• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз біткоіна на 2018 рік: курс долара

Біткоін, який відносно недавно з'явився в світі, ставши справжнім проривом у розробці криптовалют, є справді унікальним породженням ХХІ століття. Спочатку до нього ставилися скептично, адже багато людей просто не розуміли, як виникає і для чого може знадобитися віртуальна криптовалюта. По суті, це всього лише синтез комп'ютерних технологій та можливостей мережі Internet. Тим не менш, останнім часом біткоіни змусили весь світ стежити за змінами їх курсу з неослабним інтересом.
Біткоіны не можна піддати арешту або конфіскації, вони вільно переміщаються по всій планеті, а курс криптовалюти не так давно переступив позначку в 5000 доларів за одиницю, що зробило її власників справжніми багатіями. Такі новини змусили багатьох замислитися про те, щоб почати процес «майнінг» біткоінов і прикупити собі власну «ферму». Втім, на поверхні цього явища знаходиться лише поточна запаморочлива ціна біткоіна, яка, до речі, іноді має тенденцію до обвалу.
Прогноз біткоіна на 2018 рік: курс долара

Котирування криптовалюти схильні гарячковим проявів, що створило ґрунт для досить негативних прогнозів на майбутнє. Втім, серед аналітиків є й оптимісти, які вважають, що в 2018 році він знову поб'є всі рекорди. Інтерес підігріває і той факт, що деякі уряди заявили про готовність легалізувати біткоіни, а пара університетів повідомила, що може приймати в них оплату за навчання. Давайте розберемося, що говорять на цей рахунок фахівці, а також дізнаємося прогнози щодо біткоіна в 2018 році.

Що таке біткоін?


У жовтні 2008 року, тобто майже 9 років тому, на Інтернет-ресурсі за адресою bitcoin.org була опублікована інформація, в якій описувалася сутність криптовалюти під назвою «bitcoin». Авторство документа належало якомусь Satoshi Nakamoto, якого деякі до сих пір вважають не реальною людиною, а колективним псевдонімом групи людей – настільки таємничої залишається ця фігура. Документ був відправлений групі передплатників, після чого почався піступовий процес генерації віртуальних грошей.
Спочатку він йшов досить повільними темпами – власники перших «ферм» могли лише майнить біткоіни на своїй комп'ютерній техніці і здійснювати акти прямої передачі один одному. Зате тепер біткоіни можна назвати децентралізованими цифровими грошима, які створюються і працюють у межах Інтернет-мережі. Їх неможливо контролювати, а емітентами є звичайні користувачі, які володіють комп'ютерами. Сьогодні таких майнер налічується в межах декількох мільйонів.
Створення біткоінов підпорядковане певним математичним алгоритмом, для чого потрібні солідні обчислювальні потужності. Крім відсутності контролю і централізованого управління грошима, їх відрізняє максимальна простота використання – вам не загрожують адміністративно-бюрократичні процедури, що при відкритті рахунку в банку. Буквально в пару кліків можна створити біткоін-гаманець, а потім здійснювати платежі по всьому світу.
Прогноз біткоіна на 2018 рік: курс долара
Біткоін вже легалізований в декількох країнах і чекає легалізації в РФ
Цікаво, що творець даної криптовалюти передбачив деякі обмеження щодо можливостей майнінгу. Максимальний обсяг цифрових грошей, можливий для сукупного видобутку, становить 21 мільйон одиниць. Втім, біткоіни можуть до нескінченності ділитися на дрібні частки, які у честь творця отримали найменування «Satoshi».
Зараз складно уявити, що ще в 2009 році за 1 долар США пропонувалося від 700 до 1600 біткоінов, а деякі користувачі готові були сплатити близько 10000 одиниць криптовалюти за кілька піц. Пройшло не так багато часу, як влітку 2017 року курс цифрових грошей досяг значення в 3000 доларів за одиницю, продемонструвавши різкий стрибок з 900 доларів. Після цього на ринку криптовалюти був зафіксований зворотний тренд, який спричинив істотну інвестиційну паніку – курс різко впав відразу на 20%.
Втім, смуток власників валюти тривало недовго – восени біткоін побив свій власний рекорд і став торгуватися за ціною в 5013 доларів за штуку, ну а потім на ринку продовжилися хаотичні і гарячкові рухи трендів.


Прогнози аналітиків на 2018 рік


Турбулентні явища призвели до розколу в числі тих, хто стежить за долею біткоіна – песимісти кажуть, що пік цифрових грошей пройшов і треба готуватися до подальшого спаду, а оптимісти пророкують біткоінам ще більший курсової зростання. Давайте розглянемо головні прогнози на цей рахунок.


Прогноз біткоіна на 2018 рік: курс долара
Деякі експерти прогнозують біткоіну зростання до 7500 доларів в 2018 роціРонні Моас, засновник інвестиційної компанії «Standpoint Research», говорить про те, що криптовалюти в 2018 році продовжать демонструвати тенденцію до зростання. Він підкреслив, що біткоін, на відміну від звичайних грошей, які можуть випускатися державами чи в безмежній кількості, за своєю суттю є конечним, а це означає, що йому не загрожують ніякі інфляційні ризики. Ще одним фактором на користь оптимістичних прогнозів він називає те, що у багатьох державах світу біткоіни готові визнати в якості законного платіжного засобу (наприклад, у Німеччині та Японії він є таким вже сьогодні) – а це, безсумнівно, сприятиме зміцненню курсу і росту популярності цифрових грошей. На початку 2018 року можна сміливо очікувати мінімум 5000 доларів за біткоін, а потім і 7500 доларів. До 2020 року котирування можуть зрости до позначки в 15000-20000 американських грошових одиниць;
Оптимістичної точки зору дотримується і Маріуш Тарнопольський (астрофізик з Польщі), який навіть розробив для здійснення прогнозів спеціальну комп'ютерну модель. Його розрахунки стверджують, що на початку 2018 року біткоін впевнено піде вгору;
Аналітики з інвестиційного банку «Goldman Sachs» кажуть, що вартість біткоінов продовжить зростати, проте висловлюються дещо обережніше, вважаючи, що волатильність ринку не дозволить криптовалюте піднятися вище позначки 4000 доларів за одиницю;
На думку гарвардського академіка Денніса Порто, який є інвестором на ринку біткоінов, цифрові гроші продовжать рости в ціні, а в лютому 2021 року вартість криптовалюти досягне 100000 доларів за штуку. На підтвердження своїх слів він навів той факт, що з моменту народження біткоін демонстрував подвоєння ціни кожні 8 місяців;
На думку експерта Франциско Бланша, власникам біткоінов не варто піддаватися надміру позитивним настроям. Даний ринок в більшості країн не є легальним, а цифрову валюту частенько використовують у якості платіжного засобу для незаконних операцій. Несприятливим чинником також є розкол між Bitcoin Core і майнерами, у яких немає єдиного бачення подальшого розвитку подій щодо біткоінов. Не варто забувати і про спекулянтів, що провокують ажіотажний попит, який змінюється періодами все більш глибокої просадки крипторынка. За словами Бланша, результатом стане те, що в 2018 році біткоіни будуть торгуватися за ціною до 1500 доларів;
Спеціаліст з фінансових ринків Кріс Берниске вважає, що криптовалютный ринок сьогодні є «бульбашкою», який незабаром повинен лопнути, що спричинить різкий обвал курсу біткоіна. За прогнозами експерта, в 2018 році ціна біткоіна може втратити до 75% від поточного показника, а власники великих запасів цифрових грошей ризикують втратити більшу частину інвестицій.Прогноз біткоіна на 2018 рік: курс долара
Кріс Берниске стверджує, що валютний «міхур» лопне, знецінивши біткоін.
загрузка...
Прогноз біткоіна на 2018 рік: курс долара
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають