що осінь буде пізньою і теплою. А ось з тим, що сезон буде не дощовий не погоджуються. З огляду на показники Сонячного календаря, можна зробити висновки, що опади будуть частими, але не тривалими і не рясними. Така погода позитивно позначається на майбутньому врожаї овочів і фруктів. В цілому, погода обіцяє бути лояльною і теплою. Температура повітря буде завидно високою і осінь ознаменується безвітряною погодою.

Коли прийде осінь 2018 з календарем передбачати не потрібно. Початок сезону, за традицією, ознаменується гучними дзвінками у всіх школах країни і початком навчального року в Україні. З 1 вересня по 31 листопада триватиме календарний осінній сезон.
загрузка...
Коли прийде осінь в Україну в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають