• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Пенсійна реформа в Україні в 2018 році

Напевно, одним з найбільш важливих елементів соціальної політики кожної держави є забезпечення своїх громадян пенсіями. Україна, звичайно ж, не виняток. Однак наш кризовий час зробило пенсію, не тільки чи не єдиним джерелом доходу для громадян похилого віку, а й бурхливою ​​темою для обговорень. Саме через це українські пенсіонери так ретельно стежать за останніми новинами з цієї області. Так давайте ближче дізнаємося про останні новини про пенсійну реформу в Україні 2018.

Якраз в 2018 році пенсіонери відчують всі плоди даних реформ, адже частина з них вже була реалізована в 2017 році. Реформи охоплять не менше ніж 10 мільйонів жителів України. Влада держави всіма силами намагається врегулювати питання зловживання сумами пенсійних накопичень в різних фондах, так як має намір створити базу для акумулювання коштів з метою інвестицій в розвиток загальної економіки держави.

Пенсійна реформа в Україні в 2018 році


Які суми виплат?

Зважаючи на кризу складно сказати, як будуть розвиватися події протягом усього року, адже все може змінитися в будь-який момент, так як пенсійні реформи частково переплітаються з іншими реформами в країні. Однак, пенсійна реформа в Україні в 2018 році для працюючих пенсіонерів в 2018 році, по всій видимості, не відбудеться. В державі можна чітко простежити тенденцію до зростання пенсійних виплат. Наприклад, ще в кінці 2016 року пенсії були підвищені на 10%.

Коли в країну прийшли інші нові стандарти, тоді і з'явилася потреба в підвищенні пенсійних виплат, так як збільшилася комунальна плата, а також прожитковий мінімум. Держава говорить, що 10% - це не межа, і незабаром пенсія зросте ще більше.

Приведення в порядок сфери пенсійного забезпечення

Саме так ознаменували таке явище як перерахунок пенсій. Цей перерахунок означає, що пенсійні виплати буду перераховані з оглядкою на зміну величини зарплат за минулі три роки. Правда, уявити приблизну величину перерахунку кожен пенсіонер має можливість і сам. Щоб зробити це, вам треба лише отримати інформацію про свій особистий трудовий коефіцієнт, який безпосередньо залежить від зарплати і вашого стажу роботи, а після чого помножити його на суму середньостатистичної зарплати.

Пенсійна реформа в Україні в 2018 році


Грунтуючись на відомостях з Пенсійного фонду України, можна сказати, що середня пенсійна виплата становить +1745 гривень. Але суть полягає в тому, що майже всі громадяни пенсійного віку задовольняються лише мінімальними пенсіями. Згідно зі статистикою лише приблизно 9 мільйонів чоловік є пенсіонерами за віком. Решта ж є пенсіонерами-інвалідами. На жаль, підвищення будь-яких виплат на сьогоднішній день зовсім не стосується пенсіонерів-інвалідів. Що стосується пенсіонерів за віком, то серед них більше половини громадян отримують пенсію, яка не досягає середнього значення.

Пенсійний вік


Якісь зміни в цій частині не передбачені. На даний момент держава навіть не планує якось змінювати даний показник. На даний момент чоловіча частка населення має право вийти на відпочинок по досягненню позначки в 60 років. Однак ті, хто брав участь в бойових діях, можуть зробити це раніше. Їм дається право на отримання пенсії з 55 років.

Якщо вас цікавлять останні новини для жінок 55 років про пенсійну реформу в Україні 2018, то знайте, що в 55 років на пенсію можуть вийти лише багатодітні матері, які виховують більше 5 дітей або ж ті, хто виховують дитину-інваліда. Всім іншим жінкам доведеться чекати віку в 57 років. Якщо жінка брала участь у військових діях, то вона має право розраховувати на пенсійні виплати в 50 років.

Пенсійні виплати

Влада держави заявляє, що в 2018 році всі виплати пенсіонерам будуть відбуватися без будь-яких збоїв або ж затримок. Хоча в Пенсійному фонді України була зафіксована значна нестача грошових коштів. Влада каже, що незабаром ситуація повинна значно змінитися в кращу сторону, оскільки навіть реформи інших галузей, зокрема - бізнесу, сприятимуть цьому.Суть реформи

На даний момент в уряді все ще не вщухають дебати з приводу реформ. Не секрет, що прикладом для проведення реформ буде, звичайно ж, практика європейських країн. У Міністерстві соціальної політики вже не раз заявляли, що вони хотіли б уже давно впровадити практику, як і у європейських країн. На даний момент один офіційно працевлаштований громадянин України покриває своїми відрахуваннями виплати для одного пенсіонера, однак не завжди мова йде саме про необхідні суми, так як, на жаль, за останні час розрив між дохідною і видатковою складової Пенсійного фонду України збільшився мало не в 2 рази. Саме тому залишати все як є не можна. Потрібні зміни в поточній системі, а їх відсутність призведе тільки до значного погіршення ситуації. Ось навіщо і потрібна пенсійна реформа в Україні в 2018 році, таблиця виходу на пенсію також буде складена по-новому, але поки що змін в ній не буде.

Пенсійна реформа в Україні в 2018 році


Зміни поточної системи негайно призведе до формування нових органів, які візьмуть на себе завдання управляти грошовими ресурсами різних фондів. Рада, яка займається управлінням активами, зобов'язується визначити найефективніші шляхи інвестування грошових коштів. Влада держави акцентує увагу на тому, що розумне інвестування коштів дозволить країні можливість дати потужний імпульс до розвитку економіки. Є також і інформація про формування єдиної бази даних всіх пенсіонерів держави. Якщо вас цікавлять останні новини для шахтарів в пенсійній реформі в Україні 2018, то поки що змін теж не заплановано.

Критика змін

Цілком нормально, що реформи зіткнулися з критикою. Наприклад, багато фахівців вважають, що збільшення мінімальної заробітної плати жодним чином не призведе до економічного зростання.

Як багатьом відомо, валова частка заробітних плат в Україні видається саме через сірі схеми. З цієї причини і відбувається значне недоотримання відрахувань. Влада України заявляє, що всі можливі відрахування будуть знаходити під строгим контролем фінансової поліції. Лазівка, яка раніше дозволяла підприємцям зменшити свої виплати буде прикрита. Є також і інформація про те, що більш строго будуть перевірятися робочі години людей, хто оформлений не на повний робочий день.

Варто відзначити, що підвищення пенсій і зарплат - це досить тривалі процеси, які майже не пов'язані один з одним. Можливо і використання спеціальних систем накопичувальних пенсій, але досягти цього можна, якщо гривня буде більш стабільною. У разі якщо курс гривні буде падати, то незабаром усіх відрахувань буде не вистачати для спокійного і безбідного життя. Єдине правильне рішення, як вважають багато висококласних фахівців, це множинні інвестиції пенсійних коштів в різні облігації, які, в свою чергу, виражені в більш стабільній іноземній валюті. Ось, що власне являє собою пенсійна реформа в Україні в 2018 році на даний момент.
загрузка...
Пенсійна реформа в Україні в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають