• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Тарифи Київстар у 2018 році

У країні зараз є в загальній сумі кілька основних компаній, які надають послуги мобільного зв'язку: Київстар, Лайф та Водафон. Кожен з них за роки свого існування вже встиг заробити свою чималу аудиторію. Однак серед них все ж є лідер - Київстар. Ця компанія надає свої послуги жителям України вже протягом 20 років. Компанія постійно змінює свої тарифи, щоб забезпечити постійним та новим абонентам ідеальні умови користування. Для цього і створюються найдешевші тарифи Київстар 2018, які можуть забезпечити все необхідне за невелику плату.

Варто знати, що історія цього мобільного оператора почалася ще в далекому 1997 році. Компанія потихеньку розвивалася і набирала обертів. На даний момент Київстар відрізняється величезною зоною покриття, яка поширюється на всю країну. Саме тому ви можете дзвонити своїм рідним і близьким з будь-якого куточка країни, навіть з вершини Говерли. Крім того, якість зв'язку, яке забезпечує оператор, вище всяких похвал. Вашій розмові ніколи не завадять зайві шуми і перешкоди. Також варто сказати про те, що тарифи і пакети Київстар 2018 постійно оновлюються. Умови тарифних планів удосконалюються, а ціна потихеньку знижується. Абоненти відзначають, що цей мобільний оператор дійсно відноситься до своїх абонентів з душою.

Тарифи Київстар у 2018 році


Кращий тариф для тих, хто часто телефонує


Тарифний план, який називається «Київстар 2018» ідеально підійде кожному, хто не розлучається зі своїм пристроєм ні на секунду і не перестає по ньому говорити. До того ж, якщо вам буде потрібно іноді вихід в Інтернет, то у вас буде така можливість. Даний пакет буде коштувати вам лише 35 гривень на місяць. За таку маленьку плату ви отримуєте, для початку, необмежене спілкування в мережі мобільного оператора, а також півгодини безкоштовного спілкування з абонентами інших операторів стільникового зв'язку. Як тільки ви вичерпаєте свій ліміт, то подальше спілкування буде коштувати вам 60 копійок за хвилину. Що стосується мобільного Інтернету, то всього за 5 гривень ви будете мати лише 50 мегабайт високошвидкісного підключення. Це сподобається тим, кому іноді дуже терміново потрібно скористатися даною мережею. Як можна зрозуміти, за відносно невелику ціну ви отримуєте масу зручностей. Саме цим тарифні плани даного мобільного оператора і славляться.

Правда, бувають такі випадки, коли навіть таких умов недостатньо для комфортного користування. Саме для таких випадків компанія придумала тариф «Київстар розмови Плюс». Він, звичайно ж, трохи відрізняється від попереднього варіанту. При підключенні цього пакета ви отримуєте більшу кількість послуг. Крім того, даний пакет передбачає безлімітний 2G Інтернет. Звичайно, швидкість цього інтернету на порядок нижче, ніж у сучасного аналога, але зате вам не доведеться платити за нього. Цей пакет буде ідеальним вибором, якщо вам доводиться не тільки багато спілкуватися в мережі Київстару, але і багато доводиться дзвонити на номери інших компаній стільникового звязку.

Тарифи Київстар у 2018 році


Спілкування з іншими країнами

На жаль, компанія зробила недоступними для підключення всі тарифи роумінгу Київстар за кордоном 2018. Це викликано тим, що мобільний оператор вирішив перевести всіх користувачів на єдину роумінгову систему. Крім того, вручну переходити не потрібно. Ця послуга підключається в автоматичному режимі. На даний момент всі країни, які доступні для дзвінків, поділяються на різні категорії. До однієї категорії відноситься 30 країн, а до іншої - 37. Різниця тому, що дзвінки будуть мати різну вартість. Таким чином, якщо ви будете телефонувати, припустимо, в Німеччину, то зв'язок буде коштувати вам 2 гривні за хвилину. А якщо ви зібралися дзвонити в Гонконг, то з'єднання буде коштувати вже 4 гривні за хвилину спілкування. Повний список держав, які включають обидві категорії, ви можете знайти на офіційному сайті компанії Київстар.

Звичайний тариф


Офіційно даний пакет послуг ще називається «тариф класичний Київстар 2018». Потрібно відразу сказати, що цей пакет послуг підійде вам лише в тому випадку, якщо ви плануєте здійснювати дзвінки тільки в мережі даного мобільного оператора. Дзвінки на телефони інших операторів коштуватимуть 35 копійок за хвилину спілкування. Також вам треба буде доплачувати 5 копійок за з'єднання. Якщо ви збираєтеся використовувати даний пакет, то ні за яких умов не використовуйте мобільний Інтернет, оскільки 1 мегабайт даних відніме у вас аж 10 гривень. Важливо щоб у вас завжди на рахунку були гроші. Цей пакет не вимагає абонплати, а тому гроші за послуги будуть знімати тільки тоді, коли ви користуєтеся послугами.

Варто відзначити, що Київстар постійно стежить за рівнем співвідношення ціни і якості послуг, що надаються. Саме тому ціни на пакети не такі високі, а переваг користування досить багато. Також компанія дуже часто підганяє тарифні плани під потреби користувачів. Нерідко постійні абоненти отримують спеціальні пропозиції, які являють собою індивідуально створений пакет. Якщо вам постійно потрібен Інтернет, то ви можете підключити собі тариф «Київстар Онлайн», який гарантує досить великий обсяг безкоштовних мегабайтів. Крім того, цей тариф робить деякі соціальні мережі, а також сервіси абсолютно безкоштовними. Це означає, що у вас перестануть тарифікуватися мегабайти за користування ними. Даний тарифний план - ідеальний вибір для нинішнього підлітка, адже соціальні мережі вже давно стали невід'ємною частиною їхнього життя. У даної лінійки є кілька різних тарифів, які відрізняються обсягом послуг, що надаються.

Якщо ви не знаєте, що буде краще вибрати, то ви завжди можете прийти до відділення компанії і попросити допомоги у фахівців. Вони допоможуть вам швидко підібрати кращий пакет, а також допоможуть підключити його, а при бажанні ще й покажуть, як потрібно вносити абонентську плату. Сервіс Київстару завжди відрізнявся своїм теплим ставленням до кожного клієнта.

Інші способи зв'язку з іноземцями

Іноді, звичайно, бувають випадки, коли потрібно дзвонити за кордон досить часто. Саме в такій ситуації краще підключити собі тариф «Улюблена Країна 2018». Саме цей пакет допоможе вам істотно економити при дзвінках жителям інших країн. Таким чином, хвилина спілкування буде коштувати вам всього лише одну гривню. Це спеціальна пропозиція від компанії. Ось тільки треба не забувати про плату за з'єднання, яка становить 2 гривні. Мінус даного тарифного плану полягає в тому, що вам потрібно підключати його для кожної потрібної країни окремо. Послуга підключення однієї країни становить всього 5 гривень.

Таким чином, можна зробити висновок, що тариф «Улюблені країни» в Київстарі 2018 - це ідеальний вибір для тих, кому потрібно постійно підтримувати зв'язок з іноземними абонентами. Звичайно, це не всі переваги цього пакета. Компанія досить часто доповнює і вдосконалює його. Крім того, досить часто проводяться акції, які дозволяють, наприклад, протягом тижня дзвонити абонентам якоїсь країни за ще меншу ціну. Таким чином, це найбільш вигідний пакет для дзвінків за кордон.

Додаткові послуги

Крім тарифних планів і пакетів, компанія додатково пропонує своїм користувачам чималу кількість додаткових послуг. Варто звернути увагу на послугу «День Онлайн». Суть даного пакета криється в тому, що всього за 15 гривень вам надають 1000 додаткових мегабайт на день. Ця послуга - відмінне рішення для тих, хто потребує додаткових мегабайтів, але вони не хочуть змінювати свій нинішній тариф.

Схожі переваги надаються при підключенні пакета «Нічний Інтернет». Однак його суть в тому, що ця послуга, перш за все, буде коштувати вам лише 10 гривень на добу. Натомість ви будете отримувати цілих 10 тисяч мегабайт. Однак користуватися ними ви зможете тільки з півночі і до 8 години ранку. Суть в тому, що цей пакет підійде тим, хто веде нічне життя. Зазвичай такі люди люблять прийти з роботи і посидіти в Інтернеті, лежачи в своєму ліжку.

На цьому додаткові послуги не закінчуються. Київстар пропонує своїм абонентам послуги, які мають більш вузьку спрямованість. Це, наприклад, може бути приховування свого телефонного номера, зміна гудків на мелодію і багато іншого. Крім того, при підключенні багатьох тарифних планів компанія дає вам право недовго безкоштовно користуватися подібними послугами.Інші недорогі пакети

На цьому перелік недорогих пакетів, звичайно, не закінчується. Тим більше, що до компанії їх просто безліч і кожен може вибрати пакет для себе. Ще один найдешевший тариф Київстар на 2018 рік - «Для смартфонів». Він зажадає з вас всього 25 гривень щомісяця. Натомість ви отримаєте чимало якісних послуг, серед яких 500 мегабайт високошвидкісного 3G Інтернету, а також чимало безкоштовних хвилин для розмов з абонентами інших операторів стільникового зв'язку. Цей тариф дуже хороший для людей, яким потрібне спілкування і Інтернет, але не в великих обсягах.

Після всього цього можна зробити деякі висновки. Київстар на сьогоднішній день володіє найбільшою абонентською базою завдяки тому, що він піклується про кожного свого користувача. Однак якщо у вас з'явилося бажання підключитися, то тарифи на стартові пакети Київстар обійдуться вам зовсім не дорого. Вас також дуже порадує високий рівень обслуговування, уважні фахівці і онлайн сервіси. Київстар є прекрасним прикладом ідеального оператора стільникового зв'язку, на якого треба рівнятися всім іншим.
загрузка...
Тарифи Київстар у 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають