• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Декретні виплати в Україні 2018

Дивитися в майбутнє завжди страшно. І подвійно страшно, молодим мама з дитиною. Діти - це не тільки щастя і квіти життя, але і велика відповідальність. На жаль, в сучасному світі, складно не тільки народити дитину, а й виховати її і найголовніше виростити. Так як ціни в магазинах ростуть, суміші, підгузки, одяг, іграшки дорожчають, а зарплати стоять на місці. Як наслідок, молоді матусі задаються питанням, як їм будучи молодим і в декреті виховувати дитину. Регулярні підвищення тарифів, зростання і скачки інфляції, затримки у виплаті зарплати, всі ці та багато інших чинників змушують задуматися молодих батьків, чи зможуть вони собі дозволити взяти таку відповідальність і виховувати дитину, так щоб вона ні в чому не потребувала. Для підтримки молодих мам придумали декретні виплати в Україні 2018. Повний опис що це таке, можна прочитати на цьому сайті. Інформація повністю перевірена. Читаючи вже перші рядки, молодій мамі складно уявити, як будучи в декреті і не працювати, можна отримувати виплати та й взагалі чи вистачить їх, щоб повністю покрити вирощування малюка.

Декретні виплати в Україні 2018


Що таке декретні виплати

Народження малюка - це велике і довгоочікуване щастя і диво в кожній родині. Але з появою на світ цього чуда, в родині з'являються великі розтрати і клопоти. Досить часта картина: чоловік на роботі, а жінка по господарству. Але ні, Україна йде в ногу з часом, розвивається і вчиться. Держава подбала про майбутнє і внесла певну суму гривень для виплати матусям в декреті щомісяця, читаючи головне про останні новини про декретні 2018 у Україні і аналізуючи їх, варто відзначити, що всі ці виплати мамам, які ще до того ж і працюють на весь період декрету приймаються відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім'ям, у яких є діти», вище перераховане вказується в статті №8:

виплати приходять за 70 календарних (робочих) днів до народження дитини, і звичайно ж після - 56 днів в сумі;
особи, які усиновили прийомну дитину, надається право брати відпустку в розмірі 56 робочих діб;
особи, які є особами 1-4 категорій ЧАЕС, маю право взяти відпустку на порядок більше 18 робочих (календарних) днів.


Всі ці декретні кошти з виплати для молодих матусь нараховуються Фондом соціального страхування. Починається материнська відпустка з першої доби виходу в декрет. Уряд країни намагається робити все можливе, щоб виплати приходили вчасно і в точно зазначені дати. Варто відзначити, що остаточно зафіксованих сум виплати даних грошових коштів на 2018 рік ще немає, але приблизно ситуація і так вже помітна.

Декретні виплати в Україні 2018


Хто може отримувати декретні виплати

Здавалося б, якщо виплати декретні, то і виплачуватися вони повинні тільки жінкам в декреті, але це аж ніяк не так. Звичайно ж, тієї суми, яка виділяється на даний момент, катастрофічно не велика, але держава всіляко намагається підтримувати сім'ї, виділяючи великі суми щороку на виплату декретних коштів. Декретні виплати можуть отримувати тільки певну кількість осіб, хто це, висвітлюючи експерти:

жінки, які пішли в офіційну відпустку зв'язку народженням дитини;
люди, які усиновили або удочерили прийомну дитину;
постраждалі учасники ЧАЕС.


Багато хто задається питанням, що ж потрібно зробити, щоб отримувати ці самі виплати, які етапи оформлення і подачі потрібно пройти, як нараховуються і який калькулятор декретних виплат 2018 у Україні? Ці та багато інших питань задають розгублені молоді матусі з року в рік. Щоб розвіяти всі сумніви щодо виплат в цій статті можна прочитати докладні відповіді на всі з вище перерахованих питань. І так, по-перше: як виплачуються? Процес нарахування грошових коштів починається з того, що береться середній оклад молодої мами і приблизно в такім розмірі і буде нараховуватися декретні виплати. Розрахунок виплати множиться на середньою кількістю заробітку на добу на кількість відпрацьованих днів. Щоб чітко і правильно розрахувати свою формулу, потрібно повністю підрахувати кількість відпрацьованих днів і годин. Але важливо згадати ще одну головну умову: виплати нараховуються саме тим людям, хто вносив регулярні платежі в страховий фонд. Приблизно за такими критеріями відбувається розрахунок декретних виплат в Україні 2018. Погодьтеся, все досить просто, доступно і ясно. Головне, що потрібно зрозуміти і запам'ятати, розмір декретної виплати буде прямо пропорційним розміру заробітної плати новоспеченої мами.Що робити непрацюючим мамам

Часто у експертів молоді батьки задають питання, що ж робити, якщо дружина не працює? Багато хто думає, що в цьому випадку жінка виплату отримувати не буде. Ні в якому разі, не так, це дуже велика помилка, кажуть експерти. Головне, що потрібно запам'ятати, будь-яка вагітна жінка, що працює офіційно чи ні, або навіть взагалі не працює має повне по законодавству право отримувати декретну виплату. Ці чинники ніяк не вплинуть на отримання виплати. Цей факт повинен заспокоїти тих, хто цікавився які декретні виплати в Україні 2018 непрацюючим. Тобто, непрацюючі групи осіб, отримуватимуть порядку більше 25% від прожиткового мінімуму на розрахунок на місяць. Це, що стосується безробітних жінок, які не перебувають в центрі зайнятості. Якщо ж у жінки ситуація повністю до навпаки, то тут справи мають бути трохи по-іншому. В даних випадках, якщо все ж є виписка про стан в центрі зайнятості, то виплата буде нараховуватися близько в 100% мінімальної допомоги по безробіттю. Тобто це близько 500 - 600 гривень на рядки дії 2018 року. Але одне з найголовніших правил, які потрібно і слід запам'ятати, виплата нараховується тільки після оформлення допомоги. А для цього потрібно:

Заява;
Наявність трудової книжки;
ксерокопії паспорта;
довідка з лікарні.


Це перелік тих, необхідно потрібних документів на оформлення допомоги. Без цієї допомоги на жаль, ніхто платити виплату за відпустку поки жінка перебувати в декреті не буде. Такі правила і закони України. Потрібно ще уважно звернути увагу на те, що при оформленні цього самого посібника, жінці необхідно і відкрити окрему банківську карту, де слід вказати, що сюди буде знаходити виплата по декретнії відпустці. Це зробити досить-таки нескладно, потрібно і можна звернутися в будь-яке відділення банку міста і там співробітники або експерт, або консультант допоможуть вирішити цю елементарну задачу. Але залишається невирішена проблема, з якою експерти поки, що безсилі, виплати на декретну відпустку, всерівно дуже низькі і маленькі і тут вже, залишається тільки чекати їх підвищення, в чому прогнози поки що не відомі. Що ж про особливості нарахування декретних виплат в Україні 2018, то тут експерти радять почекати, тому, що залишкових фактів, цифр і тверджень поки що, на жаль, немає, як тільки стане, щось відомо, громадян України обов'язково поінформують, але поки що ситуація стабільна. Головне, що ще потрібно відзначити і запам'ятати, що власноруч розрахувати правильну і точну калькуляцію виплати природно не вийде, так як відсоток податку і відсотків ніхто не знає, і навіть при залишкових цифрах, сума може змінюватися.
загрузка...
Декретні виплати в Україні 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають