• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Смішарики: Дежавю (мультфільм 2018 року) - дата виходу, трейлер, актори

Серіал «Смішарики», який був представлений глядачеві в 2004 році, можна сміливо назвати найуспішнішим проектом російської мультиплікаційної індустрії. Зараз за пригодами милих кулястих персонажів стежать в 60 країнах світу, включаючи США, Німеччину, Італію і Великобританію, а сам серіал переведений на 15 мов! Популярність «Смішариків» пояснюється дуже просто – мультфільм об'єднав все найкраще, що існує в дитячій анімації.
Він захоплюючий і повчальний, заряджає гарним настроєм, відрізняється добротою і абсолютно позбавлений насильства і негативних героїв! Герої мультфільму постійно стають учасниками забавних ситуацій, однак примудряються при цьому вирішувати серйозні філософські проблеми і пізнавати світ разом з дітьми-глядачами. Не дивно, що величезний потенціал мульта складно втілити в коротких серіях, тому було прийнято рішення перенести пригоди анімаційних героїв на великі екрани.
Смішарики: Дежавю (мультфільм 2018 року) - дата виходу, трейлер, актори

Затравка для низки неймовірних подій була показана в повнометражній стрічці «Смішарики: початок». Потім персонажі мульта дізналися легенду про Золотому Драконі, ну а сьогодні до виходу готується вже третій анімаційний 3D-фільм! Нам належить дізнатися, як поведуть себе герої, опинившись в різних історичних епохах. Заінтриговані? Тоді пора дізнатися, що чекає на глядача у третій частині «Смішариків», що отримала назву «Дежавю»!

Команда творців


Режисерське крісло по праву зайняв Денис Чернов, який став творцем і креативщиком франшизи. Чернова можна сміливо назвати людиною, який вдихнув життя в сучасну російську анімацію, адже завдяки його таланту маленькі глядачі можуть насолоджуватися переглядом не тільки декількох повнометражок про «Смішариків», але і «Пригоди у Смарагдовому місті», і «Карликом Носом» – чудово виконаними мультфільмами за класичними творами Олександра Волкова та Вільгельма Гауфа.
Смішарики: Дежавю (мультфільм 2018 року) - дата виходу, трейлер, актори
Головні герої мультфільму на постері: Крош і його двійник Шорк
За свій внесок у розвиток дитячої анімації він отримав кілька престижних нагород, в числі яких – призи Міжнародних фестивалів анімаційного кіно «Castelli Animati» та «Cinema Animazone e Fumetto». Крім режисерських функцій Чернов взяв на себе звичну роль сценариста проекту. Крім того, писати сюжет і діалоги для нових «Смішариків» буде Дмитро Яковенко, який доклав руку не тільки до двом попереднім полнометражкам, але і до улюблених дітьми «Барбоскиным» і «Лунтика і його друзям».
Продюсерські повноваження взяли на себе Ілля Попов, Федір Бондарчук і Дмитро Рудовський. Ці особи навряд чи потребують представлення російському глядачеві. Адже працями Іллі Попова не тільки була втілена в життя ідея «Смішариків» – генеральний продюсер групи компаній «Рікі» допоміг завоювати популярність ще й «Фиксикам», «Малышарикам», «Тімові й Того» і багатьом іншим серіалів для малюків, за що був заслужено нагороджений Державною премією у сфері культури і мистецтва.
Смішарики: Дежавю (мультфільм 2018 року) - дата виходу, трейлер, актори
Концепт-арт до мультиплікаційного проекту«Смішарики: Дежавю»
Федір Бондарчук – це людина, який зумів з успіхом реалізувати себе в якості актора, ведучого, кліпмейкера, продюсера і режисера. У числі його гучних і пам'ятних робіт потрібно відзначити «9 роту», дилогію «Залюднений острів» і масштабну військову драму «Сталінград» – фільми, які висувалися від Росії на здобуття Оскара і били рекорди касових зборів.

Дмитро Рудовський, який продюсував перші дві частини повнометражних «Смішариків», також відомий глядачеві за проектами Бондарчука «Тяжіння» і «Сталінград», «Збіглим родичам», дилогії «Духless» і серіалом «Молодіжка». Професійний склад команди дозволяє сподіватися на якісний продукт, гідний уваги дитячої аудиторії, і не розгубив фірмового гумору, наповнених змістом діалогів і доброї атмосфери.

Актори озвучування


Персонажів мультфільму просто неможливо уявити без полюбилися глядачам голосів!
Смішарики: Дежавю (мультфільм 2018 року) - дата виходу, трейлер, актори
Ще один концепт-арт – майбутній кадр з мультфільму про смішариків

Для роботи над «Смішарики» знову був запрошений Михайло Черняк , який віддав свій голос мудрому Лосяшу, господарському Копатычу і винахідливого Піну. Черняка можна сміливо назвати одним з головних акторів російського мультиплікаційного дубляжу – його голосом говорять ослик Мойсей і оповідач із серії мультів про богатирів, а також персонажі «Лунтіка» і «Літаючих звірів».

Сергій Мардарь озвучить артистичного Кар-Карыча і врачевательницу Совунью. Цього актора глядач міг бачити в таких проектах, як «Убойная сила», «Вулиці розбитих ліхтарів», «Ментовські війни», «Оперативна розробка», «Шаман» та «Мандри Синдбада».

У веселуна Кроша вдихне життя Антон Виноградов , який є офіційним голосом «Радіо Рекорд» і фестивалю «Піратська Станція».

Життєрадісну пострибайку Нюшу запросили озвучувати заслужену артистку Світлана Письмиченко , яку російський глядач пам'ятає і любить за ролі в «Брате», «Зіркової хвороби» і «Пробудження».

Меланхолійний поет-лірик Бараш отримає голос Вадима Бочанова , який радує дитячу аудиторію не тільки озвучкою мультиплікаційних героїв, але і ролями в театрі, в тому числі – образами Вінні-Пуха та Кота Базиліо в постановках творів Алана Олександра Мілна і Олексія Толстого.

Смішарики: Дежавю (мультфільм 2018 року) - дата виходу, трейлер, актори

Сюжет мультфільму


На цей раз героїв мульта чекають нові, неймовірні пригоди! А все із-за спроб веселуна Кроша влаштувати незабутній день народження для трудяги Копатича. У пошуку оригінальної ідеї Крош звернувся в агентство «Дежавю», співробітники якого пообіцяли, що гості і винуватець торжества зможуть поринути у світ неймовірних пригод допомогою телепортації. Шанс помандрувати у часі і просторі привернув Кроша, і свято йшов по наміченій програмі до тих пір, поки технічне забезпечення не дало збій.


У підсумку наші друзі були відправлені в далекі епохи, повернутися з яких буде непросто, адже на шляху кожного з них встають небезпечні пригоди, зубасті динозаври та магічні істоти. Крош повинен повернути друзів, пройшовши всі тимчасові портали. Звичайно, одній з цим завданням не впоратися, і на допомогу невдалому массовику-затейнику приходить його буркотливий двійник з ім'ям-анаграмою Шорк. Незважаючи на складний характер, він уміє обрати вірний шлях і підказати, як обійти по-справжньому складні перешкоди!

Трейлер мультфільму «Смішарики. Дежавю»


загрузка...
Смішарики: Дежавю (мультфільм 2018 року) - дата виходу, трейлер, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають