• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яка буде весна в 2018 році в Україні прогноз погоди

Дізнатися точну погоду на великий проміжок часу практично неможливо, адже вона залежить від численних факторів. Тому яка буде весна в 2018 році в Україні прогноз погоди є одним з можливих сценаріїв розгортання подій.

Отже, оскільки професійні синоптики не можуть передбачити погодні умови на такий віддалений час, нижче будуть описані думки народних синоптиків, які обґрунтовують свою думку спираючись на погодну обстановку попередніх років, а також на народні прикмети. Астрологи теж внесли свою лепту у відкриття цієї таємниці завдяки інформації, яку вони зібрали під час спостереження за небом.

Яка буде весна в 2018 році в Україні прогноз погоди


Астрономічний прогноз

На думку фахівців зоряного неба, 2018 рік під заступництвом планети Венери. Найбільша вірогідність того, що він буде теплим і дощовим. Астрологи запевняють, що початок весняної пори буде холодним і неприємним, а після середини погодні умови різко зміняться на протилежні.

Березень

Яка буде весна в 2018 році в Україні прогноз погоди містить такі відомості: перша половина місяця змусить забути про те, що сувора зима закінчилася - температура буде низькою, а вітер буде пробирати до нитки своїми холодними різкими поривами. Ближче до початку третьої декади березня, можливі опади у вигляді снігу з дощем, а через кілька днів холодними дощами. В останній тиждень березня погодні умови будуть часто змінюватися: кілька днів буде тепло і комфортно, а потім знову потрібно чекати істотного похолодання.

Квітень

Половина першої декади другого весняного місяця зовсім не порадує мешканців країни теплою погодою. Згідно астрономічним даними слід очікувати холодну сиру погоду: дощі (іноді зі снігом), холодний поривчастий вітер. Протягом наступних двох тижнів стовпчики термометра поповзуть вгору, дощі припиняться, вітер вщухне - на вулиці запахне справжньою весною. Однак вже ближче до кінця квітня в Україні знову прийдуть дощі.

Травень

На травневі свята погодні умови сприятимуть приємному відпочинку на природі: сонце порадує яскравими теплими променями, вітер і дощ будуть відсутні. Початок другого тижня ознаменувався раптовою бурею, після якої погода знову придбає дощовий характер на цілих 10 днів. Після закінчення опадів на території весняного цветіння країни будуть бушувати вітри.

Прогноз народних синоптиків

Яка буде весна в 2018 році в Україні прогноз погоди з думки народних синоптиків буде схожа на кілька попередніх сезонів, а саме в період з 2015 по 2017 рік.

Перший місяць буде досить мінливим, чергуючи теплі дні з холодними дощовими і вітряними. У квітні значно потеплішає, вітер буде теплим і приємним - у повітрі по-справжньому відчується справжня весна. Як і в попередні кілька років в першій половині травня очікуються дощі, а в другій половині в Україну прийдуть жаркі дні, проте вночі температура буде цілком весняною (в деяких регіонах стовпчики термометра опускатиметься нижче +5 С) через що велика ймовірність розвитку туманів .

Яка буде весна в 2018 році в Україні , точно відповісти ніхто не може, будь-які передбачення кліматичних умов на такий віддалений час носять лише гаданий характер. Дізнатися напевно, чого очікувати від весни 2018 року, можна безпосередньо під час неї або незадовго до її настання - тільки в такому випадку можна повністю довіряти прогнозам.
загрузка...
Яка буде весна в 2018 році в Україні прогноз погоди
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають