• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли в Україну прийде тепло в 2018 році

Багато українців з нетерпінням чекають потепління. При цьому люди далеко не завжди знають, коли ж все-таки настане тепло і з'явиться можливість насолодитися яскравим сонцем, буйною зеленню і квітучими рослинами. Не дивно, що питання, коли потеплішає в Україні в 2018 році, останнім часом стає одне з найбільш частих. Багато жителів України розуміють, що зовсім скоро осіння і зимова погода будуть турбуватися холодами і дощами. Однак приємне потепління все-таки залишається можливим, причому воно може відбутися зовсім скоро.

Коли в Україну прийде тепло в 2018 році


Наскільки передбачуваними будуть погодні умови?

Останнім часом погода стає все більш непередбачуваною. З цієї причини довгострокові прогнози перестають викликати якусь довіру. Синоптики відзначають, що на території України все частіше відбуваються атлантичні циклони, здатні різко змінювати погодні умови. Таким чином, навіть довгоочікувані літні місяці не можуть радувати тільки спекотною погодою. Необхідно підготуватися до того, що похмурі і дощові дні все одно будуть змінювати ясні періоди, тому після потепління не слід орієнтуватися на стабільність погодних умов.

Досвідчені вчені мають особливу думку. Деякі з них упевнені в тому, що кліматичні умови змінюються через те, що продукти життєдіяльності людей потрапляють в атмосферу, внаслідок чого у верхніх шарах підвищується рівень вуглекислого газу. Такі зміни зумовлюють те, що погода стає м'якшою і менш стабільною.

Насправді зміни клімату будуть відбуватися тільки поступово, тому орієнтуватися на кардинальні зміни погодних умов все-таки не слід. Намагаючись зрозуміти, коли потепління в Україні 2018 настане, можна розраховувати на травень - червень.

Народні прикмети на потепління

Як відомо, тепла погода починає нагадувати про себе навесні. З давніх-давен багато людей спостерігали за активністю сонця, особливостями поведінки птахів і звірів. Саме ці знання дозволяли прогнозувати погодні умови і, звичайно, приблизний час настання довгоочікуваного потепління.

Одине з найважливіших свят - це Стрітення. Дана подія припадає на 15-е лютого. Якщо в це свято погода буде сонячною і теплою, можна розраховувати на швидкий відхід морозів.
Синоптики впевнені в тому, що, якщо до середини березня відсутні холоди, літо також настане швидко.
Приліт жайворонків - це довгоочікувана подія. Якщо жайворонки повертаються на батьківщину, можна очікувати потепління в самий найближчий час.
Перші люди не раділи ясній погоді на перше березня. Це зумовлювалося тим, що така погода свідчила про холодну і мокру весну.
Погоду також можна дізнаватися з поведінки у бабаків. Для цього бабаки повинні подивитися на свою тінь, тоді весна прийде в самий найближчий час.


Вищеописані народні прикмети дозволяють зрозуміти, коли все-таки настане потепління в Украіні.

На що можна орієнтуватися?

Синоптики відзначають, що кліматична картина в Україні повинна залишитися незмінною. Потепління зазвичай приходить в кінці травня - початку червня. Спочатку погодні умови поліпшуються в південній частині країни і на сході, а згодом - на півночі і на заході. Потрібно приготуватися до того, що липень 2018 року, як і завжди, буде найспекотнішим місяцем у році.
загрузка...
Коли в Україну прийде тепло в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають