• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яка мінімальна зарплата в Україні в 2018 році

Незважаючи ні на що, розмір мінімальної зарплати в Україні 2018 продовжує залишатися одним з найбільш хвилюючих і інтригуючих питань, які дійсно не дають спокою громадянам країни. Справа вся в тому, що з огляду на нестабільний курс розвитку національної економіки, як владі, так і звичайним українцям неймовірно важко передбачити і спланувати будь-які дії далеко наперед.

Нагадаємо, що не так давно сума, яку отримували українці за виконання своїх посадових обов'язків, була в два рази нижча за ту, яка є актуальною на сьогоднішній день. Таким чином, зовсім не дивно, що уряд української держави намагається таким методом підштовхнути і дати зрозуміти своїм громадянам необхідність виходу з тіньової економіки. Саме так вони намагаються відновити фінансові надходження в бюджет заради підтримки країни на відповідному рівні.

Яка мінімальна зарплата в Україні в 2018 році


Від чого залежить мінімальний розмір заробітної плати для українців?

Якщо до сьогоднішнього дня заробляти мінімальну суму грошей мали можливість всі без винятку громадяни України незалежно від додаткових параметрів, то вже починаючи з 2018 року представники Міністерства соціальної політики обіцяють кардинально переглянути даний порядок. Таким чином, цілком можливо, що мінімальна зарплата в Україні в 2018 році вже буде залежати від диференціації її рівня. Передбачається, що в основу системи диференціації заробітної плати для українців буде покладена кваліфікація працівників. Саме ця інформація була днями опублікована Андрієм Ревою, який знаходиться на посту глави вище зазначеного міністерства.

Крім усього іншого, представники української влади залишаються впевненими в тому, що саме диференційований варіант заробітної плати українців в залежності від рівня кваліфікації виявиться найбільш справедливим, достатнім і задовольнить більшість громадян країни. Таким чином, виходить, що вже в самому найближчому майбутньому некваліфіковані українські працівники не будуть отримувати ту ж суму заробітної плати, що кваліфіковані співробітники, як керівники підприємств.

Причини перегляду системи заробітної плати українцям

Як би це не здавалося дивно, але постійні скарги громадян на несправедливий характер розподілу бюджетних грошей за роботу виявилися на одному з останніх місць серед причин прийняття рішення переглянути розмір мінімальної заробітної плати українцям.

В першу чергу, це пов'язано з тим, що мінімальна зарплата в Україні 2018 просто не може залишатися на ідентичному рівні, тобто бути рівною 3 200 гривням. Таким чином, за твердженнями глави міністерства, роботодавці мають можливість порушувати законодавство в області виплат заробітних плат і схемою працевлаштування найманих працівників. З метою уникнути проблем, які вже встигли накопичитися протягом 2017 року після підвищення мінімального розміру зарплати українцям, було прийнято рішення провести диференціацію відповідно до рівня кваліфікації працівників.

До того ж, представник української влади заявив про істотне збільшення кількості застрахованих осіб, якими є наймані працівники. З огляду на той факт, що наймані працівники можуть працювати не повний робочий день або не повний робочий тиждень, виходить не дуже справедливо платити їм аналогічну суму заробітної плати, що і застрахованим особам, які працюють повний робочий день і повний робочий тиждень.

Саме всі вище перераховані причини і виявляються в основі необхідності перегляду того, яка мінімальна зарплата в Україні в 2018 повинна бути встановлена. Слід також звернути особливу увагу на висловлювання і обіцянки прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, відповідно планів якого середня заробітна плата українських громадян повинна досягти в найближчому майбутньому десять тисяч гривень.

Коли буде змінений мінімальний розмір зарплати в Україні?

Згідно із заявою Андрія Реви, який є міністром соціальної політики, підвищення мінімальної зарплати в Україні в 2018 році має скласти тридцять сім відсотків. Таким чином, громадянам української держави, котрі перебувають офіційно працевлаштованими, цілком можливо розраховувати на 7100 гривень. Слід звернути увагу на те, що таке збільшення мінімальної зарплати може порадувати громадян вже в кінці 2017 року. Дана інформація була офіційно представлена ​​в рамках Міжнародної конференції праці, що проходить в Женеві (Швейцарія).

Яка мінімальна зарплата в Україні в 2018 році


Крім усього іншого, представник української влади відкрив завісу таємниці, якими є основні напрямки діяльності державного уряду, які пов'язані з бажанням поліпшити умови праці для українських працівників. Серед великої кількості даних особлива увага була ним приділена проведенню реформи оплати праці українців.

Міністр пояснив, що початкове збільшення дорівнювало ста відсоткам, хоча розмір інфляції залишався все-таки помірним. Наступний етап повинен виявитися не настільки кардинальним, оскільки це може спричинити за собою цілий ряд вельми небажаних змін. Планується, що середня заробітна плата повинна піднятися на тридцять сім відсотків, що має насправді допомогти утримувати фінансове становище української держави на стабільному рівні.

Відповідно до уточненням Андрія Реви, реформа оплати праці українцям, яка вже розпланована і готова до реалізації, полягає в перегляді заробітної плати з метою її поступового підвищення. Крім того, реформа може дозволити українській владі сприятливо вплинути на ліквідацію заборгованості, яка спостерігається на сьогоднішній день в області видачі заробітних плат українським працівникам.

Важливо відзначити, що дана реформа повинна торкнутися не тільки самого розміру і диференціації грошових сум, але також і повної модернізації системи інспекції праці на території України.

Про які суми заробітної плати українцям йдеться?

Говорячи про те, якою буде офіційна мінімальна зарплата в 2018 році в Україні, слід відразу ж підкреслити, що буде вона поступово, але неухильно зростати. Так, наприклад, українська влада планує встановити заробітну плату українським працівникам в розмірі 3723 гривні вже починаючи з першого дня Нового 2018 року.Наступний рік 2019 повинен відзначитися наступним, запланованим збільшенням суми до 4173 гривень.

Якщо говорити про 2020 рік, то за словами Гройсмана сума мінімальної заробітної плати не повинна виявитися менше, ніж 4425 гривень.

Необхідно звернути увагу на те, що дана інформація була опублікована вперше в тексті проекту постанови щодо головних напрямків політики в області формування державного бюджету на 2018 рік. Іншими словами, йдеться про бюджетну резолюцію, яка дійсно повинна дозволити українській державі вийти на суттєво новий рівень формування і управління державними матеріальними засобами.

Відповідно до опублікованої інформації, не тільки мінімальна зарплата 2018 у Україні має зрости на тридцять сім відсотків, але також подібні зміни торкнуться окладів працівників першого тарифного розряду. Відповідно до створеної Єдиної тарифної сітки вже починаючи з першого числа нового 2018 року оклад становитиме 1762 гривні, а в наступному році - 1921 гривні.

Яка мінімальна зарплата в Україні в 2018 році


Варто підкреслити, що український уряд планує проводити підвищення планки грошових заробітних виплат для працівників протягом наступних трьох років. Реалізація та введення в законну силу подібних змін повинні здійснюватися в січні, липні і грудні, тобто поступово і так, щоб не шокувати ні самих працівників, ні їх работодавців.

Питання заробітної плати на території України, по всій видимості, буде ще протягом тривалого часу залишатися відкритим, оскільки все залежить не тільки від прийнятих урядом рішень, але також і від цілого ряду інших, не менш важливих факторів, серед яких не останнє місце займає ставлення громадян до офіційного працевлаштування та оплати всіх необхідних відсотків для стабільного поповнення державного бюджету України. Як і всюди, тіньової політики в даному випадку місця бути не повинно ...
загрузка...
Яка мінімальна зарплата в Україні в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають