• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Доля України в 2018 році: прогнози і передбачення

Ситуація, що склалася на Україні, що відбуваються тут події турбують не тільки жителів країни, а й небайдужих людей за її межами. Чи принесе позитивні зміни прийдешній 2018 рік? Як скоро настане мир і спокій, запанує порядок, стабілізується економічне становище, налагодяться стосунки з регіонами та сусідніми державами? Заглянути в майбутнє і знайти відповіді на хвилюючі питання спробували провидці різних часів.

Україна в 2018 році очима сучасників
Доля України в 2018 році: прогнози і передбачення

Переважне число сучасників, які мають дар передбачення, сходяться на думці відсутності підбадьорливих перспектив кардинальних змін. Перехідний стан, в якому перебуває Україна, продуктивно розворушити і прискорити в 2018 році не вийде. Але саме зараз почне закладатися основа для майбутніх глобальних перетворень. Потерплять крах багато політичних союзів і діячів, втрачаючи актуальність і авторитетність, піступаючись місцем перспективним і ініціативним наступникам. Чи зрушиться з мертвої точки вирішення економічних і соціальних проблем, нагальних питань як в загальнодержавних масштабах, так і в рамках всіх верств населення.

Згідно з прогнозами харківського астролога Олени Максимової, наступаючий період стане знаковим у визначенні подальшої долі східних земель. Піступово почнуть відновлюватися зв'язки між регіонами. На належний рівень вийде завдання відновлення інфраструктури областей, які пістраждали в ході бойових дій. Намічається прийняття найважливіших урядових рішень, які значно вплинуть на майбутнє українського народу.

З більш чіткими прогнозами щодо цілісності українських територій висловлюється Влад Росс. На переконання відомого одеського астролога, розпаду, відколу окремих районів та інших пертурбацій з межами країні не загрожує. До середини 2018 року вдасться прийти до взаємовигідної угоди з самопроголошеними республіками Донбасу і повернути їх до складу України. Статус Криму залишиться незмінним.

Не особливо оптимістичними настроями наповнені прогнози Павла Глоби. Він вважає, що передумов до суттєвих змін позитивного характеру не спістерігається. Військові дії, економічна криза, підвищення цін, падіння курсу гривні, зниження рівня життя населення - положення, з якого, з великою часткою ймовірності, Україні в 2018 року не вибратися. Не виключена ймовірність нових внутрішніх розколів з подальшим виходом частини українських територій, об'єднанням окремих земель з сусідніми державами.

З точкою зору російського астролога збігаються передбачення екстрасенса з Одеси Сергія Швецова. Врегулювання військового конфлікту і досягнення мирних угод найближчим часом він не бачить. Навпаки, майбутній період ознаменується сплеском нових конфліктних зіткнень. Настають перестановки на державному рівні, політичні хвилювання, що тягнуть за собою чергові проблеми, що стосуються і економічної сторони життя, і соціальної.

Україна в 2018 році: послання з минулого

Болгарська провидиця Ванга зробила в пророцтвах основний акцент на важливій місії Росії в долі Української держави. Її послання несуть, скоріше, заклик прийняти допомогу, прислухатися до братської державі, відновити колишні теплі відносини. Спільними зусиллями вдасться досягти позитивних тенденцій, встати на вірний шлях до процвітання і поверненню в світовому співтоваристві твердих позицій сильної самостійної країни.

У епістолах карпатських мольфарів Україні в 2018 році передрікає значуща зміна влади, наділена силою сприятливого впливу на подальший розвиток держави. Новому уряду судилося згуртувати народ і вивести країну з безпросвітної кризи. Згідно з переконаннями носіїв древніх знань з надприродними здібностями, що випали на долю українців випробування - перевірка від вищих сил на міцність. Достойно витримавши її, зробивши відповідні висновки, приходить час будувати світле майбутнє.
загрузка...
Доля України в 2018 році: прогнози і передбачення
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають