• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Підвищення пенсії військовим пенсіонерам в 2018 році

Серед усіх пенсіонерів нашої країни більше двох мільйонів чоловік є військовими пенсіонерами. І згідно з усіма даними напередодні 2018 року владою буде введена нова реформа, згідно з якою військовим пенсіонерам повинні будуть підвищити виплати. Так все ж, які будуть пенсії військовим пенсіонерам України в 2018 році свіжі результати, ви зможете дізнатися, ознайомившись з даною статтею.

Підвищення пенсії військовим пенсіонерам в 2018 році


Чи варто очікувати підвищення пенсій військовим

Українських військовослужбовців, які відслужили належний час, дуже цікавить питання, що стосується їх пенсії. Вони стверджують, що вона у них досить низька, і за всі роки, які вони віддали Батьківщині ціна набагато вище. Але представники влади намагаються відмовчуватися з цього питання. Тільки прем'єр-міністр країни - Володимир Гройсман заявив про те, що піднімуть питання про підвищення даного виду виплат з 1.01.2018. Крім цього, людей цікавить питання, чи буде індексація військової пенсії за попередні роки? На це питання ми також не знайшли точної відповіді.

Наш президент Петро Порошенко заявив, що крім того, що відбудеться підвищення пенсії військовим пенсіонерам в 2018 році також піднімемо виплати іншим бюджетникам:

вчителям;
лікарям.


Ці виплати будуть вираховуватися в такий спосіб. Люди, які пішли на пенсію в 2008 році на даний момент отримують допомогу в розмірі близько 1500 (у кого-сь більше, у когось менше - все залежить від стажу і заслуг людини). З вступом в дію нової пенсійної реформи виплата збільшиться на 1000 гривень, а можливо і більше (все буде залежати від розміру бюджету країни). Дуже важливо помітити, що дані пенсійні нововведення будуть діяти вже з початку жовтня цього року, але тільки за умови, що Кабінет Міністрів проголосує за цей законопроект.

Повертаючись до питання пенсійної виплати військовослужбовцям у відставці точної суми, яку отримуватимуть ці люди, ніхто назвати не може. Правителі державою заявили лише про те, що допомога буде мати значні прибавки.

Умови виходу військовослужбовця на пенсію

Відповідно до Закону України пенсію військовослужбовця отримати не дуже то й легко. Перш за все, необхідно відслужити не менше 20 років в установах військового значення, це може бути:

органи внутрішніх справ;
Збройні Сили України;
підрозділи цивільного захисту;
податкова поліція і інші.


Важливо відзначити, що військовослужбовець не може отримувати пенсію і продовжувати працювати на об'єктах військового значення.

Якщо військовослужбовець йде на пенсію за вислугою і одночасно може піти за віком, тоді перед ним повстає вибір, який він має право зробити сам. Якщо людина вибирає звичайну пенсію, їй обов'язково повинні порахувати всі його заслуги і виплати, які він одержував на протязі всіх років роботи.Кому саме можуть призначатися дані виплати

Піти на відпочинок можуть всі військові особи, які відслужили батьківщині 20 і більше років. А саме це можуть бути:

представники Збройних Сил України, Національна Гвардія, Прикордонні війська, особи які представляють органи безпеки України і території колишнього СРСР;
мічмани, прапорщики та інші представники офіцерського складу;
особи, які стежать за безпекою країни (МНС);
військовослужбовці з інших країн, які з яких-небудь серйозних причин перебувають в Україні, і мають угоди країн.


Отримавши останні новини про пенсії військовим пенсіонерам України в 2018 році з 1 січня, стало ясно, що вищевказаним особам виплати нараховуються вже з сорока п'яти років, але тільки за умови, що загальний стаж служби дорівнює 25 і більше років. З яких 12 і більше років громадянин повинен відслужити державі в органах підрозділів цивільного захисту, органах внутрішніх справ, Державній службі захисту інформації та спеціальних зв'язків, податкової поліції. Люди, які отримали інвалідність під час війни і є представниками одного з вищевказаних органів, повинні отримувати пенсійний посібник, не враховуючи їх віку.

Підвищення пенсії військовим пенсіонерам в 2018 році


Збільшення виплат на початку 2018 року

Як вже говорилося вище, Прем'єр-Міністр України заявив про те, що будуть збільшуватися в розмірах допомоги для військовослужбовців, також ці слова підтвердив Президент П. Порошенко. Також він пообіцяв, що обов'язково буде перерахунок пенсії військовим пенсіонерам в Україні в 2018 році. Це стосується військових, які мають стаж понад тридцять років. І 20 з них має бути служби у військових установах.

До цієї категорії також потрапляють люди які отримали статус інвалідів І-ї та ІІ-ї категорії під час участі в бойових діях або ж при виконанні військового обов'язку. Збільшення пенсії можуть отримати також військовослужбовці, які на даний момент не живуть на території України, але отримують виплати за заслуги перед нашою країною.

У зв'язку, з чим виникло питання про підняття допомоги? Вся справа в тому, що, навіть незважаючи на те, що у військовослужбовців, які вийшли на пенсію вона трохи більше, ніж будь-якого іншого пенсіонера їм не вистачає цих грошей, щоб забезпечити себе і свою сім'ю. Але чому так? Вся справа в тому, що практично всі військовослужбовці під час служби рідній країні отримують багато проблем зі здоров'ям. І коли вони виходять на заслужений відпочинок, їм доводиться багато грошей витрачати на поліпшення стану здоров'я. Це можна зробити, оздоровившись в санаторіях або спеціальних пансіонатах, які призначені для колишніх або справжніх військових. У таких установах створюють спеціальні умови, підбирають методики лікування і оздоровлення. Тому з цим піднімають пенсії військовим пенсіонерам в 2018 році останні новини, свідчать про це.

Які пільги військовим пенсіонерам

Для всіх людей, що знаходяться на пенсії існують пільги. Але для пенсіонерів з військовим досвідом роботи це коло трохи розширюється. Які ж саме варто очікувати пільги військовим у відставці або, яким довелося покинути роботу за станом здоров'я? До них відносяться:

в першу чергу вони платять за комунальні послуги і квартплату в два рази менше, значить виходить, що знижка рівна 50%;
всі протези, яких потребують військовослужбовець пенсіонер, ставляться абсолютно безкоштовно;
якщо людина потребує госпіталізації, її пропускають без черги, але тільки при наданні посвідчення, яке підтверджує особистості і його статус;
медичне обслуговування отримують в спеціалізованих госпіталях, які функціонують для таких осіб;
також, відповідно до закону, такі пенсіонери, які потребують квартири або іншого житла отримують її без черги, при першій можливості.


Чи дійсно можуть користуватися всіма пільгами, на це питання можуть відповісти лише ті, хто має право ними користуватися.

Військові, які перебувають на пенсії, чи можуть продовжувати працювати

Раніше пенсіонерам доводилося вибирати між отриманням пенсії і зарплати. Зараз же, уряд нашої країни прийшов до того, що будь-який пенсіонер може працювати, отримуючи при цьому заслужену пенсію. Тільки вони виділили деякі особливості. Якщо пенсіонер працює, тоді тільки не по своїй професії. А якщо все ж залишається на своїй посаді, тоді він буде отримувати тільки зарплату, до того часу, поки офіційно працевлаштований.

Чому дозволили працювати пенсіонерам, а конкретно військовим? З огляду на розмір допомоги та розмір прожиткового мінімуму, наші правителі дійшли спільної думки, що варто збільшити пенсії військовим пенсіонерам України в 2018 році свіжі результати підтверджують це.
загрузка...
Підвищення пенсії військовим пенсіонерам в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають