• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Хто буде президентом Росії в 2018 році

У 2018 буде вирішено, хто ж знову очолить Російську Федерацію. Багатьох людей до сих пір цікавить імена кандидатів в президенти, проте, офіційна інформацію не подавалася розголосу. Реєстрація всіх кандидатів почнеться пізньої. Багато хто припускає, що влада знову може зайняти Медведєв, якого Путін без сумніву погодиться піступитися владою. Ходять чутки, що можуть провести дострокові вибори. Даний факт підігріває інтерес громадськості до вибору обранця. Останнім часом популярність Путіна поширилася не тільки в Росії, але і в інших країнах. З огляду на цей факт, доля майбутніх виборів хвилює не тільки жителів країни, а й представників інших країн. До сих пір Володимир Володимирович не дав коментарів з приводу своєї участі в наступних виборчих перегонах.
Хто буде президентом Росії в 2018 році

Чи підтримає народ Росії Путіна, якщо він буде брати участь у виборах

Більшість жителів Росії вважають очевидним факт переобрання Володимира Володимировича на чергові шість років правління. Опитування показали, що багато хто не бачить в даний час можливого конкурента Володимиру Володимировичу. Однак лише сорок вісім відсотків виборців хочуть бачити на чолі своєї країни Путіна. У минулому році цей показник був вище. Так само великий відсоток припав на людей, які вважають, що Путін і зовсім не візьме участь в гонці за президентське крісло. Їх позиції утвердилися після того, як під час проведення прямої лінії, президент не дав чіткої і конкретні відповідь щодо своєї участі в боротьбі за піст президента. Проти правління Путіна виступають двадцять два відсотки голосів.

А якщо говорити про тих, хто не проти продовження терміну Путіна в ролі президента, то на цих людей припадає близько шістдесяти чотирьох відсотків росіян. І лише двадцять відсотків ще не визначилися, кому ж все-таки віддати свій голос. Незважаючи на всі припущення, політологи стверджують, що в ситуації пістійно мінливій політичній обстановки всередині країни і за її межами, важко щось спрогнозувати. Противники Володимира Володимировича пістараються скористатися хиткою ситуацією, щоб повернути хід подій на свою сторону. У 2016 році було проведено опитування методом інтерв'ювання, результати якого показали, що майже дев'яносто відсотків респондентів схвалюють стратегію Путіна п'ятдесят два відсотки повністю йому довіряють і п'ятдесят п'ять відсотків вважають, що для розвитку країни піставлено вірний курс.

Мовчання Путіна на питання про його кандидатуру в президенти наводить людей на думки, що це лише грамотно спланована стратегія для підтримки інтриги і інтересу до його персони перед виборами. Незважаючи на те, що Володимир Володимирович вже тричі займає піст президента Російської Федерації, багато хто вірить, що настане і четвертий раз, який припаде саме на 2018 рік. З огляду на ситуацію, що склалася в світі, Росії необхідний грамотний лідер, здатний привести державу до процвітання. Цей фактор також відіграє важливу роль у виборі президента країни, так як мало хто зможе в даний час замінить Путіна, не зашкодивши економічному і політичному аспекту країни.

Якщо ж Володимир Володимирович вирішить не балотуватися в президенти в 2018 році, на думку політологів, скоріш за все, його замінить Дмитро Медведєв. Імовірність переходу президентського крісла представникам партії комуністів не більше двадцяти відсотків. Якщо ж розглядати ситуацію, коли президентом Російської Федерації стає один з партії ЛДПР, то повірити в таку ситуацію ще складніше. Всього десять відсотків ймовірності набирає даний сценарій.

Аналіз прогнозованих даних по ЛДПР і комуністам зроблений на основі голосів виборців в минулі роки. Якщо ж говорити про опозицію, то їх шанс просунути своїх лідерів до крісла президента близький до 0. У будь-якому випадку, всі розуміють, що результат виборів на піст президента Російської Федерації в 2018 році, буде залежати тільки від дій Володимира Володимировича. У разі якщо чинний президент буде балотуватися на піст в 2018 році, шансів ставити йому конкуренцію немає ні у одного кандидата. А якщо ж Путін вирішить покинути президентство, Єдина Росія висуне нового свого представника, до якого і потрапить влада в 2018 році.
загрузка...
Хто буде президентом Росії в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають